90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №91

  • 41 557
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, на бързо правя обобщението след вчерашния ми плодов ден, койтоо беше съчетан с лунна диета - тоест откарах само на фрешове и вода.

Официално съм -5кг. Днес ми е 21-я ден от диетата и съм на белътци Simple Smile)) сега хапвам закуската- червена ябълка и отпрашвам на работа Simple Smile))))


Успех на всички водни, плодови момичета Simple Smile) и на всички фиданчици Simple Smile)))

# 31
  • Мнения: 0
 Добро утро.
Vesyy Честит Рожден Ден .Нека силна обич топли твоите очи,нека слънцето огрява дните ти с лъчи !Здравето да ти е спътник всеки божи ден аз ти пожелавам за твоя рожден ден !Весел празник !

# 32
  • Мнения: 8
Алекс 2007 , поздравления, чудесни резултати. пожелавам успех и в третия цикъл!  bouquet

sekyiwa ,   bouquet и за теб мила. Peace Продължавай така!
Разбирам че имаме рожденничка! Здраве късмет и любов, Веси! Hug   bouquet

Последна редакция: ср, 31 мар 2010, 11:26 от gelika

# 33
  • Мнения: 1 234
Добро утро и от мен!
Веси, честит рожден ден и от мен! Много здраве, щастие и късмет ти пожелавам!  bouquet И весел празник!
Гелика, и на другите, които ще са водни днес - успех момичета! Hug Много пъти съм казвала предния път не ми се отразиха добре водните дни, но сега като го правих, мисля, че ми понесе. Вчерашният белтъчен ден след водния свалих още 200 грама, което беше най-учудващото за мен,  ще видим следващите дни как ще е, но много се надявам да няма зацикляне, както преди.
Днес съм бобова - за обяд - гъби с ориз.
Алекс, sekyiwa  - страхотни резултати  Hug

# 34
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро,
Заповядайте закуската Wink


Vesyy ,Честит Рожден Ден и от мен!!

# 35
  • Мнения: 159
Добро утро фиданчици Hug
Vesyy ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЩАСТИЕ И ЗДРАВЕ!
Жани Hug Благодаря, че се грижиш за темичката  Hug
Равносметката при мен е 15 ден и -4 кг, днес съм на въглехидрати. Сложила съм да правя пълнозърнест хляб, това ще е обядът ми със зелена салата. Мисля за вечеря пица, но ако ме премързи ще повторя обяда, но наполовина  Wink Днес имам много задачки за вършене и съответно доста движение Simple Smile
Желая ви лек, отслабващ и много усмихнат ден   bouquet

# 36
  • Мнения: 377
Добро утро!
anita29 благодаря за закуската.  bouquet
Гелика  благодаря за кафенцето.  bouquet
Веси - честит рожден ден- много здраве , щастие , успех и късмет.  bouquet
Честито на всички с минусчета. Peace
Успех на плодовите и водните днес. Peace
Поля от слънчогледи- защо след трети воден да е края на диетата ( това не са 90 дни) . От предния път знам , че след третия воден се врътка една тройка ( белтъци , варива , въглехидрати) и тогава е края на диетата. newsm78
Добре дошли на новите кандидат фиданки.  bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 12 554
Добро утро. Днес съм на варива. Направих си снощи спанак с ориз и днес си нося в кутийка в офиса. За закуска - 1 банан.

# 38
  • Мнения: 322
Поля от слънчогледи- защо след трети воден да е края на диетата ( това не са 90 дни) . От предния път знам , че след третия воден се врътка една тройка ( белтъци , варива , въглехидрати) и тогава е края на диетата. newsm78


Да, така е и аз се придържам към този принцип  Peace Просто за мен само плодовите дни са гадни, другите не са ми тежки (и гладни)  hahaha Затова след днешния ден сърцето ми ще пее  hahaha


Pety, със сигурност ще внимавам с песните  Mr. Green Още съм далеч от целта, със сигурност ще си запазя плодовата закуска и ранната вечеря, ще избягвам смесването на продукти от различните дни на едно хранене, обмислям да правя и по един разтоварващ ден седмично, най-добре да се пробвам с лунните фази  Peace

НО има две неща, с които ще се възнаградя след Великден - суши и бургер с пържени картофки  Blush Копнея за тях още от януари  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 5 097
Добро утро!
Честит рожден ден на рожденичката!!!

Успешно мина плодовият ден, възвърнах си грамчетата от преди въглехидратния.

Един път да се наканя да стана рано и да ходя да тичам, а то вали и е мрачно  Crossing Arms Дано утре пак го има ентусиазма.

Не знам, може би заради ябълковия оцет, който пия или не знам и аз защо, но никакъв апетит нямам, а вчера бях на плодове само! Една шайба ананас изядох и ми е тежичко. Може би е добре, защото съм голяма ламя. Днес съм на белтъци и тъкмо сложих месцата и салатките по кутиите и ще тичам на лекции след малко.

Лек, успешен и минусов ден на всички!

# 40
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 482
Поля от слънчогледи- защо след трети воден да е края на диетата ( това не са 90 дни) . От предния път знам , че след третия воден се врътка една тройка ( белтъци , варива , въглехидрати) и тогава е края на диетата. newsm78

Не е така, диетата продължава 91 дни. Има още една четворка след водния. Ето последните две рецепти от книгата, съответно за 90 и 91 ден. http://media.snimka.bg/5556/017366481-big.jpg

Весси, честит рожден ден! Много щастлива и обичана бъди!  bouquet

Последна редакция: ср, 31 мар 2010, 09:35 от Ujasia

# 41
  • Мнения: 22
Днес съм на плодове....нз как ще издържа,защото цял ден имам работа..мислех утре да се тегля,но няма защото ми дойде...и цялата съм подута и се чуствам огромно.мн мразя така...

# 42
  • Мнения: 0
Добро утро Hug
gelika благодаря за кафенцето.Ти вчера не лунува ли.Защо днес си на водичка newsm78
anita29 чудесна закуска! след вчерашния ми воден ден ще ми дойде добре тази закуска.
Bubeto* -4кг са сериозно постижение.Каква ти е крайната цел?
Алекс 2007 ,sekyiwa  smile3501
Днес съм на плодове.Вчера бях примерна лунатичка Joyдано днес съм примерем плодоман hahaha/да знаете само как го мразя този плодов ден newsm48
Успешен ден на всички фиданки Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 6 284
Хоп и аз в новата тема. При мен има резултати, но са доста по-скромни от вашите, може би защото имам леки прегрешения понякога. Но и дори ако съм стриктна пак не свалям с вашите темпове Sad Както и да е. Продължавам, чета ви, радвамс е на успехите ви, нахъсват ме да продължа.

# 44
  • Мнения: 0
добро утро на всички, аз сношти малко прегреших    Embarassed  Confused , но днес на въглехидратния ще се огранича в количествот, дано да издържа   Wink
много ли е зле ако сутрин си пия кафето с мляко, аз хич не мога чисто да го пия?

Общи условия

Активация на акаунт