90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №91

  • 41 558
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Момичета, искам да ви питам дали имате наблюдение как влияе луната на диетата, защото аз съм напълно режимна, бях свалила до 62 килограма, а днес съм 64  Crossing Arms Не съм прекалявала с количествата - вчера съм на една пържола със зелена салата и за вечеря таратор. А няма и да ми идва в близките две седмици поне. Не знам какво става  Sad

# 46
  • Мнения: 377
Поля от слънчогледи- защо след трети воден да е края на диетата ( това не са 90 дни) . От предния път знам , че след третия воден се врътка една тройка ( белтъци , варива , въглехидрати) и тогава е края на диетата. newsm78

Не е така, диетата продължава 91 дни. Има още една четворка след водния. Ето последните две рецепти от книгата, съответно за 90 и 91 ден. http://media.snimka.bg/5556/017366481-big.jpg

Весси, честит рожден ден! Много щастлива и обичана бъди!  bouquet

Хвърли ме в размисли  newsm78    Предния път фиданките- ветеранки бяха казали 90 и толкова ги и направих. Един ден не е от такова значение ,щом 90 сме издържали ще издържим и  още един. Laughing

Shai   - да много пъти сме коментирали ,че фазата на луната влияе за свалянето на килограми. Peace   А до идването и аз си мислих ,че близките две седмици няма да ми дойде , но тоя път нещо през 15 дни ми дойде . Rolling Eyes   

# 47
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Добро утро момичета!Извинете,че няма да ви изброявам,но пиша от екранна клавиатура и ми е много трудно. Иначе съм на въглехидрати днес.На обяд спагетки а довечера не знам още.

# 48
  • Мнения: 22
когато съв в цикал,пречи ли да ходя на фитнес?  Thinking

# 49
  • Мнения: 229
Момичета, искам да ви питам дали имате наблюдение как влияе луната на диетата, защото аз съм напълно режимна, бях свалила до 62 килограма, а днес съм 64  Crossing Arms Не съм прекалявала с количествата - вчера съм на една пържола със зелена салата и за вечеря таратор. А няма и да ми идва в близките две седмици поне. Не знам какво става  Sad
Вчера беше Пълнолуние и уж се сваля, а днес съм цял килограм нагоре, при това след белтъчен ден, в който съм била напълно режимна и не съм прекалявала с нищо. При това се теглих след 00. И аз не мога да си го обясня...  newsm78

# 50
  • София
  • Мнения: 12 554
Момичета, искам да ви питам дали имате наблюдение как влияе луната на диетата, защото аз съм напълно режимна, бях свалила до 62 килограма, а днес съм 64  Crossing Arms Не съм прекалявала с количествата - вчера съм на една пържола със зелена салата и за вечеря таратор. А няма и да ми идва в близките две седмици поне. Не знам какво става  Sad
Вчера беше Пълнолуние и уж се сваля, а днес съм цял килограм нагоре, при това след белтъчен ден, в който съм била напълно режимна и не съм прекалявала с нищо. При това се теглих след 00. И аз не мога да си го обясня...  newsm78

И при мен се е получавало, но след варивата падат надолу. Не се притеснявай.

# 51
  • Мнения: 0
gabriel2, на мен ми свърши преди 2 дни. Просто няма начин да ми дойде толкова скоро Simple Smile

Hexina, и аз знам, че се сваля. Питах, защото си мислех, че съм се объркала нещо, ама... Ето, приятелят ми сега също се премери и е с кило и половина нагоре, а е ял почти същото количество като мен.

Нана, благодаря Simple Smile

# 52
  • Мнения: 0
Добро утро  newsm51 Вчера ми беше плодов ден , сутринта се качих на кантара и нищо  Sad Закотви на 56,8 и не иска да мърда.  #Crazy Струва ми се доста странно да не сваля и грам след плодовия при положение, че свалих след въглехидратния.Не мисля ,че съм яла много - портокал и 2 ябълки.  newsm78 Не знам дали е нормално или нещо съм зациклила ? Ще ми идва скоро , дали това не е причината?

# 53
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен!
От днес официано приключих диетата!
резултатите са:
ОТ-17СМ
ОХ-11СМ
ОБЕДРО-6СМ
ДВЕТЕ БЕДРА-9СМ
БЮСТ-9СМ
ПРАСЕЦ-3СМ
5КГ ДО 18.03.2010.Нямам кантар и ще се тегля на този на който и до сега Като го направя ще ви пиша.
Гелика, благодаря за кафето и успех с водния.
Анита, благодаря за закуската
Алекс, Секива,бУБЕ, браво!
ВЕСИИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ОБИЧАНА!
КРИСТИН, ТАНЗЕН, ДОБРЕ ДОШЛИ!
Ужасия, ти не си ли от водните днес?
Хексина, пълнолунието влияе добре когато през този ден си на течности.
Успех на всички в борбата с килограмите!
Ще ви навестявам от време на време и през август ще я повторя диетата живот и здраве!
Усмихнат ден ви желая въпреки мрачното време! Hug

# 54
  • Мнения: 322
Уау, Галина, колко голяма разлика! Поздравления!   bouquet

# 55
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен!
От днес официано приключих диетата!
резултатите са:
ОТ-17СМ
ОХ-11СМ
ОБЕДРО-6СМ
ДВЕТЕ БЕДРА-9СМ
БЮСТ-9СМ
ПРАСЕЦ-3СМ
5КГ ДО 18.03.2010.Нямам кантар и ще се тегля на този на който и до сега Като го направя ще ви пиша.
Страхотно , поздравления   bouquet

# 56
# 57
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 482
Гале, честито ти приключване на диетата. Наистина страхотни резултати. На вода съм днес, да. Но съм твърдо решена, че ако ми стане лошо като миналия път ще си хапна плод. Няма да се инатя.

Габриел, аз тоя път май ще я карам 90 дневна, че последния ден ми е на 4 април. Та реших без него да е. Но не е окончателно де. Ще видим, ние ще празниваме с гости на 5, та току виж си го изкарам и Великден плодов.

# 58
  • Мнения: 1
Гелика леко изкарване на водния ден днес Hug
аз вчера гаврътнах само 2литра и половина
Веси Честит рожден ден

Алекс,Секива браво за резултатите  bouquet
Габриел и мен МЦ ме изненада вчера Shocked,а наскоро ми свърши Crazy
преди малко се премерих
от вчера до днес съм свалила 400гр
притеснявах се,че хапнах 5кюфтенца на скара
мънички бяха,но все пак
приятен ден фиданчици Party

# 59
  • Мнения: 1 953
Галина, поздравления за резултатите и за финала на диетата!   bouquet
Доста сантиметри си свалила  Peace

Днес кантарът показа невиждана за мен комбинация - 70.5 кг.  Grinning
Много съм доволна. Още едно килце ако сдаде багажа, ще видя числото 6 като начално на кантара и ще изпълня целта от минус 10 килограма  Praynig

Веси, честит празник!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт