Дядо Коледа, подарък донеси на всички ОКТОМВРИйчета добри!

  • 35 695
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 343
На Боби любими са " Цар Лъв " и  "Макуин светкавицата"
А това му е любимата песничка
http://www.vbox7.com/play:6c2dc613

# 46
  • Мнения: 1 195
Здравейте Simple Smile
минавам да кажа поне едно здравейте, че срамота Embarassed само чета, но нещо настроението ми е потънало под земното равнище и хич не ми се пише  Embarassed Сани се спука да боледува. Бяхме си 3 седмици почти в къщи, почти  целия март сме го изкарали в къщи ooooh! Накрая и аз пак се разболях. Тъъъъкмо уж се позакрепихме, предния четвъртък най- накрая бяхме на работа и на ясла и в понеделник като сиго взех ми казаха че пак кашля и днес без бележка няма да го приемат а педиатърката днес е 2-ра. Та така Сани пак си е в къщи, но аз вече няма как да взимам болничен, та с баща му се гледаха до 14ч и аз в 16 и 30 се прибрах. С триста зора баба му се нави да седи в къщи докато се прибера.
Та така, мъка...

Анелия много сте пораснали Simple Smile Голям сладурчо Simple Smile

Мечтание и Сани е фен на "Макуин светкавицата"  Peace И на Шрек, Мики маус и Мечо пух Simple Smile  Ааааааа и "Листопад"  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Вечер като готвя и като пу пусна БТВ-то настъпва мир и тишина  hahaha hahaha hahaha hahaha -> Сани гледа Листопад Joy Joy Joy Joy За говоренето и памперсите хич не му мисли. Покрай яслата дребния много говори, вечер ми разказва книжките които са разглеждали и пее по няколко думички от всички песнички. За памперса - вече нося по 1 но в повечето случи на обяд не му го слагат Simple Smile Само нощем още е като цистерна. Rolling Eyes

Миленка, Тони - ох и вие се спукахте да боледувате  ooooh!Бързо оздравяване Hug Hug Hug Hug

Лени - ех хубаво е че Ноли  е при теб Simple Smile На мен 1 ден като го няма дребния ми липсва а теб милата направо не те мисля Simple Smile Целувки на бърборкото ноли Simple Smile Чакаме снимки с униформа Simple Smile

Ето малко снимки от нас Simple Smile http://picasaweb.google.bg/118139984298007624736/042009#5458785265972358274

# 47
  • Мнения: 343
Mpulle голям мъж е Сани щом гледа Листопада WinkБоби гледа "Малки жени " как види филма отива да целува телевизора  Winkмного ги харесва Laughing Laughing Laughing

# 48
  • Мнения: 19
И Диана гледа "Ишто-пат", но само когато е у баба си. Двете се курдисват пред телевизора, едната в креслото, другата - на детското столче и коментират. Направо се търкалям от смях, като ги гледам.  Joy

# 49
  • Мнения: 1 195
И Диана гледа "Ишто-пат", но само когато е у баба си. Двете се курдисват пред телевизора, едната в креслото, другата - на детското столче и коментират. Направо се търкалям от смях, като ги гледам.  Joy
Joy Joy
Санито е влюбен в дядото - Али Раза Simple Smile Даже и да се оптам да сменя канала не става, започва да крещи "дядо, дядо пусми ми дядо" Simple Smile

Mpulle голям мъж е Сани щом гледа Листопада WinkБоби гледа "Малки жени " как види филма отива да целува телевизора  Winkмного ги харесва Laughing Laughing Laughing

 hahaha hahaha от сега по мацки си пада Simple Smile че и целувки раздава Simple Smile)))))))))))

Санито още е в къщи Sad Днес пак с баща си се гледат, а аз почивам утре и в другиден и ще се гледаме Simple Smile и тогава ще пиша повече Simple Smile

# 50
  • София
  • Мнения: 1 524
Ясно, всички гледат различни неща-пуфф пробвах Листопад, Скуби - няма голям интерес, а Земята преди време направо беше загасена - май се уплаши от нещо  Blush Ние сме  с кашлица  Sad като дърт пушач, пием два сиропа и си мисля че от тях кашля повече. Утре сменяме втория сироп. В понеделник кашляше сутринта след ставане, после нямаше кашляне, но след следобения сън почна доста по-често. Според мен от сополите, дано като почна Мукосолвана да намали това кашляне...
Искам лятооооооооо

ЛЕЛЕЕЕ САни колко е пораснал, пу пу страхотен е Диди  Heart Eyes Heart Eyes Тези кашлици ще ни довършат, глед и в офиса си го водил, милата ти.

# 51
  • Мнения: 249
здравейте момичета Simple Smile
благодаря ви за стиснатите палци ,нещата при баща ми се развиват добре ,диагнозата е  пневмония ,но изглежда ,че от доста време е бил болен ,сега ще стои можеми около 14 дни в болницата ,но няма значение ,важното е че ще се оправи ,толкова бях стресирана ,че още немога да  дойда на себе си .
приятен ден на всички и отново ви  благодаря  bouquet

# 52
  • Мнения: 1 593
Valentina, radvam se za dobrite novini  Hug

Mpulle, Sani e strahoten - tolkova sladyk i porasnal! Heart Eyes

aaaa i da vi kaja vchera kakvo iztyrsi, dokato se opitvashe da si obuva crocs-ovete.
'Babo, ni moga da si obuia Crocs-ite zashtoto BOKSUVAT'  Joy

Последна редакция: сб, 17 апр 2010, 08:45 от Лeни

# 53
  • София
  • Мнения: 1 524
Цитат на: Лeни link=topic=486699.msg14833731#msg14833731
[b
Megi,[/b] mnogo syjaliavam che ste bolnichki, az kato kashlia losho mu davam Ventolin i mnogo byrzo minava (za 2-3 dni bez ostatychna kashlica sled tova).


Ние пием Вентолин и още един, ама не го знам как се казва, а не искам да ровя при Карито, че го прибрах, а от утре почваме Мукосолван и продължаваме Вентолина, но всичко ни идва от сополите...


'Babo Mane, ni moga da si obuia Crocs-ite zashtoto BOKSUVAT'  Joy
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Още се хиля...

Валентина, радвам се за развитието на нещата.

# 54
  • Мнения: 343
Вижте днес кой ми изми печката докато си пиех кафето Wink
http://bebeoktomvri.snimka.bg/baby/borislav-na-mechtanie.190915.18256679

# 55
  • Мнения: 19
Меги, как понася Кари вентолина? Диана пи два-три пъти само, но направо откачаше от него. Като почне да буйства не мога да я сложа да спи до 22 ч. и кисела, сърдита. Дано бързо се оправи, че дойде време за голееемите разходки.

Мечтание, ние пък михме заедно чинии, аз-големите, тя - детския сервиз.

Лени, винаги има поне едно-две подсмърчащи, които разболяват другите. Аз един ден се изказах неподготвена, че се надявам през лятото да не сме болни всеки месец, а педиатърката ми отряза крилцата - пак същото било, едно да дойде сополиво и всички се разболяват.

Valen_tina, мъжка му работа, чакал да легне на легло та да се прегледа, нали? Дано бързо се оправя! Стискаме всички палци!  Praynig

Диди, милото Сани, и ви е се скъсахте от болести! Дано бързо да минава!

Последна редакция: чт, 15 апр 2010, 13:24 от Тонито

# 56
  • Мнения: 502
Мечтание, мноого сладък помощник си имаш, бравос!! Heart Eyes
Valentina, мноого се радвам за баща ти!! Представям си какъв камък ти е паднал от сърцето просто! Хайде, пожелавам брзо оздравяване. Предполагам, че сега ще му трябва и нещо силно за имунитета.
Меги, да се оправяте бързичко и тия сиропи да действат!

Хайде, всичкки болни да се оправят!! Mpulle, горе главата, ще мине гадния период и няма да се повтори!
Аз напоследък съвсем забравям, че бременея покрай отварянето на магазина за цветенца. Ще пусна снимки, само д ами стане време. Снаха ми ги прави чудни букетите, а сега решихме и пуснахме и книги да продаваме, да видим как ще се възприеме:)

На всички   bouquet от мен

# 57
  • Мнения: 1 195
Здравейте момичета,
аз пак се позагубих, но преди няколко дни разбрах че мой мног добър приятел е тежко болен и от тогава съм като зомби. Много ми е тежко и ме е яд че на най-добрия и забавен  човек който познавам живота му виси на косъм и зависи от това дали ще се намерят 50000 евро #2gunfire #2gunfireЯд ме е че тъпата ни държава цял живот ни дои и когато се наложи да ни помогне не само не помага а и пречи #2gunfire #2gunfire
МОЛЯ ВИ АКО ИМАТЕ ВЪЗМОЖНОСТ ДАРЕТЕ АКО ЩЕ И 2 ЛЕВА. Пак са нещо. Пуснала съм тема в клюкарника, дано повече хра се отзоват.  Praynig Praynig Praynig Praynig

Иначе ние сме все така Станиславито  още е болен добре че днес и утре почивам събота и неделя ще се гледат с баща му. В събота милото пак ще е работник с баща си Simple Smile И общо взето такива работи при нас:)

Лени - Ноли е срашен сладур Simple Smile Боксуват му кроксовете а  Joy Joy Joy Joy Joy

Меги - ужас чак до вентолин ли стигнахте ooooh! Пожелавам ви бързо да оздравявате Simple Smile

Azalea - давай да гледаме снимки : Много добра ми се вижда идеята да продавате и книги  Simple Smile Peace Какво ще е бебчето видя ли се Simple Smile

Хайде приятен ден от мен Simple Smile

# 58
  • Мнения: 228
Привет мацки! Hug
Попрехвърлих темичката и хоп.. куп болни дечица. Честно казано никак не съм изненадана, защото ситуацията вкъщи е същата. Дребните и двамата с хрема и кашлица. даже два дни ги гледа дядо им.. Да е жив и здрав татко, че удря по едно рамо в тежки моменти. С мъжът ми също сме от кихащо-кашлящите, но... оправяме се някак.
Мпуле да ти кажа честно Влади миналата година като тръгна на градина нямаше един пълен месец да е посещавал градината. Все нещо се случваше и хоп.. болен вкъщи.. Тъкмо го закрепя и след два дни отново болен. Бях полудяла.  #Crazy Затова като Мария тръгна на ясла психологически бях подготвена , че и с нея ще е същата драма... Но малката скорпионка се оказа доста по-държелива от брат си. Вярно е, че се разболява, но определено да чукна на дърво не е така, както беше миналата зима с брат си... Давам и на двамата Ехинацея, други имуностимуланти, но съм се убедила, че явно трябва да си поболедуват, за да си изградят някакъв имунитет. На един мой колега така децата му пропуснаха градината, защото майка им доста се притесняваше че ще боледуват. Като тръгнаха на училище се скъсаха да боледуват. Сега моят колега се моли децата му да преболедуват разните шарки докато са още по-мънички, че като пораснат още малко ще е по-гадно за тях.. Та.. явно не е ясно кое е по-добре.. Да боледуват докато са малки и да не ходят на градина или да боледуват като пораснат и да отстъстват от училище.. Съжалявам мацки че доста дълъг пост се получи...
Азалея безпроблемно бременеене...
Хубава вечер на всички и болничките да се оправят...  bouquet

# 59
  • Мнения: 19
Snejanka, това го чувам от много места. Първото дете боледува много при първия контакт с други деца, било то ясла, градина или направо в училище. Второто боледува повече като бебе от вирусите, които носи голямото вкъщи, но затова пък няма такъв трагичен период на адаптация в градината.

Общи условия

Активация на акаунт