Хубав празник завари ЮНЧЕ първи стъпки да прави. Тема № 105.

  • 21 923
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 85
Ето и от мен снимки на нашата прическа - доста е скромна  Laughing и Марти с шапка.


# 706
  • Мнения: 61
 Честита годинка на сладурите на ДИ newsm38 Още помня с какво вълнение посрещнах новината,че се раждат първите юнчета  ...Сега с нетърпение посрещаме рождните дни на нашите пораснали дечица.Как лети времето  Whistling
  Ние сме във вихъра на никнещите зъби  tooth Избиха общо 7,4 от които почти едновременно  ooooh! Писъци,отказ да се храни,нощно будене,безкрайно кърмене  #Silly
  Нямам търпение трайно да се затопли,да излизаме по три пъти на ден(като вчера) и да я обличам много леко.Миналото лято и Йоана получи ситен обрив от претопляне,но според мен се дължеше на постоянното разнасяне на ръце,защото не съм я навличала изобщо  newsm78
  Планирате ли лятната почивка?Хайде да обменим идеи за подходящи местенца за туризъм с деца   grinning039  car003 1swing newsm41 family
  Нямам търпение,обожавам лятото,морето и прохладната планина.Миналата година пропуснахме морето,но тази година се надявам да компенсираме  Mr. Green

# 707
  • Мнения: 143
Здравей те момичета.
Гледам снимките на всички сладки "Юнчета" и си казвам че от нашите гарджета по хубави няма Laughing
Кати може спокойно да я включа в класацията много къдрева  Wink чак се чудя от кого е взела тез къдрици Thinking Laughing
Ето ни и нас да  ни видитеhttp://mamcheto.snimka.bg/baby/kati.405973.18391141

# 708
  • Мнения: 989
Момичета, включвам се с много хубава новина, за която следя от цял месец:

Галя_5, която за съжаление не можа да изкара бременността си с нас и се наложи да роди детенцето си в 4 месец, е станала майка на едно голямо момче с мерки 4350гр. и 53см. Пожелавам им най-голямото щастие на земята!

# 709
  • Мнения: 226
[
  Планирате ли лятната почивка?Хайде да обменим идеи за подходящи местенца за туризъм с деца   grinning039  car003 1swing newsm41 family
 
  newsm10 newsm10 newsm10. Ще се включа по-късно с идеи Simple Smile

# 710
  • Мнения: 165
Полито, страхотна новина, много се радвам за Галя, да й е живо и здраво момченцето! Laughing

# 711
  • София
  • Мнения: 1 174
ninand, за съжаление сме в Пловив само събота и неделя. Иначе сме на училище и няма как. Може би лятната ваканция ще имаме повече време, ако не съм започнала работа дотогава де.... Simple Smile

# 712
  • Мнения: 57
Страхотни къдрици на Катерина Simple Smile

И друго щях да пиша, ама съм много ядосана сега. Никва ясла, нищо!

# 713
  • Мнения: 31
ехееее, ЧЕСТИТО на рожденниците ни /макар и на патерица  Embarassed /, съжалявам нямах много време и тази седмица. Да са ни живи и здрави сладките юнчета! сега ще се заредят едни хубави слънчеви рождени дниииии...  newsm44
Полито, много хубава новина наистина, да е жив и здрав малкия голям мъж  Laughing
Славена- да аз съм била на 22.04. сутринта. Във Варна ли си ме видяла?! там нещо бяха затворили входа за екипажите и минавахме заедно с пътниците  Wink обади се ако пак пътуваш с нас, ще се радвам да се запознаем!
много съм благодарна на въпроса за зъбите- и аз имах доста полза от отговорите, че след бременността от време на време се случва да ми кървят венците...
да се оплача- вчера имахме авария в квартала и цял ден без вода  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out направо ми идеше да се обеся, а тия от Софийска вода  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire първо щяха да оправят повредата до обяд, после стана 13 часа, накрая отиде за 16:30, така си и отидох на работа понаплискана с минерална вода  Sick, а Даниела за късмет се наака два пъти...  ooooh!
днес пак имаме безводие- сменят на целия ни вход водомерите...
за косичката- ми ние не можем да се похвалим с нищо друго освен няколко кичурчета, надявах се на опашчица за 1вата годинка, но май ще се отложи за втората  Mr. Green
айде  Hug  Hug  Hug на всички, отивам да приспивам Дани...

# 714
  • Мнения: 1 425
Честит рожден ден на патерици на Коко и Крис! Да растат много здрави и щастливи!


Честито момченце на Галя! (И аз скоро се питах какво ли е станало с нея)

Нашите юнчета са всички много красиви! Грета, много хубава идея за прическите и шапките. Силия няма много коса, за това ще я покажа с шапка http://www.flickr.com/photos/75097232@N00/4547314895/

Лятна почивка планирам за сега - мисля да си дойда с децата в България за три седмици юли месец. Иначе нашата семейна лятна почивка ще бъде през есента в Малага.

Днес в нашия комплекс имаме нещо като едно време Ленински съботник. Всички и малки и големи сме се хванали да оправим градинката с игрушките. Много е забавно!






 

# 715
  • София
  • Мнения: 6
                           ЧЕСТИТО НА КРИС И КОКО!
    да си вече на годинка си е цяло постижение, бъдете здрави юнаци, целувки от мен!

Привет от мен, следя ви често, но с тези класирания за ясли нямах кой знае колко време този месец. Е заслужаваше си, класираха ни в яслата която ни бе поставена за първо желание, много дечица не успяха да се класират, надявам се скоро да открият нови детски градини за септември, за да има повече щастливи майки и дечица.  Hug

Прическите са ви страхотни, невероятни къдрици, шапки и най-вече сладки личица! Hug

# 716
  • Germany
  • Мнения: 7 955
Честито на Крис и Коко и от мен, макара и с малко закъснение! Да растат здрави, усмихнати и щастливи!
Аз тези дни нямам много време за форума и позачезнах, но ви по прочитам  Simple Smile
Ние сме добре. Другата неделя ще ни е кръщенето, което ще комбинираме с имения ден на Бобо и много се надявам до тогава да се оправи това време, че ми писна. Брани още не ходи и не се изправя сам, има само 2 зъба, хили се много, любимата му думичка е "да" и така... На море сме планирали 1во 1 седмица в Турция началото на юни и после ще видим. Ами това е май за сега от нас. Хубав уикенд на всички!

# 717
  • Мнения: 59
Здравейте момичета Simple Smile

Искам да ви кажа че си продавам лятната количка на Хаук ( ползвана е около месец ама ми подариха нова )
ето линк : http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=1075757&cat=500
за 70 лв.
ако някои има интерс да пише на лични

# 718
  • Мнения: 187
Пътува един в автобус. Стои, мръщи се и си мисли:
"Живота е гаден, жена ми е кучка а хората - мерзавци, които само за пари мислят".
Отзад седи ангел с тефтерче и записва: "Живота е гаден, жена ми е кучка а хората - мерзавци, които само за пари мислят... Странно ... Какво пък - пожелал си го е, ще трябва да му го изпълня...."

Това по повод на темата за позитивното мислене!   bouquet

# 719
  • Мнения: 111
Ако има някоя мама със столче за кола Concord Trimax 9-18 kg, може ли да сподели дали е доволна?
Имам и въпросче към варненските мами - някой знае ли къде се продават такива столчета, но не по каталог, а да ги има в наличност в магазина за да може да се види? Благодаря ви предварително. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт