90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №91

  • 41 555
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 322
Последен плодов от режима  Twisted Evil Утре на вода и после пей сърце  Joy

# 16
  • Мнения: 54
Първата четворка мина - засега ми е лесно но имам малко питания
 Мога ли като си говя леща или грах на яхния да си ги сгъстявам с малко царевично брашно?
 Ядете ли царевица от консерва - аз открих два вида на които не пише че съдържа захар?
 В кой ден мога да ям моркови?
 Мислите ли че ако след всеки плодов правя воден а не само на 29-я ден резултатите ще са по добри и ще се отрази ли като цяло на режима че направо ми иде да се  #2gunfire вече с тез килограми  Embarassed

Лека и отслабваща на всички Kissing Heart

# 17
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Жанетка,мерси за новата тема!Днес бях много стриктна. Утре въглехидрати.Въобще не ми е любим този ден,но няма как.Аз мисля,че морковите са във варивата.Поля от слънчогледи, до тук колко свали?Желая ви лека вечер момичета!

# 18
  • Мнения: 55
gelika, кога са лунните дни - на пълнолуние и новолуние ли?

4 пъти месечно са:

30 март 2010 - 05:26:33 - Пълнолуние

Април

6 април 2010 - 12:37:58 - Последна Четвърт
14 април 2010 - 15:30:04 - Новолуние
21 април 2010 - 21:20:53 - Първа Четвърт
28 април 2010 - 15:19:31 - Пълнолуние
На тези дни след определения час се пие само течности Simple Smile)))))))))))) , но е почти несъвместимо с нашата диета, освен ако не сте търдо решение да се лишите от  дългоочакваните белтъчни, въглхидратни или нишестени дни
6-ти и 14-ти идеално се вписват в плодовите ми дни Laughing

dini74, защо ще сгъстяваш, просто вари лещата по-дълго и ще стане гъста, аз например използвам червена леща, много добре се разварява. Мисля, че едва ли ще намериш чисто царевично брашно не ГМО.
Аз лично не ям царевица. Първо не обичам, второ заради ГМО-то.
Моркови може да ядеш всеки ден.
Мисля, че ще ти дойде малко изтощаващо след всеки плодов да правеш воден, но ти си знаеш как ще се чувстваш по-добре Peace

# 19
  • Мнения: 1 777
Последен плодов от режима  Twisted Evil Утре на вода и после пей сърце  Joy
Колко бързо минаха 90 дена, нали?
И аз вече си пея,ама внимавам какви песни пея. Wink

# 20
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Жани,мерси за темата  bouquet
Плодовия ден мина успешно.На моменти много огладнявах,но издържах.Ще видим утре дли ще има минус на кантара. Rolling EyesУтре съм на белтъци.На обяд мисля да си направя яйца по панагюрски,а за вечеря зелена салата и скариди. Peace

# 21
  • Мнения: 249
здравейте Simple Smile
честита ни нова темичка и благодаря на janeta   bouquet
за днес отчета е :
закуска: кафе и половин грейфрут
обяд : домати с ориз
вечеря : картофена салата
Аз съм решила ,че след 90 дни почивка пак съм тук живот и здраве
лека нощ от мен

# 22
  • Мнения: 0
Здравейте! От доста време се интересувам от 90 дневната диета и след като прочетох предишните ви теми се мотивирах доста и реших да я започна  Flutter Днес ми беше 4 ден и съм много доволна. Свалих 2кг . Исках да попитам дали е проблем ако не ям салати в белтъчния ден?

Последна редакция: ср, 31 мар 2010, 00:31 от Kristin_

# 23
# 24
  • Мнения: 1 777
Здравейте! От доста време се интересувам от 90 дневната диета и след като прочетох предишните ви теми се мотивирах доста и реших да я започна  Flutter Днес ми беше 4 ден и съм много доволна. Свалих 2кг и съм страшно доволна. Исках да попитам дали е проблем ако не ям салати в белтъчния ден?
Уау за 4 дена 2 килограма.Малее завиждам ти.
Салатите са препоръчителни.

# 25
  • Мнения: 0
Уау за 4 дена 2 килограма.Малее завиждам ти.
Салатите са препоръчителни.
Благодаря за отговора, а колкото до 2-та килограма- предполагам, че само в началото ще свалям толкова бързо  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 354
Здравейте по нощите и от мен, благодаря ви за топлото посрещане на всички!

Кажете ми сега много ли е грешно, ако ям следобедна закуска. Досега съм свикнала да ям по много и само 2 хранения на ден ( като не броим закуската) ми са ужасно малко.
Друго да питам - гледам, че редувате понякога вместо плодов, воден ден, по-бързо ли става така?

Иии, поздравления на всички с минуси, как ви се радвам,, ако знаете  Hug

# 27
  • Мнения: 1 777
Танзен ако не можеш да издържаш до вечерята можеш да пиеш вода ,чай или да ядеш плод.Лично аз не съм го правила.

Друго да питам - гледам, че редувате понякога вместо плодов, воден ден, по-бързо ли става така?
Досега никой не е заменял плодов с воден,някои момичета правят водния плодов.
Не знам за кое питаш дали става бързо,но ако питаш за сваляне на килограми при всеки  е различно.Най -добре е когато се спазва точно диетата ,както е написано в първия пост.Здравословното сваляне е около 1 килограм на седмица.

# 28
  • Мнения: 8
Добро утро момичета! Заповядайте на кафенце!  Hug


Вчерашния плодов мина добре, абсолютно без проблеми! Laughing Днес воден, който може би ще премине в късния следобед плодов. днес приключвам втори цикъл и се чудя дали да не се премеря и претегля след една четворка за да са по реални резултатите. newsm78
Успех на всички водни, знам че сме доста. Hug
Успех и на плодовите. Peace
Успешен ден на всички момичета! Hug

Последна редакция: ср, 31 мар 2010, 08:07 от gelika

# 29
  • Мнения: 108
Добро утро фиданчици! Кафенцето и закусчицата ще са от следващата фиданка  Embarassed
Жанче, мерси за темичката !   bouquet
Влизам набързо да се отчета за втория цикъл( не особено стриктен, обаче):

Кг: -2,5 ( общо -9 см)
Талия : -3 см ( общо -6 см)
Корем: -1,5 см ( общо -10,5 см)
Ханш: -2 см ( общо -6 см)
Гръдна: 0см (общо -8 см)
Бедро: -1 см ( общо -5 см)
Обща об. бедра: -2 см (общо -7 см)

Хипопотамче, уау, наистина завидни резултати имаш!

Виждам, че Гелика вече е почерпила с кафенце   bouquet, да видим кой ще ни нахрани...

Общи условия

Активация на акаунт