Хубав празник завари ЮНЧЕ първи стъпки да прави. Тема № 105.

  • 21 922
  • 724
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 143
Честит първи рожден ден на Коко и Крис!Да растат здрави и щастливи деца!

*Di* весело изкарване ноа общия празник после ще чакаме фотоси Peace

# 691
  • София
  • Мнения: 2 132
Mamamecana, има няколко юнчета с по-чувствитена кожа. Повечето сме решили проблема с Мустела Стеатопия или А-дерма Ексомега.

# 692
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Поли Поли - честито прохождане на Пепи. Голям сладур е душичката малка Hug

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Ето ни и нас със снимков материал http://img707.imageshack.us/img707/6510/dsc07077k.jpg
http://img260.imageshack.us/i/dsc07331.jpg/
http://img687.imageshack.us/i/dsc07236x.jpg/
http://img24.imageshack.us/i/dsc07316fk.jpg/
hrista казвай бързо кой е вашия парк?  Wink Да не би и вие да се подвизавате в Кичука и още да не се познават двете ни адашки?  newsm03
Поли честити ви крачета!
SheIsInLove, Ванката има страхотна коса и къдрици и просто няма да е същия чаровник без тях. Да го нацелуваш от нас.  Heart Eyes И честит празник на мъжа ти. Да ти е жив и здрав и много да те слуша и обича.
Нели, Тони все като че ли бърбори на камерата
Не Грети, дърдори на хубавите каки дет го снимат  Wink
 Ооооо, Нели, благодаря!  Mr. Green  Hug      

# 694
  • Мнения: 57
Нина, на снимката след банята, Марина е като след фризьор  Hug голяма сладурана е!

mamamecana, от много мазане файда няма. Търси точната причина. Можеш да постнеш снимка тук, за да помагаме ако ни е познато на вид. Такива пъпчици по бузките Петър имаше, когато пиех ежедневно пресен портокалов сок и го кърмех често. Спрях да ям цитруси и за 2 дни се изчисти. При студено и ветровито време бузките също му ставаха грапави и червени.

# 695
  • София
  • Мнения: 1 174
Оххх най накрая и аз...

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КОКО И КРИС.
 
Di   да са ви живи и здрави и много да ви радват   bouquet

И аз имам нови снимки, ще кача ...ама друг ден. Нещо много ме мързи... newsm78

Ние пак сме в Пловдив. Ако някоя пловдивчанка иска да се видим...бързо да пише    Hug

Айде лека вечер на всички мами и дечица  

# 696
  • Мнения: 639
Нели, Тони все като че ли бърбори на камерата
Не Грети, дърдори на хубавите каки дет го снимат  Wink
Хихихи, пък аз за една от снимките знам, че един батко му я прави.  Mr. Green

Mamamecana, има няколко юнчета с по-чувствитена кожа. Повечето сме решили проблема с Мустела Стеатопия или А-дерма Ексомега.
Peace Както и с правени кремчета (в някои обаче се добавя и кортикостероид, а с него трябва да се внимава, особено по лицето!) или овлажняващи (с Ексипиал, Локоид и т.н.).

# 697
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Благодаря ви, за отговорите за пъпчиците. Направо не знам вече. Той е с толко нежна кожа, чак прозрачна...и чувствителна. Лекаря ми каза - може да е наследствено, можело да е от храна, можело да е още 100 неща. Така били кожните проблеми при бебетата. И ми вика - в България това се среща при всяко 2ро бебе на тая възраст - даже е в пика на проблема. А, до към 4 тата годинка всичко изчезвало напълно...абе, знам ли, с тия лекари Thinking

# 698
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365

Mamamecana, има няколко юнчета с по-чувствитена кожа. Повечето сме решили проблема с Мустела Стеатопия или А-дерма Ексомега.
[/quote]
 Peace Както и с правени кремчета (в някои обаче се добавя и кортикостероид, а с него трябва да се внимава, особено по лицето!) или овлажняващи (с Ексипиал, Локоид и т.н.).
[/quote]

Аз го мажа точно с крем, които е изцяло на растителна основа и е с действие като кортикостероид, но не е вреден. Ама мисля, че не му минават.Ще взема да го снимам да пратя тези дни. Аз качих снимки в Погачи - там мoжете да ме видите и мен. ЗА СЕГА ЛЕКА НОЩ ОТ МЕН Hug
Обикновенно събота и неделя много, много не сядам на комп., за да се видим с мъжа ми - така че ще има да чета др. седмица Wink

# 699
  • Мнения: 159
Мамамецана,на Лора към 4-я месец и се появи АД,който тертирах с АДерма Екзомега от време на време (като се сетех).Както е писала и Гмаринова,при Лора се появяваше,когато ядях цитруси и кърмех.Спрях ги и изчезна и дерматита-та търси причината.И прав е според мен доктора-в тази възраст много бебета са с чувствителна кожа-не се притеснявай чак толкова.Даже наскоро ми направи впечатление,че като и изсъхне кожата и и сложа от Адермата,започва пък от него да се обрива-навсякъде,където намажа... Shocked .Вече и аз незнам-майче най-добре си им действа да се поддръжа чиста кожата и да се мие с щадящ препарат. А,да,и слънцето много им влияе-мажи с висок фактор навън  Peace

Поздрави за всички празнуващи и празнували!!!Здраве,узмивки и безгрижно детство!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 700
  • Мнения: 639
Рени,  Peace. Като цяло, на този етап може по-скоро да се говори за чувствителна кожа, отколкото да се поставя някаква диагноза (вкл. АД) и обикновено се израства докъм 3-4год. Къпането - освен да е с щадящ препарат ( и то не винаги, може и без), трябва да не е с много топла вода. Да не се търка, а да се попива след баня (с бархетна или тензухена пелена). За лицето - обрив може да има и ако се търка във ваши дрехи - помисли за материи, с какво са прани и т.н.

# 701
  • В Европа!!!
  • Мнения: 131
Охххх забравила съм как се намаляха снимки  ooooh!.Ще ме извините  Crazy.
Ами да участваме и ние но с шапчица че косичка нямаме  Mr. Green.

# 702
  • Мнения: 226
ninand ,твоята хубавица е с повече коса от адашката си. HugНашият парк е до р-т "Шармант"("Белите брези"),но иначе щъкаме из целия "Кючук Париж".
  Нашата Марина няма коса и отстранява стрателно всичко поставено върху главицата си,но все пак се изнамериха малко снимки от "шапкарската" и фотосесия  Wink




 

# 703
  • Мнения: 111
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КОКО И КРИС!!! НЕКА ДА РАСТАТ ЗДРАВИ, СИЛНИ, УМНИ И ДОБРИ!!!

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 746
hrista, че това е и нашия парк. Всеки ден сме там. Дай някой ден да се разберем да се видим.  Peace
hris.g, до кога сте в Пл. Питам защото събота и неделя повечето прекарваме уикенда с мъжете си напред-назад и по магазини. През седмицата ни е по удобно.

Общи условия

Активация на акаунт