НЕСПОКОЕН СЪН ПРИ БЕБЕТО

  • 58 615
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 279
и ако може и бибата да е наблизо да я мушнете още като лекичко се размърда, друго не се сещам. Успех!!! baby_neutral

И биба ѝ давам и какво ли не ама тя като се събуди и направо започхва да плаче и да пълзи и да се изправя.Имам чувството, че даже не е хубаво събудена и се катери по кошарата, дали това не е признак за нещо? newsm78 Случвало ли се е и при вас?

Принудих се да я взема при мен в леглото, за да мога поне да затварям очи през нощта.

И аз това направих и наистина има вечери е по-спокойна, ама те са рядкост за съжаление. Cry
И мойто момче се катери така. Стигне до края на леглото и почва да мрънка. Незнам и аз се питах същото.
Буди се често, когато не се успокои от люленето, го слагам на гърда и така се успокоява и заспиваме и двамата. Мъжа ми се кара че го оставям при нас, че после трудно ще го отучим, ама ... как да му обясне че така се наспивам  newsm78
Кога ще спи цяла нощ  Praynig

# 31
  • Мнения: 173
amaru2, и дъщеря ми така се изправя на решетката, както си спи и изведнъж става с рев и протяга ръчички към мен. И аз незнам какво точно иска и има ли някакъв проблем. Не е спала цяла нощ никога. Пробвала съм да е по-топло в стаята, да е по-хладно, да е по-малко или повече завита, да я храня повече през втората част на деня, да давам водичка и биба или пък да не ставам изобщо. В различните ситуации различни неща са помагали. Понякога в чудо се виждаме, защото като я взема, нито иска в ръцете ми да бъде, нито в нейното легло, а в нашето по-скоро се разсънва и мисли, че ще си играем. И така, често ни се случва да будуваме по 2 часа посред нощ!

# 32
  • Мнения: 3
и ние сме така абсолютно безсъние Shocked,моля кажете кога започна вашето бебе да спи ве4ер?

# 33
  • Мнения: 17
и ние сме така абсолютно безсъние Shocked,моля кажете кога започна вашето бебе да спи ве4ер?
Когато съм много изморена давам залъгалка нощем, но когато не спре да плаче и със залъгалката в уста кърменето оправя нещата. 1-2 хранения не ми тежат нощем, но понякога като се наложи повече....съм като ударена с мокър парцал на следващия ден.  Joy

# 34
  • Мнения: 20
ревливите бебета нищо не може да ги успокои .

# 35
  • Мнения: 1
"Дормикинд" - може ли да го дам на двумесечно бебе, дали ще има проблеми или странични ефекти. Дайте съвет, моля!

Dormikint mojelii dago dam na 2 mesechno bebe dali shte ima problemi ili stranichni efekti daite sivet molq


Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: пн, 16 май 2016, 23:34 от Не се сърди, човече

Общи условия

Активация на акаунт