Хубав празник завари ЮНЧЕ първи стъпки да прави. Тема № 105.

  • 21 911
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • В Европа!!!
  • Мнения: 131
Ей това за Галя съм го пропуснала и много се разчуствах когато прочетох за появата на бебо-да им е жива и здрава рожбичката   bouquet  bouquet  bouquet.
Много хубави тези нашите гарджета  Hug.И едни къдрици се носят-браво  Hug.
the1 това наистина ме разсмя и накара сериозно да се замисля  Thinking.

# 721
  • Мнения: 310
mamamezana,споко истрих твойте снимки.Ако има нещо казвай  ще помагам. Wink
Во,не намерих налични и аз търсех такова столче.Но гледах и краш тестовете не е най -надежното.

Честит първи ден ден  на Крис и Коко,прекрасно детство и забавни игри занапред. Tada

 the1 ,много хубаво казано.Рядко се сещаме май,че е така. hahaha

Напоследък успях да се видя с някой приятелки, дето се се разминаваме.Много приятно си побъбрихме.То докато се видим ,дошло време за женене. JoyЕто на скоро 1-ви ,2-и рожден ден и колелото се завъртя. Да са ни живи,здрави и радостни децата.
Честито бебе на Галя
Това за снимките и шапките,много хубаво.
Катя ти професинално ли се занимаваш
Нашите снимки от благотворителната фотосесия още не са готови ,мина повече от месец.

# 722
  • Мнения: 226
gmarinova ,не се класирахте ли?Кога е второто класиране?Софийски мами,пожелавам на всички ви успех...Пишете при кой ,как се развиват нещата.Какво ще правите ,ако не се намери място за вашите бебчета в детските ясли?

# 723
  • София
  • Мнения: 1 171
И ние не се класирахме за яслата   #2gunfire Незнам. Просто много деца, а малко места - това е..Едва ли и за второ класиране ще стане....

# 724
  • Мнения: 57
Изтеглихме голям номер, късмет, т.е. липса на такъв. Сега почвам да досаждам на познати и приятели да ме вкарат в яслата, която не е в системата. Нямам друг шанс. Таксата за частната е колкото наема. Накрая, не сливи, ами вода ще ядем :Р

Ще правя новата тема.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=492884.new#new

Заповядайте.

Последна редакция: сб, 24 апр 2010, 23:10 от gmarinova

Общи условия

Активация на акаунт