Паническо разстройство - част 5

  • 170 028
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 382
Браво на Йо и Венис! Давайте идеи за книги, че аз още си мисля глупости....Какво четете? И м/у другото, да ви питам, как сте преди цикъл, има ли влошаване при вас?
Лирена и преди и по време на цикъл ми напрегнато. Ако усетя, че отивам към по - зле пия валериан.  А относно книгата - чета, не всъщност препрочитам за 3 път "Открий съдбата си с монаха, който продаде своето ферари" на Робин Шарма. По принцип съм много предубедена за книги от този тип - имах ги за празни клиширани дрънканици, но тази ме грабна. Смятам да прочета де що има на този автор. Човекът който ми я подари, идея си няма какво добро ми стори.

# 16
  • Мнения: 1 893
А замаяно ли ти е по време и преди цикъл или само ти е напрегнато? На мен ми се засилват всички симптоми Sad Книгата може ли да се поръча , че едва ли ще я намеря...

# 17
  • Мнения: 2 657
А тези дни ще ви кажа,как съм пред цикъл Wink
Аз първо започнах с филма''Тайната''-гледах го до половината и много силно запомних едни думи -че ние сме тези които сме виновни,за положението в което се намираме в момента....
Взех си ''Подсъзнанието може всичко".Тази книга ми върна стария начин на живот.Случиха ми се толкова неочаквани неща,за които тайно се надявах да станат.Тази книга ми помогна да си разтълкувам кошмара с червейте,за който ви бях писала.Това беше съня,който показваше,че аз имам нужда от обрат и да изплувам.
В момента чета''Излекувай живота си'' на Луйз Хей.Невероятна книга,в която има толкова истина.

# 18
  • Мнения: 382
А замаяно ли ти е по време и преди цикъл или само ти е напрегнато? На мен ми се засилват всички симптоми Sad Книгата може ли да се поръча , че едва ли ще я намеря...
Лирена само ми е напрегнато и нервно. Сякаш ще започне ПА.  А книгата можеш да я поръчаш от  он лайн книжарниците без проблем.
Йо и в книгата, която аз чета пише точно така - всичко е такова каквото ние го виждаме и че ако спрем да слагаме оценка на нещата, които ни се случват като добро или лошо всичко се променя.
Хубаво е да четем такива книги защото за мен например психолога от финансова гледна точка не мога да си позволя.

# 19
  • Мнения: 923
Аз сега съм пред цикъл, много съм заядлива и ме стяга главата, за мъжо това е направо диагноза  hahaha и в тоя период не ми се вързва много на кавгите дето му ги спретвам  ooooh!
Понякога и ми е замаяно и леко ми се вие свят  Sick

# 20
  • Мнения: 1 893
А мен така ме ядосаха на работата,,,,,,Ще се гръмна от нерви..... дано да не направя някоя ПА!

# 21
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
При мен ПМС се изразява в много напрегнати гърди, ама много и пак чувството, че болката е някак сърдечна. Но вече знам, че е от хормоналните промени, а те хормоните са взаимно свързани, от там и промяната на нивата на серотонина и другите виновници за настроението ни и доброто ни светоусещане.
Най-важното според мен е да не се самонаблюдаваме и да се преборим с киберхипохондрията.
Това вместо записче, да не си губя дружките ....

# 22
  • Мнения: 802
Йо ,
кажи моля те още нещо за  " тайната "

# 23
  • Мнения: 215
Супер нова тема Hug
Момичета от известно време ми се замъглява погледа, все едно съм в стая, където се е пушило. Става ми за 1-2 мин. и после все едно не е било, случвало ли ви се е? Споделете моля, че както се сещате вече съм си поставила 5-6 диагнози Shocked

Последна редакция: ср, 31 мар 2010, 21:17 от MINKA

# 24
  • Мнения: 2 657
Йо ,
кажи моля те още нещо за  " тайната "

Трябва да го гледате!
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=31095

# 25
  • Мнения: 75
Моми4ета здравейте възможно ли е от Пр да ми посиняват рацете и постовно да ми е студено и гледам замаглено.

# 26
  • Мнения: 135
Супер нова тема Hug
Момичета от известно време ми се замъглява погледа, все едно съм в стая, където се е пушило. Става ми за 1-2 мин. и после все едно не е било, случвало ли ви се е? Споделете моля, че както се сещтате вече съм си поставила 5-6 диагнози Shocked

И аз го имах,не се притеснявай ще отмине Peace

# 27
  • Мнения: 1 893
 newsm61Ако знаете как ме боли главата..... Изпих 1 аналгин и 1 разтворим аспирин с вит. С преди 2 часа, сега пих 1 Беналгин и нищо.... Вие страдате ли от често главоболие и как се справяте?

# 28
  • Мнения: 2 657
Ето една виртуална почерпка от мен,послучай Рд-то ми Hug



Благодарна съм на всички и за всичко.Рабрах,че когато човек иска и чувства,че има нещо-то го получава.
Благодарна съм за всяко съвпадение и за хубавото ми посрещане снощи в 00:00 сред приятели.

п.п.На всички вас пожелавам,животът ви да се обърне така,както моя се обърна на 360 градуса.Повярвайте,че,ако найстина сами не си помогнем-то хаповете ще са ни като патерици.
Аз поне разбрах,че не искам това за себе си.Ривотрила го намалих и първите два три дни много треперех,но въпреки,че ми идваше да хвана шишето,аз си повтарях,че е нормално и че ще кара,кара и ще отмине.От други ден ще пропускам и обедната доза,а вечерната ще я намаля още.

# 29
  • Другата България
  • Мнения: 37 292
  bouquet  bouquet Hug          Йо, честит рожден ден! Пожелавам ти наистина да си решила проблемите си и живота ти да е песен оттук насетне! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт