За Chamomilla vulgaris 15 ch

  • 10 720
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
Днес в аптеката ми го препоръчаха при растене на зъбките. Фармацевтката каза да разтварям във вода 4-5 гранулки, но не знаела колко време да го давам. Моля мами, които са запознати с начина на прилагане и дозиравката да споделят своя опит с мен. Благодаря Ви предварително!

# 1
  • Мнения: 668
Днес в аптеката ми го препоръчаха при растене на зъбките. Фармацевтката каза да разтварям във вода 4-5 гранулки, но не знаела колко време да го давам. Моля мами, които са запознати с начина на прилагане и дозиравката да споделят своя опит с мен. Благодаря Ви предварително!

 Laughing Изтрили са ми поста, познай защо. Laughing

Основното, което бях ти писала е, да не си правиш експерименти сама, защото ако камомила не е точното за детето ти, може да доведе до поява на лош характер, капризничене и да се видиш в чудо. Посъветвай се с хомеопат за точното лекарство, според точните симптоми. Peace

# 2
  • Мнения: 4 414
Подкрепям Archangel
Хамомилата има доста голяма картина и не е редно да се приема само за един симптом. Ето ти много кратко представяне на лекарството с основните симптоми, които покрива. Пък решението си е твое...

п.п. На синът ми за никнене на зъби са му изписвали друго лекарство.

# 3
  • Мнения: 179
Благодаря ви , момичета. Изобщо няма да го давам. Ама се чудя на аптекарката с кой акъл ми го даде. Добре, че ви има вас, та да не правим грешки!  bouquet

# 4
  • Мнения: 4 414
Ами с кой аклъл...с тоя, с който смята, че не може да навреди. Общоприето мнение е, че ниските потенции - 9, 15, 30 могат да не помогнат, но няма начин да навредят.
Да, няма да нанесат поражения като грешен антибиотик... Но аз лично съм била свидетел как след даване на неточно лекарство в потенция 9СН синът ми се влоши драстично. И не беше лечебна криза! Само че ние имахме хомеопат, който ни даде лекарството, който ни следи и взе своевременни мерки. А аптекарката каква отговорност ще поеме?!

# 5
  • Мнения: 34
5 гранули се разтварят в малко вода,два пъти на ден ,аз го давам сутрин и вечер,в продължение на 6дни.Нашата докторка ни го изписва вече втори път,веднъж в месеца,може да се приема,и видимо детето се успокоява ,вечер е по спокойно и дори не се събужда.Изписаха ни го за никнене на зъб ки.

# 6
  • Мнения: 4 414
Това, че на вас ви е помогнало не означава, че непременно ще помогне на друг. В хомеопатията всичко е индивидуално!

# 7
  • Мнения: 65
Жената пита за дозировка и начин на приложение, а не за експертните ви мнения за хомеопатични лекарства....
И на мен ми го предписаха и помогна много! По 5 гранулки сутрин и вечер!

# 8
  • Мнения: 730
Подкрепям, agneshka

Общи условия

Активация на акаунт