тризнаци раждане?

  • 6 518
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 473
Wow, колко много момичета с тризнаци! Grinning Grinning Grinning
Стискам палци на всички ви да имате успешни бременностти и живи и здрави дечица на финала! Hug
По темата - преди 9 месеца родих моите близнаци при д-р Дяволов в Майчин дом. Най-отговорно препоръчвам този лекар, абсолютен професионалист и факир на секциото. За опитът му при проследяване на многоплодна бременност може да се чете много. На прегледи при него ходех веднъж месечно, като паралелно с това посещавах и ЖК по ЗК, заради изследванията. По свое желание пуснах втора микробиология при д-р Дяволов.

# 16
  • Мнения: 18
Не е необходимо там да ти водят консултации Аз съм от Бургас и мойте там ги водиха.

# 17
  • Мнения: 3
 здравейте момичета!
 виждам че темата е събрала доста бъдещи майки.
Аз ходих миналата седмица при д-р Дяволов в МД - София и разбрах че следи още 7 бъдещи  тризнашки майки. Не особено добрата новина е че от Юли излиза в отпуска. На мен ми каза да си намеря доктор в Ст. Загора да следи бременността, защото не е препоръчително да се пътува много много. След седм 29 най-вероятно ще ме приемат в болницата, но явно че той няма да изражда бебчетата заради отпуска
   има приеменден вав Вторник от 17 до 19 часа в МД
   Между другото казаха ми че доктор Груев също е добър

# 18
  • Мнения: 7 640
Здравейте и от мен, и аз съм с тризнаци в 10 г.с , За да искаш да родиш в МД трябва ли там да ти водят консултациите през цялото време, защото на мен ми идва на 300 км .

не мисля, че е необходимо там да са ти консултациите

Общи условия

Активация на акаунт