Лечение и профилактика на ниското кръвно налягане. Вивотон

  • 45 452
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 423
Здравейте, можете ли да ми кажете, дали Вивотон може да се приема по време на бременност.
Аз имам проблем с ниското кръвно и преди да забременея, а сега е още по-ниско , лекаря ми изписа Вивотон, но ми казаха от аптеката че го нямало вече на пазара. Това става преди около 4-5м.

# 16
  • Мнения: 66
Здравейте,
Можете да ползвате без проблем Вивотон по време на бременност. Важното е само да разредите дневната доза в чаша вода. Препоръчваме 3 пъти на ден по 15-20 капки, като първият прием е 10-15 минути преди хранене. Уверявам ви препаратът е наличен в аптеките и от години не е спиран от производство. За съжаление някои от фармацевтите, така се извиняват, че го няма в аптеката. Вие къде живеете? Със сигурност може да го намерите и дори може да го поръчате по интернет, което също  е много удобен вариант. Дръжте ме в течение дали сте намерили продукта.

# 17
  • Мнения: 180
Здравейте,
Категорично    може  да  намерите  медикамента  във  всяка  аптека. Ако  го  нямат  наличен - поръчайте  го.
С  поздрави  д-р МАРИО Янакиев

Благодаря ви докторе,намерих го още на следващия ден.Пия си го редовно-има резултат(лек)

# 18
  • Мнения: 423
DHU България - Аз съм от Силистра , изкарах списък на всички аптеки в града и започнах наред да звъня, намерих в една. Слетобяд ще отида да си взема. Колко време могат да се приемат?

Последна редакция: пт, 21 май 2010, 13:32 от (wind)

# 19
  • Мнения: 66
Здравейте,
Може де го приемате дълго време, защото е безопасен продукт на раститилена основа. Моля да ме информирате за вашето състояние, защото от това зависи продължителността - обикновено е достъчен месец-два терапия.

# 20
  • Мнения: 423
Здравейте,
Може де го приемате дълго време, защото е безопасен продукт на раститилена основа. Моля да ме информирате за вашето състояние, защото от това зависи продължителността - обикновено е достъчен месец-два терапия.
Благодаря! Ще ви информирам, за сега 3 дена  не знам какво да кажа. По нататък ще видим.

# 21
  • Мнения: 657
Здравейте. Искам да попитам - тези капки могат ли да се използват само когато е много ниско кръвното или трябва да се приемат редовно.Питам за баща ми, който е с 3 бай паса и често му е ниско кръвното.Отделно пие дилататор за сърцето.

# 22
  • Мнения: 34
Здравейте. Искам да попитам - тези капки могат ли да се използват само когато е много ниско кръвното или трябва да се приемат редовно.Питам за баща ми, който е с 3 бай паса и често му е ниско кръвното.Отделно пие дилататор за сърцето.

Капките помагат добре при спешност - само че трябва да се вземат често - 3 - 4 пъти поне по 20 капки през 30 минути до 1 час.

Добре е обаче да се приемат редовно, защото комбинацията подобрява кръвоснабдяването и силата на сърдечния мускул. При баща ви можете да видите траен ефект след 10 дни редовен прием - 3 пъти дневно по 20 капки на гладно. И няма странични действия, не пречи на нито едно от останалите лекарства, които баща ви трябва да приема постоянно.

# 23
  • Мнения: 657
Много ви благодаря    bouquet

# 24
  • Мнения: 66
Здравейте, момичета!

Не знам вие как се справяте с жегите, но аз днес си показах носа точно за 30 минути и щях буквално да се разтопя. Като дама с ниско кръвно, напомням на тези, които имат същия проблем, че жегите и горещините понижават кръвното още повече. Може да се стигне до липса на тонус, умора, причерняване, даже припадъци. Затова профилактично можете да приемате Вивотон по 2-3 пъти на ден по 15-20 капки, като първият прием е 10-15 минути преди ставане.

Разбира се, не забравяйте да се обличате със светли дрехи, да носите шапка и винаги да имате с вас шише с вода. Иначе спасение от жегите може да се намери в планина, но за тези, които предпочитат плажа напомням да избягват слънцето между 12 и 15 часа на обяд. Оказва се, че слънцезащитата с висок фактор вече е задължителна и за градски условия.

Весело лято на всички и не позволявайте ниското кръвно да го разваля!!!!

# 25
  • Мнения: 34
Здравейте. Искам да попитам - тези капки могат ли да се използват само когато е много ниско кръвното или трябва да се приемат редовно.Питам за баща ми, който е с 3 бай паса и често му е ниско кръвното.Отделно пие дилататор за сърцето.

Здравейте, как е баща ви?

# 26
  • Мнения: 0
Здравейте, вярно ли е, че за по-добър ефект Вивотон може да се накапва върху бучка захар?

# 27
  • Мнения: 34
Вивотон се разпространява във всички аптеки и може свободно да се закупи без рецепта.

# 28
  • Мнения: 657
Благодаря добре е.Беше на санаториум в Банкя. Пие вивотон особено сега на горещините и оцелява.По добре това,отколкото солен айрян.

# 29
  • Мнения: 34
Здравейте, благодаря за информацията. Радвам се.

Да знаете, че в Европа има едни капки, които се казват Rescue Remedy. Ако пътувате, вземете на баща ви - пазят от всякакъв силен стрес, особено за сърцето.

Иначе Вивотон става за дълго.



Общи условия

Активация на акаунт