90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №91

  • 41 571
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10
Добър ден момичета, мнооого пишете, немога да ви смогна  #Crazy
Жани - благодаря за темата   bouquet
Веси - честит рожден ден  newsm59
Добре дошли на всички нови попълнения - на точното място сте момичета  Hug
Успех на всички водни днес  Peace
Аз съм на въглехидрати и не съм решила още какво ще хапвам. Имам лек минус след вчерашния бобов ден, но ще променя лентичката когато го затвърдя, а именно след плодовия ден утре  Praynig
Лек и минусов ден на всички  Hug Hug Hug

# 61
  • Мнения: 322
Забравих да се похваля, че на финала на диетата се сдобих с електронен кантар  Joy Ще мога да се отчета точно след водния  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 224
Момичета, искам да ви питам дали имате наблюдение как влияе луната на диетата, защото аз съм напълно режимна, бях свалила до 62 килограма, а днес съм 64  Crossing Arms Не съм прекалявала с количествата - вчера съм на една пържола със зелена салата и за вечеря таратор. А няма и да ми идва в близките две седмици поне. Не знам какво става  Sad
Вчера беше Пълнолуние и уж се сваля, а днес съм цял килограм нагоре, при това след белтъчен ден, в който съм била напълно режимна и не съм прекалявала с нищо. При това се теглих след 00. И аз не мога да си го обясня...  newsm78

И при мен се е получавало, но след варивата падат надолу. Не се притеснявай.

И при мен е така, макар и само с 1/2 кг  Embarassed Тъкмо се чудех, в мен ли е проблема, че снощи количеството въобще не беше 1/2 на обадя, защото на обед нямах време да си приготвя салатака, а вечерта отпрах една голяма с чесън и сиренце Laughing

# 63
  • Мнения: 0
може ли някой да ми каже за млякото в кафето? много ли нарушвам, дори ако е само няколко капки?

# 64
  • Мнения: 31

Много съм доволна. Още едно килце ако сдаде багажа, ще видя числото 6 като начално на кантара  Praynig
Дикси, и аз на това се надявам, само 100 г още и ще видя шестичката Wink

# 65
  • София
  • Мнения: 12 567
може ли някой да ми каже за млякото в кафето? много ли нарушвам, дори ако е само няколко капки?

Само в белтъчния ден. В другите дни е нарушение.

# 66
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!

Vesyy, честит рожден ден! Желая прекрасен празник днес и щастлива година!  bouquet

Галина 74, супер си! Браво! Новите ти мерки са показателни за успеха! Hug

И аз сега да дам отчет за завършилия втори цикъл:

след вчерашния воден микс днес съм 1 кг <;
общо свалени кг за втори цикъл - 2;
мерки:
бедро: 53 см (-4 общо)
талия: 69 см (-8 общо);
ханш: 93 см (-10 общо)

Не са много, но пък и през първия не свалих много повече. Доволна съм и мотивирана да преборя и останалите 2.5 кг до края на режима! Grinning

П.П.: лентичката ми е актуална.

# 67
  • Мнения: 0
Ох, поне не съм единствената с + днес... Дано утре да сме го махнали Wink

Аз пък закусих вече с ябълка и кафе и за обяд и вечеря ще ям картофена салата.  Peace

# 68
  • Мнения: 181
Добро утро и от мен. Жани, мерси за темичката - само ни дебнеш кога ще я изпишем и си на линия за новата   bouquet Днес съм плодова. И на мен ми стана много любим този ден. В съчетание със слънчевата пролет навън се надявам утре кантара също да бъде със слънчево излъчване  Wink
gelika, благодря за кафенцето. Успех с водичката или плодчетата днес  Hug  Много ще ни измъчиш в чакането, ако не се отчетеш утре с резултати  ooooh!
anita29, страхотна закуска - благодаря   Hug
sekyiwa, Bubeto*, Дикси Hug, страхотни резултати, момичета. Браво - продължавайте само така   bouquet
Vesyy, честит рожден ден, мила. Пожелавам ти живот, здраве , сбъдване на всички мечти.   bouquet
Галина 74  Hug без думи просто  smile3501 smile3501 smile3501 След такива резултати не знам дали ще има някой, който да не иска да започне и да изкара до край режимчето  newsm20
Ujasia, успех в плуването  Hug
eugeny, браво, мила! Не вярвам да имаш някакъв проблем да пребориш и останалите 2.5кг. Успех  Hug Hug Hug
Лек и отслабващ ден ви желая  Hug Аз отивам да водопоййййй  Joy

# 69
  • Мнения: 0
Добто утро!
Vesyy Честит рожден ден!Много здраве,щастие и любов!
Галина 74 страхотни резултати.Едно голямо браво! Hug
Дикси, Bubeto*,sekyiwa,eugeny поздравления за чудестите резултати!  bouquet
Успех да водните днес!
Днес съм на въглехидтрати.За обяд и вечеря ще ям спагети.
Успешен ден фиданки  Hug

# 70
  • Мнения: 5 698
Честит Рожден Ден на Веси и от мен   bouquet

Аз днес съм въглехидратна.
Закуска - ябълка
За обяд и за вечеря съм си приготвила макарони със сос от: лук, морков, маслини, кис. краставички, чушки /салатни/, дом. сок и босилек.

# 71
  • Мнения: 8
Здравейте момичета! Благодаря на всички за подкрепата! Hug
Викито, да вчера лунувах, беше ми плодов/ фреш/, днес съм втори воден. #Crazy Хексина, Shai, оставете за малко кантарите и не се плашете. Карайте си режима и нещата ще дойдат на мястото си. Peace
Галина, браво за резултатите и успех от тук на сетне. Hug Hug Hug
Дикси, Хипопотамче, eugeny,Бубето, поздравления!  bouquet
Момичета благодаря за подкрепата. Hug До тук водния върви добре, но нагласата ми е да го превърна в плодов, но най- вероятно късния следобед. newsm78 То ще си покаже. Grinning
Ужасия, tsvetljak и ако има още, успех с водичката. Peace
tsvetljak, сигурно няма да издържа да не се претегля, но резултата поне при мен след водния излезе нереален.

# 72
  • Мнения: 152
Здравейте.Честита ни тема.
Вчера бях на плодов ден-1 ябълка,1 грейпфрут,1 ябълка пак и половин пъпеш.Водата около 2 литра.
Днес съм на белтъчини и някъде бях чела,че е позволен кашкавала пане.Мисля да си направя.За по-късно още не знам какво ще се яде. newsm78
Ако не е позволен кашкавала пане,моля някой да пише преди да съм го направила.
Благодаря предварително.  bouquet

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Здравейте момичета. Simple Smile
Тъй като искам да отслабна,и искам да почна 90-дневната диета,обаче да питам някой неща.
1.Всеки ден ли трябва да ям салата и кога(с обяда ли или вечер)?
2.Всички ястия трябва да се сготвят нали,в смисъл ако имам бобов ден,в него мога да ям леща,грах,ориз,картофи,та въпроса ми е по точно,нали не им пречи да са приготвени с олио в тавата или тенджарата,това нали не пречи на диетата?-извинявам се за тъпия въпрос ама не съм наясно с някой неща и затова питам.
3.До колко часа трябва да ми е обяда,защото ходя на у-ще и към 14:00ч. се предирам,ще пречи ли ако обядвам като се прибера или задължително трябва към 12:00ч.да обядвам,ще ми е трудно в 12 да ям,не искам да си нося кутии с мен с храна,ще ми се смеят и ще ми е кофти?!
4.А да питам когато имам бобов ден и варива,например си приготвям ориз в тавата и мога ли да сложа пилешко бутче,или трябва само ориз да ям,а месото само в белтъчния ден,демек целия ми въпрос е трябва ли в другите дни да вкл. месо или само в белтъчния мога да ям?
Още един път се извинявам да тъпите въпроси

# 74
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 498
1. Всеки ден може да се яде и на обяд и на вечеря, като в плодовия ден трябва да е неовкусена.
2. Позволено е по една чаена лъжичка зехтин за салатата и по една чаена лъжичка за основното.
3. Няма проблем да ядеш когато се прибереш. Стига да е след 12 и между обяд и вечерята да са минали 4 часа за белтъчно и 3 часа за останалите яденета.
4. Не може да се смесват храните, това е основната идея на диетата. Тоест, не може да ядеш пиле с ориз или свинско с картофи.
-В белтъчния ден се ядат белтъчини и салати, като белтъчините също не могат да се смесват.
-В бобовия се ядат варива, ориз, картофи. Подробния списък на първа страница виж.
-Във въглехидратния се ядат постни спагети, пици, хляб, лучник или каквото ти дойде на ума, стига да не съдържа белтъчини, тоест пицата е без кашкавал, месо и яйца.
-В плодовия се ядат плодове, за предпочитане пресни. Позволено е да са печени, но неовкусени. Може и зеленчуци да ядеш, ако предпочиташ.

  

Общи условия

Активация на акаунт