Великденски яйца за МАЙските деца!В корема те лудуват и Великден ще празнуват!23

  • 27 145
  • 784
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 120
Момичета, и аз имам една питанка  newsm78, има ли някой от вас с плацента 3 степен на зрялост, защото след прегледа ми днес - това  е поредната тема за размисъл. Не ми се пият лекарства, защото не са препоръчителни за бременни, но пък от друга страна сме едва 2300 гр. и няма да наддаваме с бърз темп и занапред  newsm78 не знам какво да правя  Sad

И на мен така ми каза доктора,но каза че е добре.Някой с повече инфо да пише  Praynig

# 676
  • Мнения: 1 167
Момичета,да ви попитам дали сте срещали по сайтове или магазини от тези сгъваемите кошарки на две нива (такава мисля да ми е )но в цвят черно и бяло (компромисен вариант изцяло бяла  Wink а само черна предполагам че няма да има все пак черно за бебенце)Колички има черно и бяло и мисля че някъде може да се срещат и от тези кошарки.Спалнята ще ми е черно и бяло и затова искам да ги съчетая .Старата ми спалня е светло дърво и щеше да ходи каквото и да е ама моя ми пусна една муха в главата и сега ще бере ядове с мен (вече ги бере де  Laughing) поръчана е вече.Благодаря! Лека вечер!

# 677
# 678
  • Мнения: 95
Люси, честита ти рожба - да расте здрава и щастлива, и да радва много мама и тате!

Angelka, и при мен заради фраксипарина ще се планират нещата, но засега целим естествено раждане, а не секцио. Ще ми гледат разкритието от 36-та седмица нататък и видим ли, че има някакво разкритие, спирам инжекциите, чакаме 24-36 часа и предизвикваме раждане. Това ако всичко е наред с позицията и ако не ни мине котка път.

Мен ме изумява тази практика в България да се дават пари на ръка на докторите и екипа.  Shocked  Според мен е много грозно, че си искат. Не знам има ли го някъде другаде това нещо. Аз до миналата година бях пациентка на клиника Щерев, и там всичко е много стриктно, никога не съм чувала да се дават пари на  докторите. Мен там ме и оперираха, и инвитро правих, и какви ли не процедури, но никога никой не ми е искал пари, освен за цените по ценоразпис, и винаги ми се издаваше касова бележка.

Виждам много от вас започнаха 45-дневния болничен и вече са си вкъщи. Ако се чудите какво да правите, или какво да гледате, препоръчвам ви горещо един нов сериал, който е голям хит в Щатите сега, и го качват в Замунда, до момента са излезли 12 или 13 епизода, и всяка сряда излиза по един нов. Казва се Glee (Веселие) и е нещо като мюзикъл - за един клуб по пеене в гимназия, има много песни и танци, супер забавен е, има и интриги и драми с бременности, та е актуален и за нас. Аз пък взех, че му преведох и субтитрите и ги качих в subs.unacs.bg и можете да си ги свалите от там. Гарантирам, че е много забавен и разтоварващ сериала, и много подходящ за периода, през който минаваме сега Simple Smile

# 679
  • Мнения: 91
Херцог,ще те послушам за сериалчето.Аз и без това посред нощите стоя  гледам сериали на лаптопа....  Peace

# 680
  • Мнения: 1 167
desex,тази черната е страхотна направо ми събра погледа  Shocked Наистиха е хубава малко по скъпа е в сравнение с другите  Money Money такива подобни ,но е и с повече екстри и предполагам ще подхожда идеално.Гледам доставката е 7 лв, а дали до 20 дена идват като са от бъл.сайт (никога не съм пазарила по нета)и при доставката ли се плаща.Дано има и по нашите бургаски магазини такива в черно и бяло(ако не се справя с нета и реша че е тя)  ако някое друго момиче е срещало кошарки сгъваеми в такъв цвят пишете. Hug

# 681
  • Мнения: 95
Херцог,ще те послушам за сериалчето.Аз и без това посред нощите стоя  гледам сериали на лаптопа....  Peace

То и аз това правя, и вече се изчерпвам. Не остана нищо за гледане  Mr. Green

# 682
  • Мнения: 72
Люсии, честита ти рожба! Да е жива и здрава!   ura

Аз да питам нещо- вие махате ли етикетите на дрешките ?(вътрешни на вратлето с марка , размер и подобни) 
Аз всички ги махам (даже на якенцата) още с Плами правих така .. да не дразнят Simple Smile

# 683
  • Sofia
  • Мнения: 4 493
desex, количката ти е страхотна  Peace
лилка, черната кошарка е ESPRIT, един от фаворитите ми в миналото, когато търсех кошарка. Ако ще е основно легло на бебчето и можете да си я позволите, не се замисляй - хубавите са около тази цена  Grinning
KikiNiki, аз ще отида в Бейби Мол-а към 12-12-30 (пускам ти тел на ЛС). Не очаквай хубаво време, че и днес прогнозите са отврат, но пък ще "убиете" някой и друг час с малката, а и ще се видим, да я нащипем по хубавите бузки  Heart Eyes
dilqnkaa, ти ще дойдеш ли днес? Нищо не казваш  Hug
angelka, ако планирате секцио, да е към 20-21 април, аз тогава мисля да раждам  Joy Снощи решихме с мъжа ми, че понеже около тези дати имаме няколко важни "събития", сигурно тогава ще е. Освен това и една приятелка, с която имаме много съвпадения, също ми каза да родя на 21 април (пък и майка е родена тогава).
herzog, много хубаво занимание си си намерила - да преведеш филма  Hug

# 684
  • Русе
  • Мнения: 150
Добро утро! Heart Eyes

# 685
  • Мнения: 30
Херцог,ще те послушам за сериалчето.Аз и без това посред нощите стоя  гледам сериали на лаптопа....  Peace

То и аз това правя, и вече се изчерпвам. Не остана нищо за гледане  Mr. Green

Добро утро, мами  Grinning
Ще го пробвам това сериалче. Иначе гледали ли сте One Tree Hill, Jericho (и двата мега любими), Everwood, How I met your mother (много е забавен и лек), Kyle XY и Lipstick Jungle. Има ги в Арената. Всички са хубави  Peace

Verjii, добре дошла! Леко бременеене!   bouquet

# 686
  • Мнения: 115
Добро утро и от мен  Hug
Лелееее, имаме си ново бебче!!!!  baby_neutral
Честито на Люси и много да я радва малката Иванина!!!

Ние вече официално сме новодомци  Crazy Първата нощ беше отврат, сигурно от стреса на "преместването" не можах да мигна за секунда, та вчера си проспах деня. Снощи мина по-добре  Joy Хубавото е, че вече съм си вкъщи (още не мога да се нарадвам, имам чувството, че съм в отпуска, която ще свърши другата седмица). В тази връзка, варненки, кога са лекциите в мола?

# 687
  • Мнения: 39
Anik, ти ме убиваш с прогнозите си. Нека дойде 21 април и ще те видим  Heart Eyes Да ти кажа аз днес искам не искам ще отида до Жекова, но ти пак можеш да дойдеш и да ме хванеш за ръчичката, че да пийнем и хапнем някъде и да си побъбрим... толкова съжалявам че и тази среща пропускам. Толкова искам да ви видя с мацките, ама на ...
Беборанче, след като ще ангажираш екип защо трябва да им даваш нещо допълнително  newsm78 Аз , на изписването дори забравих да подаря букета си на докторката която ме изроди, но само това и бяхме взели.
mishenka, това с етикетите ми е малко проблем  newsm78 за мен те са ценно инфо. Ето сега като гледах дрешките на Алек, кои мога да ползвам с бебо и кои не, по етикетите се ориентирвах за размерите ( иначе ми е трудно). Тези които са груби обаче ги махам. Аз имам бодита с принтиран на дрешката етикет, което е супер готино, зощото инфото си стои , а бебо не го драска... но те са малко.
Лилка, аз също съм за ЕСПРИТ кошарката, стилна е и предполагам здрава. А като знам , че и Ани я харесва ти я препоръчвам. Тя толкова кошари видя, че мчй е по информирана от консултантите по магазините  Joy
Силве, след като раздаваш забрани се очаква и да ги спазваш  Heart Eyes
Лукс, загуби ми се ти... килцата какво да ти кажа и аз като теб, но на теб не ти личат.
Дани, поздрави Змейка, а аз днес сигурно ще ти звънна по някое време. Дано си чуеш телефона  Praynig Wink
Славче, ти си едно чудесно щъркелче. Много се радвам за Люси и нейната беба и с нетърпение чакам да даде повече инфо и СНИМКИ. Аз да ти кажа и друго. Вчера се захванах с чувалчето и знаеш ли до къде стигнах- до под кривата круша  Mr. Green Изпрах парцалчето и днес смятам да го прихвана с кърфичките, а в петък , като отида да си взема Алек от майка ми да го мина и на машината. Стискай палци да стигна до там  Mr. Green

# 688
  • Мнения: 234
Добро утро и от мен

днес е много мрачен ден, аз няма да мога да се присъединя на лекцията, трябва да тичам за болничния че ми е написан и чака да си го взема

да ви се оплача от няколко дни нещо ме яде вкъщи много се притесних точно когато бебо ще си идва и се появиха гадините, май е някакъв паяк днес имам целта да го намеря и  #2gunfire

лека срещичка и приятно кафенце
 и бебчо ви поздравявя той сутрин и привечер е от будните през ноща и през деня много обичка да си поспива Simple Smile

 Hug

# 689
  • Мнения: 5 401
Добрутро от мен и бебка!  Heart Eyes

аз днес искам не искам ще отида до Жекова...

Айде, стискам палци да ти хареса и да имате възможност да поговорите, а после да споделиш.  Hug

Силве, след като раздаваш забрани се очаква и да ги спазваш  Heart Eyes

Подкрепям!  Heart Eyes Стягай се в кръста, че компютър имам да купувам!  Mr. Green

Тази нощ за първи път откакто съм бременна, сънувах, че раждам.  Laughing Раждането мина по вода - с 2 напъна излезе бебето, а като се събудих за поредния ми пиш, останах разочарована, че всичко е било само сън.  ooooh!

От другия четвъртък да не ме забравяте за срещи, моля! Ани, да си удържиш на обещанието, разчитам.  Grinning

Сега кажете, моля, по 3 въпроса:
1. С какво почерпихте колегите в последния ви работен ден? Мисля си дали да не поръчам пици...
2. Откъде да се сдобия с евтини нощници за родилното + бабини гащи (може за еднократна употреба)
3. Дали е възможно в болницата да разрешат вместо нощница - пижама???  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт