Цветна снимка (д-р Чавеева)

  • 17 871
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 108
Аз също след като прочетох мнения във форума, си записах час при д-р Андреева. Вече съм била при нея три пъти. Вярвам, че тя е отличен специалист. Само ми прави лошо впечатление, че прегледът винаги минава много заъбързано, без много обяснения, сякаш бърза за някъде. Аз вече споделих, че се чувствам тъпо като задавам въпроси относно това какво предстои, все едно съм излишно любопитна. не знам дали само при мен е така. Иначе, доколкото може да се вярва на класациите тук, д-р Андреева е с най-успешни инсеменации. Не оспорвам нейният професионализъм.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Аз също след като прочетох мнения във форума, си записах час при д-р Андреева. Вече съм била при нея три пъти. Вярвам, че тя е отличен специалист. Само ми прави лошо впечатление, че прегледът винаги минава много заъбързано, без много обяснения, сякаш бърза за някъде. Аз вече споделих, че се чувствам тъпо като задавам въпроси относно това какво предстои, все едно съм излишно любопитна. не знам дали само при мен е така. Иначе, доколкото може да се вярва на класациите тук, д-р Андреева е с най-успешни инсеменации. Не оспорвам нейният професионализъм.
лелеее и аз съм същата като теб-все питам за да съм наясно..сигурно ни мисли за луди..и да права си че е малко гадно прегледа да минава набързо..а ние да имаме толкова въпроси..а аз си записах час в 10 сутринта..сигурно ше мина по бързо и от теб Shocked

# 17
  • София
  • Мнения: 2 108
лелеее и аз съм същата като теб-все питам за да съм наясно..сигурно ни мисли за луди..и да права си че е малко гадно прегледа да минава набързо..а ние да имаме толкова въпроси..а аз си записах час в 10 сутринта..сигурно ше мина по бързо и от теб Shocked
[/quote]
Може пък при теб да не е така, а мен просто нещо да не ме е харесала. А аз се притеснявам какво следва и питам, не че ми се дава такава възможност. Дори резултатите от изследванията, които ми е назначила, не ги виждам. Успех! да споделиш как е минало. Щом имаш час в 10, може да влезеш до 11 ч. Аз последният път при записан час чаках два часа и половина.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 367
Само за информация да споделя, че когато имате записан час и чакате, това е заради хората, които са в стимуалция и не си записват часове, тъй като са на прегледи всеки ден. А за това, че прегледа минава набързо, помислете ако всеки стои вътре 1 час, колко още ще чакате навън, уверявам ви ,че каквото и да попитате ще ви бъде отговорено и ще ви се обърне внимание, но просто трябва да попитате, тя няма как да знае какво мислите Simple Smile
Успех

# 19
  • София
  • Мнения: 6 232
 edna_mechta ,не съм при Андреева,но за твое успокоение да ти кажа,че аз за повече от година прегледи и процедури,също не съм си видяла изследванията. Док ги разглежда, ако й харесат,добре, ако има нещо ми назначава терапия. По принцип няма проблем, ако си искаш нещо,да кажеш на момичетата на регистратурата, те ще ти направят копие за теб. А за чакането,Криси ти е написала-при всички е такава практиката-минават момичетата в процедури, между тях викат часовете

# 20
  • Мнения: 108

Може пък при теб да не е така, а мен просто нещо да не ме е харесала.

За какво харесване говорите , бе хора?! Това е частна клиника , не се работи по симпатия!Малко по-нагоре казваш , че не се съмняваш в професионализма й , ами доверяваш се и няма да сбъркаш.Мисля , че на лични бях изчерпателна и обективна...
Успех!

# 21
  • Мнения: 567
Само да се запиша да следя темата.  Embarassed
Успех на всички!

# 22
  • София
  • Мнения: 1 423
И за да се запиша тука, ходих на няколко прегледа при нея. Нямам за сега никаква представа дали ми допада, доверявам и се пък да видиме.
Иначе по въпроса с харесването, мисля, че една мечта имаше предвид да може да е спокойна с манипулациите,които и предстоят и иска да може да задава повече въпроси. Нормално е да искаш да питаш и да искаш да ти се обърне внимнаие, все пак лапаме хапчета всякакви и бихме искали да знаем точно какво правим. Била съм и в друга много известна клиника и след като чаках по 4 часа, за да вляза за 1 минута и да не ми бъде отговорено на нито един въпрос реших, че няма да я бъде тая. Конкретни в клиника "Щерев" не смятам, че се чака много,дори и да си без час, максимум час съм чакала. В другата клиника,където бях никога не се записваха часове и се чакаше минимум по 3 часа.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 108
Да, точно това имах предвид.  Simple Smile Да ви попитам сега момичета, които сте минавали през цветна снимка, пили ли сте обезболяващи преди това и антибиотик след ЦС? Защото на мен не ми казаха нещо да пия. 

# 24
  • София
  • Мнения: 655
Да, точно това имах предвид.  Simple Smile Да ви попитам сега момичета, които сте минавали през цветна снимка, пили ли сте обезболяващи преди това и антибиотик след ЦС? Защото на мен не ми казаха нещо да пия. 
Здравей edna_mechta, аз я направих преди 4 месеца и изпих един аулин 1-2 часа преди това. Не съм пила никакви хапчета след нея.
Не се страхувай от болката, стискам палци за резултат от 2 напълно проходими и безпроблемни тръби!   bouquet

# 25
  • Мнения: 472
Аз незная каква точно е разликата между цветна снимка и хидротубация? Аз имам само второто, при което не изпитах никаква болка в процеса на правене. Но 2 часа след това не можех да си намеря място от болка в корема и 3-4 часа се превивах докато не се сетих да изпия един аулин. На другият ден - всичко ОК.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 108
Цветната снимка е по-болезнена от всички останали подобни методи. Чувала съм много мнения за страшна болка, затова съм се притеснила толкова. Но това вече го споделях, да не се повтарям. Благодаря, че споделяте, мили момичета и благодаря за подкрепата. За съжаление още на ултразвука ми се видяха две черни петънца на едната тръба, което не е добре.  Sad
Успех!

# 27
  • Мнения: 314
edna_mechta,не се притеснявай от цветната снимка не е чак толкова силна и непоносима болката.Аз бях вчера (петък) на цветна снимка и толкова ме беше страх,че цялата нощ преди нея не можах да заспя  Embarassed,изпих 2 аулина 30 мин.преди нея и си бях взела още 2 за след снимката,но не ми се наложи да ги пия.Има болка но не е това което очаквах,по скоро е неприятно усещането и доста страх,аз поне съм много страхлива-признавам си  Laughing.
 Hug и ти пожелавам добри резултати на твоята снимка.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 108
Благодаря за подкрепата! Много страх ме гони с този нисък праг на болка дето го имам! надявам се твоят резултат да е бил добър! Доколкото разбирам само аулин си пила, нищо друго? А след ЦС казаха ли ти да пиеш антибиотици срещу евентуални инфекции? Ако на мен не ми дадат антибиотици, да си искам ли?
Успех!

# 29
  • София
  • Мнения: 1 423
Аз съм правила хидротубация без никакво обезболяващо. Дълго е да обяснявам 'що така стана! По време на процедурата нямах болка, но ужасът дойде след като се изправих и повървях. В рамките на един час беше ужасно болезнено, дадоха ми да легна и едно кроасанче. ЧАк тогава се поуспокоих. Не бъди сама на цветната снимка, вземи мъжа си да ти прави компания и да си те отведе у вас. Попитай за антибиотик, аз нищо не съм пила.

Общи условия

Активация на акаунт