изтичане на води в 6 месец

  • 18 775
  • 97
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 868
Браво това са добри новини.Продължавам да се моля да събира много силички слънчицето и да се пребори за своя уникален живот Praynig

# 31
  • Мнения: 191
Аз също се присъединявам към стискащите палци! Дано има късмет да се пребори и да бъде здраво бебе!

# 32
  • Мнения: 1 438
И аз се моля за малката душица, дано се пребори и всичко да е наред!!! Peace Че той, животът поначало е борба.

# 33
  • Мнения: 26
Кураж дано всичко е наред,сега съм на 40години родена съм 950 грама и съм оцеляла и съм най здравия човек ! #Crazy

# 34
  • Мнения: 1 438
Тео Дим , чакаме добри новини. Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 128
Ето на това се казва човек, роден да воюва, пожелавам на малката да е все така Soldier of fortune и да ни доказва непрекъснато как жаждата за живот е всичко, а останалото е рутина.

# 36
  • В.Търново
  • Мнения: 6 730
Сега видях тази тема и се включвам!Милото детенце,има ли развитие?Да е живо и здравичко,нека събира сили и да живее,да е радостта на мама baby_neutral Hug!Пишете какво става?!

# 37
  • София
  • Мнения: 2 908
И аз надничам за новини но гледам,че авторката на темата не е влизала от миналия месец.
Дано бебчето е добре и се пребори със всички трудности. Praynig

# 38
  • Мнения: 10
привет на всички мами и техните бебоци.....тео дим/моя добра приятелка/..майка на 8 месечен сладур си има нейните моменти и грижи ....но аз като една страдаща и изгубила вече вяра съм и много благодарна за всичко....коя съм аз.....ами майката на малката бебка за която става въпрос тук..../неиното име-НЕДЕЛИНА/..нямам думи да изразя благорноста си за на всички вас за топлите думи и добрите пожелания.....БЛАГОДАРЯ .....всеки божи ден съм тук във форумите и сега ве4е се престраших да пиша и аз....аз ..като една майка изгубила вече надежда...като една майка,съпричастна към болките и радостите на всяка от вас и вашите бебчета....какво да споделя..малката ми принцеса днес навършва 2 месеца от злощастното си преждеврвменно раждане/26г.с.720гр./и .досега ако сме вярвали че има и минималничка надежда за нея....вече..няма в какво да вярваме..след като и лекарите вече не намират по нататашна алтернатива за лечение....бялото ни дробче е толкова недоразвито и увредено....а тя има...такава воля за живот.....

# 39
  • София
  • Мнения: 12 568
icygirl ти си майка и нямаш право да спираш да вярваш и да се надяваш. Твоето момиченце те усеща и има нужда от теб. Вярвай в силите и в чудесата. Никога в медицината 2+2 не е равно на 4.
Има много случаи, когато лекарите вдигат ръце, но Господ има други планове.  Hug

# 40
  • Мнения: 128
С две ръце гласувам в подкрепа на предходния пост - кой, ако не ти, миличка, ще вярва до последно в шанса на детето си да се пребори??? Господ, щом реши, може да направи човека човек, така че е рано да заключавате, че краят е дошъл. Има кой да ги прави тези сметки. Лекарите (колкото и да уважавам попрището им по принцип) не са този той.

# 41
  • Мнения: 1 438
Има много случаи, когато лекарите вдигат ръце, но Господ има други планове. Praynig Praynig Praynig Дано се пребори малката душица!

# 42
  • Мнения: 4 615
Майчице, ти си последният човек на земята, който трябва да спре да вярва. Моля не се предавай, човек предполага, Господ разполага. Аз съм от лекарско семейство, искаш ли да ти разкажа за "чудо"в медицината? Искаш ли да знаеш колко често някой "отписан" се е завръщал?! И аз също съм такова "чудо". Каквото и да става ти вярвай! А ние ще стискаме палци и ще се молим за малкото ти борбено момиченце, малката Неделинка.

# 43
  • Мнения: 10
благодаря ви мили мами за подкрепата....вече втори месец сме на апаратно дишане,миналата седмица успяхме да издържим три дни на палатка,но след това състоянието на малката бебка много се влоши и лекарите не вярваха че ще издържи дълго..дори ни подготвиха за най лошото.........сега вече трети ден сме отново на апаратно дишане,поредното кръвопреливане и днес дори са започнали да я захранват наново Praynig.Боже...досега моята малка принцеса е доказала че има воля за живот...започвам отново да вярвам,че господ е с нас и силно вярвам,че и занапред ще е така.... Praynig

# 44
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
icygirl - мила, толкава се надявах да е добре бебето...но сега пак отново вдигам глава от сълзите, които рукнаха като прочетох лошите новини, благодарение на мамите дето ти казват да ПРОДЪЛЖАВАШ ДА ВЯРВАШ! Аз, НИЕ  - всички те подкрепяме и съм сигурна, че молбите ни ще достигнат там където, ще бъдат чути и силната ни вяра трябва да помогне на малката бебка. Hug Моля се за малкото да оздравее Praynig

Общи условия

Активация на акаунт