Великденски яйца за МАЙските деца!В корема те лудуват и Великден ще празнуват!23

  • 27 153
  • 784
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 30
Добро утро и от мен, макар че вече е време за Добър ден, но аз сега се надигнах..... голям проблем стана това спане ooooh! - снощи легнах по-раничко, че бях гроги, и в 4 часа бях на линия, та едва пак се усмирих към 7ч и така до сега - луда работа.

Варненските мацки, мисля, че на 12 има лекция в МОЛ-а и ако при мен всичко е ок, аз ще съм на линия. Имам чувството, че вчера моето бебе нещо слезе надолу, ама как мога да съм сигурна newsm78

Отивам да се оправям, че днес имам доста задачки, а проспах половината ден  Heart Eyes

# 706
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!!! 55 От много време не съм писала, но ви следя редовно  Laughing
Честита бебка на мама Люси, да й е жива и здрава и много да я радва  Hug

Ние ходихме миналата седмица да се запознаем с д-р Жекова в св. Анна, много приятна жена, освен това ми я препоръчаха и като голям професионалист! Peace Чета, че и други ще са при нея, туко виж се засечем с някоя мама  Hug
Аз с последни сили чакам оставащите ми два дни работа и после официално съм фрии Party та ще се включвам по често  Laughing
Поздрави и лек ден

# 707
  • Мнения: 195
Бръм, аз като си тръгвах цяла седмица мислих какво да черпя и накрая нищо - викам си то ще прилича на черпене, че се отървавам от тях един вид, абе малко тъпо стана, ама и напрежението беше огромно като приключвах и щеше да се възприеме точно така. Затова на мъжо му казах като родя, живи и здрави - да черпи повече  Mr. Green

# 708
  • Мнения: 122
Здравейте мами, аз съм бременна в 35 г.с. и очаквам първата си рожба! С интерес ще изчета старите ви темички и ще следя новите...Надявам се да приемате нови членове! Хубав ден на всички!

# 709
  • Мнения: 1
Добре дошла при нас Petq_mi  Hug
Пиши на Славчето за да те вкара на първа страничка  newsm51

# 710
  • Мнения: 51
Привет момичета Hug Hug Hug

Добре дошла на мама Petq_mi.Леко раждане на финала Hug


Жани радвам си че си тук,много време те нямаше и ни липсваше....

Току що се върнах от ЖК.та да се отчетем за протокола....
Дадоха ми 45 дневния болничен исега ще ходя на 2 седмици на ЖК.Бебо е все още напречно Cryама ми каза че има леко изместване от предния път,така че имало съвсем малка вероятност да се обърне PraynigХа дано....
Странотто е че съм отслабнала със 1 кг ,което според докторката било нормално ,защото скоро наближавало раждането Rolling Eyes
Това пък за 1 път го чувам.И сега съм вместо +8....+7.Незнам дали е добре или не. newsm78
Бебето е наддало само 100 гр за 3 седмици ,което си е малко Sad и във момента сме 2100.
Изобщо като е много малко ,не е ли по добре нормално да го родя...Ще успее ли да качи поне още 900гр че да стане 3 кг.


Вече започвам много да се притеснявам и със тая пъпна връв ,какво ще правя незнам...


Варнески девойки аз съм със 2 ръце за следващата лекция на 13...Да се видим за последно със някой Heart Eyes

# 711
  • София
  • Мнения: 162
Здравейте и от мен!

Сутринта се събудих към 7:30ч, гледах един филм и към 9:30ч пак съм заспала та така до 11ч. И разбира се вмомента пия кафенце.

Аз не съм черпила за излизаето в майчинство и не мисля да черпя. Аз излезнах неочаквано за всички в болничен още края на януари и с колегите се виждаме всеки месец като си нося болничния. Мисля чак като се роди бебка да изпратя мъжлето да им занесе почерпка и да им съобщи добрата вест. Не мисля тогава да ходя с него, защото трудно ще се разделя с малкото вързопче пък дори и за 30-45 мин. Работата ми е близо до дома и лятото ще идем двете с бебка да ги видим.

Petq_mi, добре си дошла при нас! Дай повече инфо- дата на термина, какъв е пола на бебето.

Дано да не завали, че мисля да излезна за малко.

# 712
  • пловдив
  • Мнения: 1
Добре дошла на petq mi!
Krischana снощи прегледа мина добре, бебо си отговаря на седмиците, рита и се протяга, разположен е с гръбчето на дясно и с лице ръчички и крачета на ляво и аз се чудя до сега защо имам ритници само от ляво Laughing. С главичкото надолу е. Взеха ми вагинален секрет, в четвъртък кръм и урина и доки ми направи проверка на шийката. Каза че вече е леко скъсена и може да се очаква да се родим по рано. След този преглед взех да получавам контракции обаче и незнам какво ще става. Днес си стягам окончателно багажа за болницата, в случай, че раждането тръгне по-рано. Вчера ходих в Торакс, много хубави условия, че нали обмисляме варианта секцио. Мисля утре да се свържа с доктор Троянчев и да отида при него за да планираме около 20 -ти секцио и това е, а ако бебе тръгне по-рано тичам на Пещерско и се мятам да родя Simple Smile. Моята доки казва, че трябва да реша вече то време не остана. Това което ме притеснява е че имам един мисед през януари 2009 - та в третия месец и съм на 35 год. първа бременност. Страх ме е и от епизотомията.
Момичета, някой беше писал за статия "Смешно ли е раждането" Моля
 дайте линк към нея. Това е за сега от мен не е малко! smile3525

# 713
  • Мнения: 52
Добре дошла  Petq_mi  Hug

Мирчо, не се притеснявай има време да се обърне, ако ли не всичко ще е наред-спокойствие Hug

Микелита ето: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=381074.405
 на 1 стр, е предишната тема

# 714
  • Мнения: 1
Мирчо благодаря ти за хубавите думи  Hug
Много ме е яд , че пропуснах варненските срещички - искам да се видя с всички ви. Дано това да стане на 13.04
Аз от 10.04 няма да работя вече , така че ще съм на линия.
А ти не се притеснявай бебо ще качи килограмчета, а относно твоето отслабване и на мен ми казах, че последния месец се отслабвало... Crazy

# 715
  • Мнения: 51
Ха дано Силве..Ще стискам палци и на теб да удържиш фронта моля те Praynig

Да ви питам нещо момичета....Днес ми взеха вагинален и забележете -анален секрет който бил задължителен при нормално раждане.Обясниха ми че когато тръгне да се ражда детето да не се зарази от някакви паразити в изпражненията. Shocked
Това също много ме озадачи.?????
Някой ако е запознат да каже повече.....

# 716
  • Мнения: 52
Мирчооо  Shocked Shocked Shocked Shocked
Изследването на анален секрет е безполезно. От години не фигурира в задължителните изследвания.

Ти това бебе с извинения няма да го изакаш...те покриват съседния вход, поливат те непрекъснато с някакви дезифектатнти.
Ако нямаш бактерии по родовия  канал всичко е ОК.

# 717
  • Мнения: 51
Мирчооо  Shocked Shocked Shocked Shocked
Изследването на анален секрет е безполезно. От години не фигурира в задължителните изследвания.

Ти това бебе с извинения няма да го изакаш...те покриват съседния вход, поливат те непрекъснато с някакви дезифектатнти.
Ако нямаш бактерии по родовия  канал всичко е ОК.

И аз това си помислих.Плюс това като раждах Дани никой не ми беше взел секрет ,даже забравиха и клизма да ми направят че имаше и такъв момент със напъването излизе и "другото "   Embarassed  НО ПОСТОЯНННО МЕ ОБЛИВАХА СЪС КИСЛОРОДНА ВОДА  ..
Затова ми беше странно като ми го каза Shocked

# 718
  • Мнения: 52
Мирчо, това е много ама много стара практика, дано този лекар да не те изражда Praynig
А относно раждане без клизма...те там са се нагледали на какво ли не, така че да не ти пука само бебета да са добре...каквото ще да става и да излиза
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 62
В много държави не правят клизма на жените преди раждане, нито пък ги бръснат! Grinning
Дали пра баба ми си е правила клизма преди да роди дядо ми на полето или се е обръснала преди това!? Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт