Книжката ни - хайде на работа

  • 2 846
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Бих искала да благодаря на специалистите, включили се съвсем безкористно със своята професионална и морална подкрепа, за нас напатилите се от "специалисти" мами! Това са хора, които ти връщат вярата в хипократовата клетва и в доброто в хората!
Мерси ви! На всички вас - голяма благодарност!

# 16
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Мила ми Наденце!
Четох и плаках.Толкова истинско,близко ми е това,което си написала.Прекрасно си предала цялата палитра от бушуващи чувства и объркващи емоции,които съпътстват денонощията ни.Със всяка твоя дума все едно се докосвам до душата ти,твоята болка се слива с моята,а радостта от напредъка на децата ни и неизмеримото щастие от дребни на пръв поглед неща са божествен дар,който ми дава сили и вяра,че чудесата са реалност и ние всеки ден сме свидетели това. Hug Heart Eyes

# 17
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Нина, редактирах се, допълних някои работи, че много сухарско го бях написала...
Сега по-добре ли е?

# 18
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Сега ми харесва повече, кате, ама то трябва на други мами да е интересно, аз само събирам маТ'риал:)) Hug
Много е хубаво  bouquet

# 19
  • Мнения: 882
цензура:) нъцки
yosarian

Последна редакция: ср, 26 окт 2005, 17:19 от yosarian

# 20
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Благодаря, бебе Ради, по принцип всички бяха помолени да пишат
още веднуж - много се радвам, че се включи в книжката

# 21
  • Мнения: 4 414
цензура:) нъцки
yosarian

Последна редакция: ср, 26 окт 2005, 17:20 от yosarian

# 22
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Момичета,
искам само да ви кажа,че много се радвам,затова,че ви познавам,всички сте прекрасни майки,истински Човеци.Имам чувството,че голяма част от Любовта,Вярата и Надеждата на тази земя,са се вмъкнали в нашия форум.
Толкова добри души,струпани на едно място...толкова силни жени...толкова малки борбени дечица...гордея се,че ви познавам и станахте част от живота ми.
Завинаги!!! Hug  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 708
момичета страхотни сте..
Нина, заявки за книжката приемаш ли..откъде да си я взема

# 24
  • Мнения: 4 414
не писах за страховете и съмненията, които ме разпъваха, докато ходехме на рехабилитация, защото Надето го е написала великолепно Heart Eyes Hug
обаче тогава този форум го нямаше и когато пуснах тема в "бъдещи и настоящи майки", открих само firebird. на нея дължа все още нормалното си психическо състояние. благодаря ти, Кате newsm51  love001
благодаря и на всички вас, които помагате с рамо, на което да поплачеш, с думи и с действия! newsm20

и един процедурен въпрос: книжката има ли си коректор? защото от толкова емоции, човек изяжда по някоя буква или запетая...та, ако си няма такъв, аз мога да свърша тая работа.

# 25
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
здравей Миленка,
приемаме всички, които искат да пишат.
Нама специална заявка за писане - ако искаш да пишеш можеш да пишеш тук или да ми го изпратиш на мейла. Ако искаш да имаш книжката - още не знам как ще стане, но ще я имаш Hug

Благодаря Агнешка, аз приемам предлижението за коректор

На всички мами - едно ей такова  Hug
Страхотни сте

# 26
  • София
  • Мнения: 4 412
цензура:) нъцки
yosarian

Последна редакция: ср, 26 окт 2005, 17:20 от yosarian

# 27
Мили мами,
ПОКЛОН пред вас!

# 28
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Благодаря, Тигоню Hug

Последна редакция: пн, 24 окт 2005, 08:48 от nnnnina

# 29
  • София
  • Мнения: 2 262
Леле Нинче, ако знаеш аз какъв ферман съм разписала като книга, отделна глава за мене Laughing. Почвам тогава наново, добре че видях момичетата как са го написали, а аз едни тук бяхме там бяхме.........
Май съм закъсняла вече?

Последна редакция: пн, 24 окт 2005, 19:48 от Mama Igi

Общи условия

Активация на акаунт