Дядо Коледа, подарък донеси на всички ОКТОМВРИйчета добри!

  • 35 737
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 193
Добро утро! Споделям с вас сутрешното си кафе/обедно май Rolling Eyes/   
   
Hug Хубав ден!

# 721
  • Мнения: 283
Здравейте и за много години!!!  bouquet
На всикчи желая много здраве и сбъднати мечти!!! Hug

Болничките бързо да оздравяват Hug

Гледам малко мрачна и мрънклива е станала темата за финал, но.... ще се опитам малко да я разведря Hug

И такааааа.... Коско ще става батко лятото!!!
В къщи сме много щастливи! За сега всичко е наред, единственото по-различно от предишната ми бременност е, че ми се гади и ми прилошава, но се надявам скоро и това да мине!!! Heart Eyes

Това е от нас за сега, до скоро!!!

# 722
  • София
  • Мнения: 193
˙·٠Butterfly™٠·˙ Много се радвам,честито и лека бременност Hug.

# 723
  • София
  • Мнения: 1 849
Булечка, честито и лека бременност до края  Flowers Four Leaf Clover
Е, ние всички я знаехме "новината", ама карай  Simple Smile
Хайде сега и другата мама, на другия бъдещ батко да си признае, че то не остана време  Simple Smile

# 724
  • Мнения: 1 593
готово, признавам без бой  Mr. Green
тя има още една мама за признаване, ама да си каже сама  Flutter

Танче, честито, леко и меко по вода  Hug   bouquet

# 725
  • София
  • Мнения: 1 849
 Mr. Green
Лени, честито и на теб!  Heart Eyes Отдавна те разконсперирах, ама ти си мнооого потайна Simple Smile
Нали е сестричка  Simple Smile

Другата мама не я знам, да си признава и тя  Laughing

# 726
  • София
  • Мнения: 1 524
 Hug Hug Hug Hug  Party Party Party Party Party

Еххххааа - страхотни новини - как не ви е срам бре момичета, до сега да ме карате да си мълча,ааа  Naughty
Страхотно ви се радвам да знаете.

Танини  Joy Joy Joy абе сигурно са повече от четри бременни мами, всъщност аз знам за още две  Mr. Green 

Лени, аз сега се сетих как мислихте за името на Ноли. Чудя се дали пак са дълги размислите или си имате вече готово?

Танче, знае ли се вече полът или е рано още? - етаги въпросите сипя и аз... все едно не съм била с корем преди три години и не помня досадните вечни въпроси, кога ще е, какво ще е, как ще се казва....

# 727
  • Мнения: 1 919
Аз....аз..... newsm47   Whistling 

# 728
  • Мнения: 283
...Танче, знае ли се вече полът или е рано още? - етаги въпросите сипя и аз... все едно не съм била с корем преди три години и не помня досадните вечни въпроси, кога ще е, какво ще е, как ще се казва....

Мерси, Меги!!!  bouquet
Отговарям по ред на въпросите ти Hug
За пола - още е рано, но... аз както и с Коско имам силно усещане з апола, с Коско се потвърди, да видим дали и сега ще е така Wink
За името - имаме вече име за момиченце Simple Smile
Май е това за сега, ако има друго питай, че и аз съм все едно съм бременна за първи път ooooh!

Thomasito, честито и на теб!!! Hug

Аз лично знам за още 3 мами - 2 от тях пишат в юлската тема с мен, другата да вземе да се разпише и да си каже!!! Laughing

# 729
  • София
  • Мнения: 1 524
Галенце  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Танче, А дано се окажеш пак права  Heart Eyes

Първо да ви пътам за съвет- с мъжо вече откачаме, всяка вечер се разиграва една и съща сцена - Кари пищи и не иска да спи, после се почва, пишка ми се, ака ми се, после иска водичка и така заспиването отнема час -  два - а ние издивяваме. Накрая и се скарваме, Кари реве и заспива. Това е вече непоносимо, мислех си за физическа саморазправа, че нерви не ми остават, ама и това не е начин. Знам аз период е, ама този период е вече пет месеца.....

# 730
  • София
  • Мнения: 193
ЕЕЕЕЕ ще си признаете ,хайде и останалите !
Лени ,Гале , Булечка   Hug лека и безпроблемна бременност! 
 
Честит имен ден на всички празнуващи днес!
Честито на Ивко на Рали и Иван на Поли ,както и на моите 2 слънца ! Да са ни живи и здрави! 
     
Меги  Joy така сме и ние ,то е като шило сто пъти става и ляга  Joy оставям я по възможност сама да се оправя  Outta Joint  и винаги съм подготвила водата и гърнето,лошото е когато реши,че ще е с друга пижама и започне да рови в дрехите си . Това е ,търсят си причина да не заспиват . Спомням си като малки ,баба ми ставаше да слага на брат ми да яде... и понеже беше злояд не му отказваха ooooh!

# 731
  • София
  • Мнения: 1 228
Привет момичета. Аз отдавна не съм се мяркала, ама ей ме на Simple Smile

Честита Нова Година на всички!

Благодаря за поздравите, Иво-то понеже е кръстен на баба си Иванка, го броим за именник.

Честит Ивановден на Ванката на Поли1234!

Меги, и ние сме така. Само че ако се стигне до караница, става още по - лошо... Докато батко му е буден, му пее или чете (така де, батковците трябва да помагат  Mr. Green), ама като заспи се започва вашия сценарий. Към 22:30 сме заспали, т.е. приспал ме е и е задрямал Simple Smile А започваме в 21:00 - 21:15  Tired
И Мартин беше така, ама отмина, ще отмине и при Ивото. Аз много не се ядосвам, тъй като и това ми е времето да го погушкам, да си поговоря с него, да ми разясни какво се е случило в градината. Пък и като предремя 20ина минутки до него, после съм чисто нова и имам време за себе си Simple Smile

Гале , Булечка, лека и безпроблемна бременност! 
На Ленито й видях големия корем, тъй че няма да й пожелавам тепърва лека бременност. И за още една бременна мама знам (хем най - рядко влизам тука, а  Joy Joy Joy  Joy ).

# 732
  • Мнения: 1 817
Малеее, сразихте ме с тези хубави новини. Браво на вас!!! Аз нищичко не знам Laughing
Всичко най-леко ви пожелавам и каквото си искате да ви се случи Hug Hug Hug
Чудесно начало за новата година.
Лени, Галее, там там, Butterfly™ май всички имате заявки за  розови гащета Laughing

Меги, и аз без нерви оставам с Велим. Като се върне от градина и си го изкарва на нас. Голямото мрънкане почва. Спи неспокойно и за всичко се инати. Струва ми се, че няма да има свикване на детската градина. Постоянно иска да е' поТивкаа мОооляя'. И все е залепен за мен, не иска да се разправя с други хора, пък били те и близки. Незнам няма оправия. Ето и аз се намрънках, ама няма как. Wink
Иначе варицелата на Крис 'премина' успешно, без поражения.
Сега се моля на Велин да му се размине.

Нова година прекарахме много весело. Децата стояха до 2 след полунощ. Незнам как се получи. После като ги разпределихме по леглата под насблщдението на бабите /Да са ни живи, здрави Hug/,а  ние се изнесохме  с приятели . И така 8 сутринта си бяхме в къщи. После се чудим защо първият ден от новата година е толкова къс .

Честит имен ден на всички празнуващи днес!!!

Това е набързо. Накарахте ме да се усмихна. Чудесни новини, много ви се радвам Hug
 Hug Hug Hug

# 733
  • Мнения: 343
Честито на всички бременни момичета  Hugжелая ви пухкави и здрави бебчета

# 734
  • Мнения: 113
Ехааааааа, супер новини. Как се кефя. Браво. Joy Joy Joy

Честито на Лени,Булечка, Галето. Дано изкарате най-лекит ебременности и да родите леко едни хубави и здрави бебенца.

Меги- и ние сме долу горе така от няколко дни със спането.

Ще пиша през седмицата ,че аз съм на тръстиката днеска и утре .

На всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт