изтичане на води в 6 месец

  • 18 773
  • 97
  •   1
Отговори
# 90
  • Ямбол
  • Мнения: 248
Здравейте!Трябва д аси направиш подробни изследвания следващия път даже и генетични.Ние с мъжо ми така сме решили,та дано се открие причната и да се лекув анавреме. Hug

# 91
  • Мнения: 295
Мила Лидия прегръщам те Hug
а на моят любимец много.ама много целувки той е на леля момчето обичам ви Hug Hug Hug Hug

# 92
  • Ямбол
  • Мнения: 248
Не ме прегръщай оттука ,ами ми ела на гости в Ямбол.На една ръка разстояние сме и неможем да се видим.Прегръдки и целувки на Дария! newsm51

# 93
  • Мнения: 749
Големи глупаци са тези лекари- ще накарат хората на лекар да не ходят. Като чаках пред кабинета на гинеколога си след операцията (мисед аборт) една жена беше дошла в 4 месец да се запише- явно някой я е светнал, че може с това ръчкане с вагиналния ехограф нещо да се раздразни матката или да я инфектират. Аз сега се сещам, че цистита ми така започна- след един вагинален преглед в 5 г.с.- сетих се, че гинеколожката си изми ръцете след, а преди прегледа? Направо да ходим да раждаме викам- то за другото и без това само Господ да ти е на помощ- тея лекари нищо не правят и да знаят!

# 94
  • Ямбол
  • Мнения: 248
Всеки ден се възмощавам вс еповече в лекарското безхаберие....ццц.... smile3515

# 95
  • Ямбол
  • Мнения: 248
penelopata82 много съжалявам за загубата ти,нашата история е подобна на вашата с изключение на следното.че нашите умни доктори в нашия град,решиха че в 24 седмица със спукани води трябва да с енаправи аборт без да ме питат аз какво мисля и дали съм съгласна или д ачакаме докато само тръгне д асе ражда.Ккаакто и без знанието ми сложиха системи,които аз си мислех че са за подсилване на бебето,а то с еоказаха с окситоцин #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire(МАЛКО ИМ Е),и предизвикаха контракции и с които поне аз така сии обяснявам че явно още тогав ас аму спрели развитието и последствията сега са огромни.
Аз не проумявам как като Пловдив етолкова голям град с толкова много специалисти и как с ате оставили така.Още при 1 вия кръвоизлив е трябвало д ате закотвят в болницата и там да си лежиш.Писна ми от тез тяхните клинични пътеки.Но уви ние пациентите нищо не можем д анаправим.Системата ни е  такава скапана....... Thinking!
Напълн о съм съгласна с теб че винаги ще си спомняш за бебчо както и аз вс еси мисля за моето ангелче на небето,въпреки че не съм го видяла като се роди ,аз бях там ,бях опъната на леглото ,почувствах как се отдели от мен...................бях разочарована като не ми го показаха,та тои бе едва 450гр...............но за винаги остана в сърцето ми.
Лошото е че следващия път тая случка ще им е обица на ухото на лекарите ,но защо трябваше ти д ая изстрадаш?Като бях в СТ.ЗАГОРА и доведоха едно мимиче в нашата стая така като теб с съсиреци и кръвоизливи но по малки от твоите ,тя беше и с кръвно.Не ги овладяха и спешно секцио.Габриела с еказваше бебка но така и не видя майка си.Жената направи моз.инсулт и незнам дали още е излезнала от комата.Така че Господ те е запазил теб ,защото колкото и д ане ти се вярва живота продължава и ние трябва да си го изживеем сами .Аз май се пооплетох в думите но дано сте ме разбрали.аз лежах 20дни в Аг И никои не ме изписа на 7 мия ден,,,много се ядосах,какво безочие само  некадърници.Айде 1 вия път еди ела изписали са те ама като с ате приелив др.блница кьорави ли с абили ч етрябва да си под лекарско наблюдение?
Щот ако става дума за техните деца задниците им ще припкат и звезди от небето ще свалят.
 smile3511 smile3511 smile3511думите за наште доктори са малко ,просто нямам думи....истината е че нямаме специалисти в БГ .Кто кажат сепц.от София,ала бала и там ги няма.В софия са събирщината на докита от цяла БГ.И там за нищо не стават ,просто като сме беременни незнам кои път д ахващаме.,за съжаление.
Н а тебе мило момиче ти пожелавам по бързо възстановяване от моето както физическо така и психическо и твоя мъж трябва д ае много силен и да те подкрепя и успокоява. Hug

# 96
  • Ямбол
  • Мнения: 248
серклажа нне е решение,тои е нож с 2 остриета.И да го направят започва ли д ас еотлепва плацентата няма отърване просто,с него няма д асе реши опроблема.Погледни го от другата страна-природата си знае работата,и го е взела за да няма после последици.Виж моето дете,много си го обичам,постоянно му говоря,обожавам го,но насреща нямам никои,чувам само едно агу и до там.Има лечение в Израел но ни трябват 90 000лв лечение за 1 година.Д о сега медицинате не бе намерила начин за лекуването на тези заболявания докато не се намери тази клиника там и то пак руснак е мозъка де.Та един нормален и беден човечец не може д аги набави тия парички и дреме като нас.Както ида е всеки си мисля че му е далече от задника,ама не е така,а #Cussing out newsm78з винаги съм се възхищавала на мами с болни деца,за техния кураж и благородство,никога не съм си мислила че ще ми дойде на главата,но въжте кво стана.Така че никой не е застрахован,само незнам защо не им се връща на докторите некадърници ама тай тоз горе си знае работата,поне така с енадявам че един ден и тяхното безрасъдство юе с енакаже.а ТИ МИЛИЧКА БЪДИ СИЛНА И си намери някакво занимание което д ате разсейва и да си заета з ада не мислиш з атова.ТРудно е но не е и непостижимо. Hug Confused

# 97
  • Мнения: 749
Аз съм решила да не стигам до лекарите- да гледат там каквото гледат, но битката ще е основно моя, иначе то не е до некадърност, а до човещина- един и същи лекар е коректен и не е в зависимост от - те си знаят от какво.

liduna докато съберете парите потърси в какво се състои терапията в Израел и виж какво можеш да свършиш тук- сигурно не си губиш времето де, но едва ли е кой знае какви чудеса.

penelopata82 и според мен трябва да се разсееш- колкото и да е трудно, ще си докараш някоя депресия от тези черни мисли и после човек така трудно се бори с тези болести- понякога и години му трябват. А с времето ще ти мине постепенно, но не се травмирай излишно (то на приказки всичко е лесно де)

Общи условия

Активация на акаунт