2880 лв. накуп за майки студентки - 3

  • 50 109
  • 723
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 908
ама в УНСС, където учих почти всеки е държавно, без значение каква специалност е завършил и каква е записал. А тук...  Money
вече не е, в момента уча платено в УНСС и бройките за държавна поръчка бяха страшно малко. Почти същото е като във Винса, приемат всички минали изпита само и само да им приберат паричките...

Оххх  ooooh! Явно навсякъде са се стегнали яко. Нали все не им отпускали достатъчно пари и затова са решили от студентите да си ги прибират  Confused Дано поне се справим и успеем да завършим  Praynig Че ако не бяха тези пари за майки-студентки едва ли щях да запиша нещо  Tired

# 721
  • Мнения: 219
Сега се зачетох в темата и ми стана много инетресно. Аз уча второ висше, но се води магистратура 6 години, но задочно - Право, и мен не ме хваща. Така като чета, излиза, че има случаи, при които само се записваш някаква магистратура редовно, платено и пак те хваща, без дори да си взел един изпит. И след като вземеш помощта, повече забравяш за тази магистратура. Не знам обаче след години, да не започнат някакви проверки, и да искат парите да се върнат, въпреки, че се съмнявам, защото реално закона не е нарушен.

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 297
goldi81, колежки сме значи  Hug
За връщането на парите малко е вероятно, да не кажа хич. Знаеш, че се прилага законът, който е в сила в момента. Реално към днешна дата момичетата, които получават помощта, отговарят на всички законови изисквания - ЗСПД и ППЗСПД. Дори и да се измени законът, то ще е за в бъдеще, не с обратна сила  Peace

ПП: щом учиш право, значи си държала най-малкото кандидатстудентски изпити по български и история. Нищо не ти пречи лятото да кандидатстваш по общия ред, дори и без особена подготовка все нещо ще те приемат редовно държавна поръчка и септември, като се запишеш, да си вземеш помощта.

# 723

Общи условия

Активация на акаунт