Намаления есен/зима 2011

  • 118 100
  • 803
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 18
Скоро намаления в Zara/ Bershka/Stradivarius дали ще има?  Rolling Eyes newsm78

# 91
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 5 705
Минавам често покрай аутлета на България -обявено е -50% на всичко от 12.06. Смятам днес да скокна до там.


Скоро намаления в Zara/ Bershka/Stradivarius дали ще има?  Rolling Eyes newsm78

# 92
  • Düsseldorf
  • Мнения: 504
Да следя. И да си чакам Oviesse-то да почнат намаления...

# 93
  • Мнения: 18
Минавам често покрай аутлета на България -обявено е -50% на всичко от 12.06. Смятам днес да скокна до там.


Скоро намаления в Zara/ Bershka/Stradivarius дали ще има?  Rolling Eyes newsm78
Благодаря, ще намина и аз Simple Smile

# 94
  • Мнения: 1 705
Връщам се от Sity center, в Кенвело има много приятни дамски тениски около 11лв, както и мъжки. Купик на тийна две със Семейство Симпсън за морето и много се зарадва. Grinning

# 95
  • Мнения: 143
Нещо съм пристрастена към Сердика център аз ...  Embarassed вчера имаше намаления навсякъде! И Фокс, и Манго ... открих някакъв магазин, който не е нов, ама не бях влизала до сега в него - Александра се нарича. Купих си дънки само за 25 лв.  Shocked Мъжът ми не искаше да повярва!

В Зара-та имаше само стари неща, ненамалени. Бершка и Страдивариус не съм влизала - ядосах се.

Сериозни намаления има в Калиопе - 50%, Колев и Колев - 30-40 %, Peek&Cloppenburg. Simple Smile

paleto , тениски има и във Фокс - от 8 до 12 лв. на малчо купихме ЖЕСТОКИ джапанки за моренцето ...

# 96
  • София
  • Мнения: 1 735
Нещо съм пристрастена към Сердика център аз ...  Embarassed вчера имаше намаления навсякъде! И Фокс, и Манго ... открих някакъв магазин, който не е нов, ама не бях влизала до сега в него - Александра се нарича. Купих си дънки само за 25 лв.  Shocked Мъжът ми не искаше да повярва!
И аз от този магазин имам хубаво бяло яке за 35лв.Laughing.Защо си мисля,че магазин на тази марка има на главната улица в Благоевград!?

# 97
  • София
  • Мнения: 1 881
Нещо съм пристрастена към Сердика център аз ...  Embarassed вчера имаше намаления навсякъде! И Фокс, и Манго ... открих някакъв магазин, който не е нов, ама не бях влизала до сега в него - Александра се нарича. Купих си дънки само за 25 лв.  Shocked Мъжът ми не искаше да повярва!
И аз от този магазин имам хубаво бяло яке за 35лв.Laughing.Защо си мисля,че магазин на тази марка има на главната улица в Благоевград!?

Защото има  Laughing

# 98
  • Мнения: 21
ааа дали някой знае кога и дали ще има намаления в Бершка и Страдивариус - това са ми любимите марки и аз тях главно чакам... Simple Smile

# 99
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
А знаете ли кога ще има по-сериозни намаления в ТЕРА НОВА!?!
Дъщеря ми си хареса в The Mall 2 вида къси панталонки. С цените към момента мога да и взема само едните, но имам предчуствие, че и там предстои намаление. Някой има ли по- конкретна информация? Да рискувам ли да изчаквам, защото пък може и да свършат  newsm78

# 100
  • Мнения: 13 539
Налага ми се да сменям тиганите  Mr. Green Някой знае ли на Тефал някъде намаления?

bloomnicer  според мен ако направят намаление няма да е в началото на лятото особено на къси панталонки, а към края, така, че ти си прецени. М/у др за Варна специално ТЕРА НОВА не прави намаление на всичките си стоки, а само на някой артикули , но е възможно да греша.

# 101
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 821
В Елизабет (The Mall) намалението е 50%.
В Етам имаше намалени бански по 59 лв.
Oviesse 20% (The Mall)

# 102
  • Мнения: 143
Тера Нова и в момента имат някакви намаления, но не и на панталонките. Миля, че се сещам за кои говориш. едни къси, за 40 лв май бяха ... нали и аз съм с щерка ...

# 103
  • Мнения: 143
намалението за елизабет - 50% важи и за сердика Simple Smile

# 104
  • Мнения: 6
В моя любим детски магазин има 30% намаление

Общи условия

Активация на акаунт