Незабравима-Unutulmaz тема29

  • 26 682
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 93
degavu,благодаря за новата тема ако можеш да смениш анкетата,че нещо след този епизод не ми се струва актуална/само ако не те затруднява/ smile3525 newsm51
СТЕЛА огромно благодаря за усилията , които полагаш за да задоволиш нас нетърпеливите почитатели на  незабравима    newsm51 smile3525 txtloves
Утре ще я сменя Вие дайте предложения моля щото а знямам ни едно а и то задължително ли е д аима анкета

Скъпа degavu, темата е изключителна, снимките са страхотни, приеми моите поздравления и огромни благодарности! smile3501 newsm51

 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501  love001  love001  love001  love001  love001  love001 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

# 31
  • София
  • Мнения: 4
Добро утро Мили момичета и момчета .Благодаря на Стела за прекрасния превод newsm10 newsm51 newsm51 smile3525

# 32
  • Мнения: 315
Добро утро и от мен!
Благодарности на Стела и от мен.Превода и е чудесен!

# 33
  • Мнения: 0
Добро утро!!Наспахте ли се ? След поредния напрегнат епизод ви желая приятен ден .

# 34
  • Мнения: 183
Добро утро!
Стела , огромно БЛАГОДАРЯ и от мен за превода!
Лек и ползотворен ден на всички.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 395
Добро утро след бурната нощ! Две неща сложиха отпечатък върху нея:
- Еда роди Ямур, а Харун се писа баща!
- Манюнайтед падна от Байерн за ШЛ!

От първото съм щастлив до небесата,
а от второто още ме боли главата

Специални благодарности на Стела, Degavu и всички останали, които не забравяха снощи да ме споменават по разни поводи и да ме държат в течение на случващото на терена в Истанбул.

За тях и за цялата невероятна аудитория съм подготвил ново стихче:


Раждането на Ямур

В тихата пролетна нощ
Детето Ямур се роди
Люлеят го в мъничък кош
Татко и мама добри

Усмихва се сладкото бебе
С ръчички им маха дори
Но някой ще им го отнеме
За да ги много заболи

Ще има ли правда накрая
за тримата страдалци -
Ямур във розовата стая
Ангел над люлката бди

Празник ще бъде аз зная
Празник на всички мечти
Любовта ще огрее безкрая
А душата ни ще полети

# 36
  • Мнения: 0
Добро утро.  Hug
Благодаря на всички за добрите думи и за търпението. Много ме радвате, наистина.  hug

Хаят вижда Толга и почва да намира извинения защо не може да се качи при Еда, той и казва да не се притеснява, че знаел кой стои до Еда в момента, Хакъ. Тя го пита защо тогава иска да ги види. Той казва, че имало нещо да и трябвало да ги види. Хаят се впуска в обяснения за любовта им, как сърцето не слушало разум, не слушало никого. Убеждава го да си отиде вкъщи. Казва и че може да е права и си тръгва.
Бату - В коя болница е? Добре, направете това което ви казах. Един пропуск да има и ще се разправям с вас.
Еда - На теб пък очите ти са само в Ямур!  LaughingХарун - Ъ, не. Ама.. аз и в двете ви..  hahaha Еда - Хаха, пошегувах се. Веднага ми повярва. Ниса идва да види най-якия татко.  Grinning Поздравява ги и се извинява че не взела цветя, много набързо дошла. Разправят се на кого приличало детето, Х отговаря, че на Еда. Е - Въобще не прилича на мен.
Н дава паспортите, Х и казва че е най добрата сестра. Харун бил помислил за всичко относно заминаването. Ниса съжалява за Мелда, Х казва че и той съжалявал, но стигало вече с това положение.
Мелда се представя, че е сестра на Еда и пита дали може да види бебето. Показват и го. Най-красивото на нещо на света било, но какво щяла да прави с него, се чуди.
Докторът говори за състоянието на Еда, и двете били много добре. Х пита кога могат да ги изпишат, Д - Когато поискате.
Х - Какво има, Еда? Защо се събуди? Е - Не знам. Къде е Ямур? Защо не е тук? Х - преди малко беше тук. Е - нищо, липсва ми. Х - Хайде, ела да я видим.
Това е.

degavu, супер си се справила с темата!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 37
  • Мнения: 1 321
Мерси за темиката и най-вече за превода.. Hug Hug Hug

# 38
  • Мнения: 0
Кометке свари по едно кафе айде де!!

# 39
  • Мнения: 27

Добро утро мили дами и Петко! Най-накрая сколасах да стана от леглото!
Стела, миличка, справила си се повече от отлично, благодаря ти от сърце!  Hug  bouquet
А сего да пийнем по едно кафенце!

# 40
  • Мнения: 27
Кометке свари по едно кафе айде де!!

Готово! Ето едно, поднесено с много любов от мен!

# 41
  • Мнения: 27


А ето и закуската...
Да ни се подслади деня, че сценаристите ни сгорчиха!

# 42
  • Мнения: 914
Добро утро на всички

Лек ден ви пожелавам.

Мила Кометке аз ще изпия две от твоите защото снощи докато чаках да ви пусна темата стана сумати часа и днеска съм малко заспала.

Хайде дерзайте

И не забравяйте да отговрите на анкетата  smile3534 Специално з анашия форум я оформних. Надявам се д ане ме цензурират от администрацията и да вземат да ни спрат

# 43
  • Мнения: 27
   
А това е за Стела!

# 44
  • Мнения: 27
Добро утро на всички
Лек ден ви пожелавам.
Мила Кометке аз ще изпия две от твоите защото снощи докато чаках да ви пусна темата стана сумати часа и днеска съм малко заспала.
Хайде дерзайте
И не забравяйте да отговрите на анкетата  smile3534 Специално з анашия форум я оформних. Надявам се д ане ме цензурират от администрацията и да вземат да ни спрат

Да не забравиш да си хапнеш от тортичката!

Общи условия

Активация на акаунт