Добре дошли в КОЗЛОДУЙ! (Тема 2)

  • 50 725
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 258
едва ви намерих  Laughing

пиша с оплакване: на сайта на община Козлодуй са публикувани пълни данни за домоуправителите - три имена, пълен адрес, телефон!!!

Вече подадох устно оплакване, утре ще се опитам да се срещна с един от заместник кметовете. Има ли и други домоуправители да се съберем повече (ако има желаещи разбира се).

малък ангел, това е кауза пердута  Hug

# 721
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 225
едва ви намерих  Laughing

пиша с оплакване: на сайта на община Козлодуй са публикувани пълни данни за домоуправителите - три имена, пълен адрес, телефон!!!


Е, телефона е само стационарен. Уф, при тебе е ГСМ!!! ама ти си уникална!!! Joy
сега вече знам как да се свържа с теб..  baby_neutral и къде да ти дойда на гости  hahaha

# 722
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 258
едва ви намерих  Laughing

пиша с оплакване: на сайта на община Козлодуй са публикувани пълни данни за домоуправителите - три имена, пълен адрес, телефон!!!


Е, телефона е само стационарен. Уф, при тебе е ГСМ!!! ама ти си уникална!!! Joy
сега вече знам как да се свържа с теб..  baby_neutral и къде да ти дойда на гости  hahaha

Яла, Яла  smile3521 smile3521 smile3508 smile3534

# 723
  • София
  • Мнения: 5 300
Гуди, оплачи се и на вестника, до петък приемат материали. Как може такова нещо  Shocked

# 724
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 258
Гуди, оплачи се и на вестника, до петък приемат материали. Как може такова нещо  Shocked

вече получих отговор от някаква кака в общината  Tired като съм се съгласила да стана домоуправител съм се съгласила и да ме изтипосат в интернет мрежата.
не можа да ми обясни защо това важи само за Козлодуй.

Wink имам и входящ номер на жалбата в комисията за защита на личните данни 

# 725
  • София
  • Мнения: 5 300
вече получих отговор от някаква кака в общината  Tired като съм се съгласила да стана домоуправител съм се съгласила и да ме изтипосат в интернет мрежата.

А с нещичко аргументира ли се тази госпожа  newsm78 Чудесно е, че не си си оставила магарето в калта, не забравяй да споделяш как върви!

Аз да напомня, че утре (четвъртък) между 9 и 16 ч. пред Читалището ще има оцветяване на яйца, а от 17.30 ч. в ПАРФЕ-то ще имам Бебешко кафе с участието на Кашон Играчки Peace

# 726
  • Мнения: 4
Честито Воскресение Христово!

# 727
  • София
  • Мнения: 5 300
Вчера много се смях на един Фейсбук статус "Столичани в по-малко", ама май и за Козлодуйс е отнася  Joy

# 728
  • София
  • Мнения: 5 300
Пък в ПИНГВИНИТЕ до 6-ти май има промоция: купуваш 3 книги и най-евтината е безплатна. Имаше и някакви условия, сякаш едното беше да са на български, но не запомних  Embarassed

# 729
  • Мнения: 1 111
ха,тъкмо малкия искаше нови книжки....то в нашите Пингвини нямам спомен да съм виждала книги на друг език
яд ме е,че изпуснахме книжарница ФЮТ в ДЕ.
Замислила съм се дали утре да ида на театър - премиера на "Ча-ча-ча" на Козлодуйски състав.Някой има ли впечатления от тях и именно от тази постановка,за какво иде реч?

# 730
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 258


налитам с предложение на което не можете да кажете "НЕ"

Предлагам козлодуйска-гобленарска среща в началото на май.
Дата между 2 и 4 май, и място на което може да се пуши  Laughing например Джокерса  Hug

от тук нататък сте вие  Hug

# 731
  • Мнения: 1 111
аз съм заааа....нали няма да ми се караш,че не съм започнала твоите гобленчета,които ми подари...но ето, именно срещата ще  е стимул за това.В Джокерс не е ли тъмно за разглеждане и за показнО?
Кръстника ще присъства ли? Laughing

# 732
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 258
аз съм заааа....нали няма да ми се караш,че не съм започнала твоите гобленчета,които ми подари...но ето, именно срещата ще  е стимул за това.В Джокерс не е ли тъмно за разглеждане и за показнО?
Кръстника ще присъства ли? Laughing

аз си мислих отвън, така ако бащицата присъства ние ще си дрънкаме (с иглите) а той ще гледа детето на пързалката Wink

 Thinking сигурно става и на столчетата пред сладкарница "Парфе", но там изкушенията ще са повече  Blush
 Laughing аз нали съм на зърнена диета, внимавам какво ще зърна  Sunglasses

# 733
  • София
  • Мнения: 5 300
Ако е навън, ние ще дойдем за купона  Mr. Green

# 734
  • Мнения: 1 111
оопс, на 2-ри май не мога, но мисля,че за 3-ти или 4-ти няма да има проблем

Общи условия

Активация на акаунт