Евтините неща, от които сме доволни-3

  • 77 841
  • 631
  •   1
Отговори
  • Мнения: 350
ДОБРЕ ДОШЛИ ПРИ ЕВТИНИТЕ И КАЧЕСТВЕНИ ПРОДУКТИ, ОТ КОИТО СМЕ ДОВОЛНИ!

ТЕМА 1 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=476564.0
ТЕМА 2 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=482465.0
                                


    

Последна редакция: сб, 03 апр 2010, 22:03 от Дани.

# 1
  • София
  • Мнения: 93
аз си оставам с питането кои имитации се доближават до оригиналните парфюми и са трайни.Освен Роксан,на Рефан добри ли са им имитациите"?
И между другото в нета търся снимка на бирения шампоан на Милва да го покажа,обаче няма и няма.От цялата серия на Милва от него съм предоволна,нищо че не е за мазна коса.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 193
Да се запиша при вас. Днес видях Роксан парфюмчетата в нашия козметичен магазин, ама нещо не ми се душеше. Някой не беше ли публикувал списък с имитацийките?  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 77
записвам се в новата темичка веднага.мисля да опитам и аз синята серия на елеа-много ми я похвалиха.  bouquet

# 4
  • Мнения: 788
Вчера отидох, видях, пробвах и купих Simple Smile. Много съм доволна. Обаче имаше и други клиенти и не ми беше удобно да се обяснявам. Затова специално за теб Радост Hug

Дани. Hug, благодарим за новата тема, чудесна е. Запетайката пак я няма, но на фона на другите екстри, не е болка за умиране Wink

Хубав празник, момичета.

# 5
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Някой може ли да ми предложи точно такъв цвят червило?

Golden Rose имат подобни, но ми се струват малко по-различни  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 278
Записвам се и аз да ви следя! Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 585
и аз се записвам да следя , специално за козметиката се убедих , че скъпото не значи непременно качествено на такива боклуци съм попадала , така поне ако не ми допадне нещо няма много  да се ядосвам ,но още нищо не мога да препоръчам

# 8
  • Мнения: 17
аз си оставам с питането кои имитации се доближават до оригиналните парфюми и са трайни.Освен Роксан,на Рефан добри ли са им имитациите"?
И между другото в нета търся снимка на бирения шампоан на Милва да го покажа,обаче няма и няма.От цялата серия на Милва от него съм предоволна,нищо че не е за мазна коса.
    Моя приятелка ми каза,че парфюмите не рефан се доближават до оригиналните,аз оригинални не ползвам но съм фен на рефан и като сложа малко повечко капки как миришееее

# 9
  • Мнения: 66
Някой може ли да ми предложи точно такъв цвят червило?

Golden Rose имат подобни, но ми се струват малко по-различни  Rolling Eyes

Да, на Golden Rose има такова, 98 номер, аз го ползвам и много ми харесва..ама това на снимката е по-светло сякаш

# 10
# 11
  • Мнения: 4 585
аз си оставам с питането кои имитации се доближават до оригиналните парфюми и са трайни.Освен Роксан,на Рефан добри ли са им имитациите"?
И между другото в нета търся снимка на бирения шампоан на Милва да го покажа,обаче няма и няма.От цялата серия на Милва от него съм предоволна,нищо че не е за мазна коса.
    Моя приятелка ми каза,че парфюмите не рефан се доближават до оригиналните,аз оригинални не ползвам но съм фен на рефан и като сложа малко повечко капки как миришееее

за мен изобщо не са добри сапуните да , но парфюмите така простеят и са с един специфичен аромат от километри си личи, че си с наливен парфюм
 много харесвам на ЛР парфюмите или другият номер е да си харесам в някой марков магазин някой си и да отида да си купя тестер нелегално
от евтините парфюми харесвам ''перколезе'' преди много го ползвах

на милва видях шампоан с прополис

# 12
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Някой може ли да ми предложи точно такъв цвят червило?

Golden Rose имат подобни, но ми се струват малко по-различни  Rolling Eyes

Да, на Golden Rose има такова, 98 номер, аз го ползвам и много ми харесва..ама това на снимката е по-светло сякаш

Току-що гледах червилата на Golden rose и точно 98 номер си харесах и ми се стори по-тъмно  Laughing, но се надявах да изглежда така от снимката Simple Smile Благодаря ти,. все пак ще отида да го погледна Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 6 794
Да следя новите предложения.  Grinning

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
запис от мен в новата тема Hug

Общи условия

Активация на акаунт