Паническо разстройство - част 5

  • 170 395
  • 737
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 305
ИСКАМ ДА ПОДчертая ,че полезната съставка  е тахана той е водещия в лечението при гастрит даже и при язви който кървят тахна има заздр. действие неговите нишки или не знам по лекарски кака се казва заздравява лигавицата на стомаха меда и маслото са помощтни съставки,аз го взимах два три месеца . Peace

# 166
  • Мнения: 305
извинете за  правописни грешки . #Cussing out

# 167
  • Мнения: 2 425
Вие сега ме заинтригувахте  Flutter Кажете от къде се купува този тахан. Това не е тахан халвата нали? Извинявам се за тъпия въпрос ама  Blush

# 168
  • Мнения: 305
трябва да го има в всички по голя _ Partyми магазини продава се в стъклени бурканчета има и в пластмасови ,който не ги препоръчвам пише таханов сусам прилича като фъстъчената паста кремообразна паста с приятен мирис на тахан и леко нагарча на вкус ,но в комбинация с мед е много вкусно и полезно има натурален който е по тъмен на цвят и белен ,който е по светъл на цвят аз си го взимам от женския пазар от малките павил. Confused

# 169
  • Мнения: 1 893
Тръгвам да търся тахан.....,че ми писна Twisted EvilПоне от едно зло да се отърва Mr. Green

# 170
  • Мнения: 2 425
Мария, благодаря ти  Hug

# 171
  • Hisarya, Bulgaria
  • Мнения: 73
Момичета да ви кажа колкото повече се ходи на доктори,толкова повече ти изнамират по нещо.Аз като ходих януари доктора вика сега да пратя мъжа ти на скенер и на него ще изнамеря много работи.Така,че почивка и аз моя джипи вече мисля да не го виждам до септември,когато ще си правя профилактичен при гинеколог.

# 172
  • Мнения: 305
няма защо трябва да си помагаме  Crazy

# 173
  • Мнения: 2 425
Хайде, вече си намерих сусамов тахан Laughing, не е лошо на вкус, снощи даже си близнах на няколко пъти  Mr. Green
А, да ви питам, на деца става ли да се дава. Малкият ми син е на 9 год., хич не яде, та малко и на него да му дам викам  newsm78

# 174
  • Мнения: 305
може ще му се отвори и апетити  Flutter,сложи и мед  Party

# 175
  • Мнения: 305
aynur, това е точно за твоя син. Племенника беше много слаб и злояд и го захранвахме основно с това. Ела сега да го видиш какъв е мъж. Много е полезно за малки и големи  Grinning Големите обаче да внимават, че се трупа да дупето  Mr. Green

# 176
  • Мнения: 2 425
Благодаря ви момичета  Hug Значи и на него ще дам. По колко се дава на ден за деца?

# 177
  • Мнения: 305
с две думи тахана е като мехлем за стомаха ,но трябва постоянство Naughty а пък аз нямах нищо против да ми се лепне на дупето  Laughingи на др места Grinning

# 178
  • Мнения: 305
а пък аз нямах нищо против да ми се лепне на дупето  Laughingи на др места Grinning
Блазе ти Мария. Аз пък затова не го ям  Sad

# 179
  • Мнения: 305
може на филийка да му мажеш ,не мисля ,че има някакво ограничение, искам да уточня нешто когато е за лечение на стомаха се взима на гладно това е мн важно,ако е като добавка по добре след хранене ,защото хапне ли филийка с тахан и мед или дори без хляб да е трудно ще накараш детето да изяде нещо др защото е мн заси., Peace

Общи условия

Активация на акаунт