Търся информация за Петко - аптеки Хера

  • 261 385
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 173
Бшагодаря за отговора момичета,но аз пак да питам-в периода,през който е трябвало да си пиете л-вата,примерно 15-20дни забелязахте ли подобрение на проблемите ви или пък влошаване и засилване на симптомите,просто незнам дали да си чакам да мине месрца или да се опитам да се свържа с него при положение,че не виждам подобрение,а засилване на симптомите?Дали тр да се промени схемата или една седмица е малко.....за това разпитвам как е при другитр

# 691
  • Мнения: 5 609
...нормално ли е на първата седмица от приема на л-вата да се засилят симптомите или да се появят пак,ако са били изчезнали или позатихнали или и аз незнам...или ако се случва това,означава,че трябва да се смени схемата и да не чакам цял месец?
Съвети,коментари?

При прием на хомеопатични лекарства може да се наблюдава лечебна криза-усилване на симптомите,появяване на стари проблеми. Би трябвало да отмине.
Ако те притеснява,свържи се .Успех !

# 692
  • София
  • Мнения: 9 850
И на мен Петко не ми помогна за проблем, който лекувам вече четвърти месец при 'нормален' лекар, но пък при баба ми 'позна', ако мога така да се изразя. Отидохме при него без диагнози, епикризи и т.н., само с оплакванията - ами, оправи се жената, да ми е жива и здрава, а беше много зле. Не е критерий това, че на четирима души не им действа терапията, назначена от него. Ако не беше добър в това, което прави (а той го прави и доброволно, Иван 2, каква отговорност искаш да му търсиш!?), нямаше да има такива опашки при него ежедневно.

# 693
  • Мнения: 275
Аз съм много доволна от Петко,едната щерка я лекувахме почти година като всеки месец сме ходили и по рядко(имаше алергия към шоколад и прясно мляко).Сега вече може да яде всичко  Grinning. За другата дъщеря отидохме без някакви изследвания и се почна първо едни хомеопатични после други после трети докато не намерим правилното лечение за нея.И на нас ни ги предписваше за месец ,но като видя че няма подобрение след 2седмици пак отиваме и той ни ги сменя.И да чукам на дърво от 4-ри месеца обриви нямаме вече за което съм му много благодарна  bouquet

# 694
  • Мнения: 84
Здравейте ,
Пиша с молба за информация  и съвет от тези които са  давали Cerebrum Compositum NM.
Давахме 45 дни хомеопатични лекарства предписани от Петко От „ ХЕРА“ и детето много се успокои, стана управляемо, престана да се дърпа , търкаля и пищи ако искаме да прави нещо друго а не това което си е наумил, стана по-концентриран и започна да иска да му четем и пеем. Внимава по време на заниманията при логопедката.
След този курс започнахме Cerebrum Compositum NM и след 7мата ампула всичко постигнато изчезна, започна пак да върви напред - назад, обикаля около коли и огради, дърпа се, пищи, не можем да му променим маршрута, не може да се концентрира, не се занимава с нищо. Оплакват се и логопедката и от детската градина.
При вас имаше ли такова влошаване и ако да - какво направихте. Най-добре е да се попита Петко но връзката с него е много сложна а трябва да реагираме бързо.
Моля отговорете ми!

# 695
  • Мнения: 547
И при нас не помогна ама не е критерии за нищо това,мъжа ми лекува нещо което се влоши и прекрати всичко и се върна при лекарите.

# 696
  • Мнения: 2 285
Влошаването наистина може да е само временно, преди излекуването.
Ще споделя как се развиха нещата при нас, защото съм му изключително благодарна за адекватния подход. Малкото ми дете имаше упорити брадавици по ръката, горени с течен азот многократно - без полза. Петко обясни, че проблемът е в имунната система, която явно не успява да се справи с вируса (да, точно така, причината за брадавиците е вирус !!!). Изписа ни същото лечение, без пробиотика:

Изписа й пробиотик, имуностимулант и 3 хомеопатични на гранулки. 3 от нещата ги взема 15 дни, останалите 2 трябва да ги взема 2 месеца и после на контрола.

Към края на втория месец брадавиците осезателно набъбнаха, като че ли си удвоиха обема. Появи се и една мъничка нова. Месец по-късно започнаха сами да изчезват и в момента от най-голямата е останала само една коричка. И всичко това - без дори да е виждал детето, само по мое описание на проблема.  Peace

# 697
  • Мнения: 173
Гарга шарена,благодаря ти,че сподели  bouquet
А през тези два месеца променяхте ли л-вата или си пихте само първоначално изписаните?Това влошаване в края на втория месец,не те ли притесни,говори ли с Петко?И всъщност най-много ме интересува дали променяхте терапията за тези два месеца и ако да - през колко време?

# 698
  • Мнения: 2 285
Mardan, писах ти на лични, но и тук да кажа някои неща ...
Аз грам не бях притеснена, защото видях, че човекът е изключително начетен и знаещ. Веднага определи причината за проблема ни и изписа подходящото лечение. Ако не беше помогнало, не би и навредило. Ако този човек беше един от обикновените търгаши, щеше да ни вземе същите пари за някое от многобройните средства за повърхностно третиране на брадавици и дотам ... Да не говорим пък, че педиатърката на малкия, и тя само повдигаше рамене безпомощно ...  Rolling Eyes
Доколкото разбирам, при вас естеството на проблема е такова, че не е сигурна причината. Ако е така, аз бих се свързала и говорила отново с Петко. Можеш и сама да отидеш при него.  Peace

# 699
  • Мнения: 18
OФ, аз Петко много го харесвам, но напоследък съм малко объркана. КАКВО СЕ СЛУЧВА НА ПРАКТИКА. Започват болки в гърлото и кашлица + малко Т., отиваме с детето при личната -казва ларингит и изписа сироп ЕРДОМЕД и ериус, след нея отивам при ПЕТКО, той ми пише  2 вида или 3  хомеопатични, видя рецептата , каза да взима и сиропа, а ериуса ако ме е страх от спазми да не направи. И така като гледам го лекувах и с на личната лекарствата и хомеопатичните.  По рано пиехме само каквото личната изписва , а сега и Петковите + другите. И на моменти се чудя какъв е смисъла- Е, излиза ми двойна като цена  Grinning, ама
не знам какво да си мисля. СЛУЧВАЛО МИ СЕ Е САМО С НЕГОВИТЕ ЛЕКАРСТВА ДА ОЗДРАВЕЕМ, случвало се е да започнем хомеопатичните и да стигнем до антибиотик, и друго което ми се е случвало да си оправя детето с мед, чай, и неща от народната медицина.  Simple Smile

Понякога действат, понякога не.   А искам да действат на 100%.( за хомеопатичните лек. говоря )

# 700
  • Мнения: 18
Ползвала съм и класически хомеопат, но много се разочаровах от него. Но това е друга тема . Поне Петко , не твърди, че ще те излекува на 100% и е човечен, мил и прекрасен човек.

# 701
  • Мнения: 1
И аз мисля да посетя Петко скоро . Въпросът ми е дали някой със световъртеж е ходил . Аз съм с диагноза Мениерова болест и съм пробвала почти всичко , но няма спасение . Моля някой е получил помощ да поеше   bouquet

# 702
  • Мнения: 866
Петко е и мил и човечен, а има и много знания и практика. Научава се от него доста и насочва също към неща за изследвания, които и лекари не са се сещали - направо енциклопедични знания има. Много сме доволни от него с мъжа ми.

# 703
  • Мнения: 1 879
А някой ходил скоро в Сухата река и Х . Димитър да каже в колко трябва да се отиде за да се вземе номер?

# 704
  • София
  • Мнения: 1 942
Аз ходих преди два месеца в Х. Димитър. В 5:50 бях трета. В 8 дойде Петко и почна веднага консултациите, едновременно с раздаването на номерата. Така бяхме възнаградени за ставането в тъмни доби Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт