Отговори
# 705
  • Мнения: 127
Направо като я гледам и ми се свива сърцето, а аз съм я обличала и къпала без да я пазя, чист късмет, незнам дали да не подам някакво оплакване или жалба, не ги обичам тея неща, ама пък ако са така немърливи, може и с други да се случи, недай боже....ако има тук мами адвокатки....мога ли да направя нещо  newsm78

# 706
  • В сърцето на един мъж
  • Мнения: 145
Здравейте
На 12 април на бял свят се появи бебе ВЕНЦИ - 3400 кг, 50 см.
Вече сме си вкъщи, добре сме, храним се, много сме спокойни.
Просто като го гушнеш и забравяш всякакви болки и неразположения


Честито и на всички останали мами гушнали своите бебета!!!!
На очакващите - момичета чака ви най-прекрасното нещо в живота


Целувки на всички

# 707
  • София
  • Мнения: 122
Мили Ванили веднага ме нагласи а Laughing, ние тъкмо теб днес си мислехме, че си поела по пътя към болницата  Mr. Green
Линк към Кухнята на Бъни има в подписа и http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=243025.0
Tuly да ти е жива и здрава Радостина ! Микки, Правда и Бумеранг периодично отговарят на въпросите насочени към тях в темата ни. Съответно отговора е достъпен за всички. На мен също ми е полезно, въпреки, че още е рано  Wink Ако искаш нещо да ги попиташ просто в началото на въпроса си отбележи, че ги питаш тях. Аз наглеждам и темите във Форума за консултации с Ла Лече Лига за кърмене и захранване на бебето http://www.bg-mamma.com/index.php?board=85.0
didi666 да ти е жив и здрав Венци, да порасте голям и силен мъж  Wink

# 708
  • София
  • Мнения: 5 884
tuly, за съжаление съветите са разпръснати из темата.
Сигурна съм, че някоя от тях ще ти отговори на въпроса. Wink
Иначе може да почетеш в подфорума за кърмене.

Emyly81, моят доктор каза с нищо да не се мажа и да отида на преглед след 40 дни.

Да са живи и здрави новородените бебчета!

# 709
  • Мнения: 3
  Здравейте, момичета! Честито на мама Каат и добре дошла на бебе Йоана!
Аз днес отново бях при доки, но нищо ново- 2 см разкритие и твърда шийка. Един вид още не е на старта бебека. Утре пак в 11ч. Някой знае ли колко чакат при преносване?
От чакане вече май не ме е и страх от раждането. Толкова искам да свърши, че дори не се и замислям. Ей, момичета, когато всички се обебим, трябва да си направим една среща с бебоците!

# 710
  • Мнения: 6 175
Честито на всички нови майчета
нещо pinzi ми се губи днес?

# 711
  • Мнения: 20
Tuly честито дъщеричка,много радост да ви донесе!!!


didi666 честито синче, голям и силен мъж да порасне!!!!

J_M_M може утре и pinzi да ни сюрпризира, че тя доста се оплакваше напоследък,  Peace

# 712
  • Мнения: 10
J_M_M  а аз така видях че pinzi се губи днес,поне досега не се е отчела,та може и днес да е нейния ден.Ха дано.

Честито на новите мамчета.Много здрави и усмихнати бебета.

# 713
  • Мнения: 11
 albabenita - на мен ми казаха, че за преносване се чака 8 дни, като се брой от деня, следващ деня на термина.
Аз съм вече 3-ти ден  Sick

Поздрави на всички!

# 714
  • Мнения: 65
Здравейте днес бях при доктора и няма да се ражда , термина ми е минал с 4 дена и също така няма да влизам в болница, защото всичко е ок. Simple Smile
Тоновете добре , няма и нито една контракция.
Чак след вторник , сряда ако не съм родила ще ми предизвикат раждането.
Какво нещо чакаш овне , а може да е и телец Simple Smile

albabenita при преносване поне в МД чакат , ако всичко е наред до 7-10 дена. Поне мене толкова ме чакат  Laughing

# 715
  • Мнения: 12
Честити бебчета на всички нови мами и татковци!!!Да растат здрави и щастливи и да ви носят много радост  ylinfant Two Hearts Misc Baby Bottle

Гери -за ключицата на бебка ...не е толкова страшно колкото звучи  Hug ,не се притеснявай,костите на бебетата всъщност са още хрущяли и много бързо зарастват.Това разбира се не оправдава факта ,че не са ти казали -ДЛЪЖНИ са.
Сега като спомена се сещам-когато се роди големия ми син ,на съседното легло имаше едно бебенце същия случай....леле като разбра таткото  #Cussing out  полудя,щеше да ги бие всичките.Може и затова да са ви го спестили.

metchopooh,и аз последните дни съм със същите симптоми -днес почти нищо не съм яла ,постоянно ми е едно сънливо,всеки ден спя и през деня....някой беше споменал за киселините че са изчезнали-корема ми се е смъкнал явно и аз нямам въобще киселини (което е чудесно между другото  Mr. Green).И най -странното-изчезнаха и отоците по краката,глезените са ми като на манекенка  bowuu Laughing Абе,явно наближава....А и следобяд баткото ми звънна от училището-паднал и си разбил брадата,текло кръв  Shocked ,притесних се и като ме почнаха едни контракций,докато отида да го взема корема ми беше като  камък,но после всичко утихна.

albabenita,аз съм чувала че една седмица чакат след термин и след това предприемат нещо да предизвикат раждане.Зависи от лекаря.
 Един вид още не е на старта бебка.
Както не е на старта,така за един час може да заеме позиция  Peace
Съчувствам ви момичета ,на всички които пренасят  Hug,на мен всички се изредиха да ми повтарят --оооооо  трето раждане...то ще тръгне още в началото на 9-ия месец......имам чувството ,че и аз пренасям  ooooh!

П.П.Биби,виж това

Последна редакция: пт, 16 апр 2010, 18:45 от desi_georgieva

# 716
  • София
  • Мнения: 1 621
Честита дъщеричка Радостина на мама tuly! Да е жива и здрава и щастлива!

Честит син Венци на мама didi666. Да ви е жив и здрав малкия принц и много да ви радва!


iovinka, разбира се, мила. Hug Аз стискам палци за всички, които още очакват бебенцата си. Peace

аlbabenita, аз знам, че чакат около 7-8 дни след термина. Ако не се роди дотогава-или влизаш в болница за наблюдение, или предизвикват раждането. Зависи много от състоянието на бебето и на майката. Peace

# 717
  • Мнения: 2 401
ЧЕСТИТИ МАЛКИ ПРИНЦЕСИ НА КААТ И ТЮЛИ!МНОГО ХУБАВИ ИМЕНА СТЕ ИМ ИЗБРАЛИ!
ЧЕСТИТ МАЛЪК ВЕНЦИ И ДИДИ 666! Бързо възстановяване на майките, и послушни и здрави бебета!

# 718
  • Мнения: 1 350
Момичета ,само мминавам да се похваля ,че наддаваме добре Heart Eyes
Петьо е съкровище голямо ,много слушка (да чукна на дърво ,даже се наспивам чудесно)
Честито за новите бебчета и успех на всички мами ,които са вече у дома с бебоците.
На мен ми предстои хубав уикенд с мама ,тя ще идва а свека ще си ходи на село да сади някакви зеленчуци ooooh! Ще си отдъхна малко ,но първо имаме толкова много за чистене ,че мойто бабе само гушка бебето  и готви ,друго не подхваща ooooh!

# 719
  • Варна
  • Мнения: 925
Честито на Каат, Тюли и Диди6666! Живи и здрави да са ви бебоците!

Данче, браво на вас! Няма ли някакъв начин да помолиш свекърва си да те остави самичка, не само за събота и неделя? Не е убедена, че ще й гледаш внучето добре ли? Rolling Eyes

Гери, направо съм изумена!  Shocked Аз където вяра на лекари нямам, сега пък съвсем.  ooooh! Ако има някаква тема във форума за болницата няма да е лошо да предупредиш бъдещите майки, които мислят там да раждат  Peace

Днес си направих страхотна разходка с милото пеша до една книжарница. Купих си книгата "Азбука на кърменето". Педиатърката вчера като ме пита дали мисля да кърмя ми я препоръча като каза, че аз хубаво искам да кърмя, но не винаги е така лесно и няма да е лошо да я прочета. Струва 9.90 лв. Прочетох първата глава засега и повечето неща си ги знаем, но все пак е хубаво да ти е под ръка всичката информаяция относно успешно кърмене.  Peace Навръщане до вкъщи ми излезе джигера (имам много гаден баир да изкачвам) и много ме заболя корема, но не бяха контракции, а постоянна болка. Забравила съм какво е да те боли корем - 9 месеца без цикъл. Тътрих се като хлебарка - много тежи вече, но съм доволна, че се раздвижих малко.

Общи условия

Активация на акаунт