Януарче в пясъка се рие, а майка му коктейлче пие

  • 26 193
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 524
Честит рожден ден, Дони! Бъди много здрава, щаствила, усмихната и обичана жена. Весел и незабравим празник и ще чакам снимковия материал, който съм сигурна, че ще е страхотен  Wink



Еспа, чудесно е, че Сами свиква така добре с яслата. Ясно е, че с ревовете няма да се разминем, но важно е в крайна сметка това да се преодолее и от детето, и от родителие по възможно по-лек начин. Излишно и да казвам, че снимката е страхотна. Как само е заспал, мамина душичка  Heart Eyes.

Гери, моето мнение за това какво сме ние българите, както и причината също да остана да живея в родината ни, напълно съвпадат с твоето. Много точно си го казала, и аз съм хората, които се чувстват добре тук, заради роднините, близките, заради усещането, че това е моя корен, че това е моето място. Но в крайна сметка всеки един народ има своите специфични характеристики, манталинет и пр. Едни са гостоприемни, усмихнати, приветливи, но пък не добре организирани и с по-слаба дисциплина, други пък перфектно организирани, но пък им липсва непринудеността и топлотата в отношенията и т.н. Доста неща трябва да се променят, имам надеждата, че това най-после ще се случи.

Накри, много сладка снимка, наиситна сте като две дечица  Heart Eyes
Сиси, много чаровен е станал Боги, готови и вече за батко. тове, че чакате момченце, е страхотно. Аз принципно искам да имам две момичета  Wink.

# 61
  • Мнения: 857
Доника, честит рожден ден!



Да си много здрава и много обичана!

Ха и на мен само роднините ми липсват. Повечето хора са наистина много груби и агресивни  Crazy.

Сиси - много хубаво че  е момченце  Heart Eyes. Да е здраво! И аз бих искала ако е второ пак да е момче, евентуално.

# 62
  • Мнения: 56
Аз нямам претенции за второто и третото бебе дали ще са момченца или момиченца Wink

Ели и Гери Grinning(ха има рима) съгласна съм с вас. То това си е носталгията, да ти липсва усещането че си при корените си. На мен това много ми липсва и на моменти се чудя какво искам за детето си- да расте в организирано общество, в което се зачитат правата на човек и държавата е институция която се грижи за хората и брани интересите им. Или искам да расте, където са й корените, да учи на родния си език и да расте като Българче.
Колкото до простащината, това навсякъде го има, повече или по-малко. Може би съотношението в чужбина е в полза на по-културните и простаците се чувстват принудени да се държат възпитано Heart Eyes
 А нашият балкански манталитет се обуздава с добро възпитание и сносно образование. Само че хората са толкова смачкани отсякъде, че възпитанието и образованието са в последния вагон. А най-отпред яко-  чалга, гроздова и кебапчеата Mr. Green
Ноо, това според мен е временно състояние на нещата. Като се постегне д-вата и елементарните нужди на хората са задоволени всичко ще си дойде на мястото. На това поне се надявам.
На мен в БГ най-много ми тежи като си дойда и видя стари хора да просят на улицата, или бездомни, осакатени животинки около кофите за боклук. Е, това не го разбирам как може да се случва в Европейска държава през 21 век!!!

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 338
Доника, честит рожден  ден! Бъди жива, здрава, много обичана, уважавана, слушана и оценявана   bouquet

# 64
  • Мнения: 774
Доника, честит рожден ден! Да си жива и здрава!   bouquet Май днес още попада във възможностите за "бебе на годината". Какъв по-хубав подарък за годишнината!  Grinning

Нещата, които ме задържат в България (засега, но не се знае до кога  Joy) са роднините, приятелите и това странно и необяснимо чувство, че съм си у дома, че принадлежа на тази земя (звучи много клиширано, но предполагам всеки познава това чувство и дори да замина винаги ще се връщам, заради него). Щастлива съм, защото с Милен сме адаптивни и работливи.
Независимо дали във или извън България, все ще се оправим финансово, иска ми се обаче да изберем правилната държава, в която Петя да расте, а това е доста труден избор!

Мен пък никога приятелите не са ме задържали в БГ. Приятелите са приятели, според мен, и си остават такива, независимо на колко километра от тях се намираш. Важното е винаги с тях да можеш да започнаш от там, от където си прекъснал изречението. Ти да поплачеш на рамото им, или пък те на твоето. Да можеш да споделиш радоститете си също. Но сега не е трудно - има  мейл и скайп. Имам малко такива приятели. Броят се на пръстите на едната ми ръка.  Много трудно и дълго съм ги избирала. До сега , вече в 4-ри различни държави, съм се запознавала и поддържала връзка все с добри хора българи. Тях също съм ги избирала внимателно. За носталгията - има я, да, но вече не е само по България.  Rolling Eyes С рев си тръгнах от Англия. Все пак Ивайла се роди там и винаги, този град, в който се роди, ще си остане нейно родно място. За мен най-важното е семейството: мъжът, децата и аз. Роднините мога да виждам и 1-2-пъти годишно, не ми пречи, стига да знам, че са живи и здрави – всичко е наред. Естествено, най- ми липсват майка ми и баща ми. За България - болно ми е, че положението няма оправия. Както го виждам все по-зле отива.

Сиситу, радвам се, че всичко върви добре! Искам снимка на коремче!
Еспа, Накри, снимките са невероятни!

# 65
  • Мнения: 5
Имам една болна тема за обсъждане с вас. Майка ми която е тук и се грижи за Габи, иска юни месец да идат в Бг за 10 дни с детето. Аз по принцип не се притеснявам да я пусна с нея тъй като тя много добре познава Габи и се грижи много добре за нея, но мисълта ми е не е ли много малка да я пускам за толкова време далече от мен. Вие бихте ли пуснали децата си? Аз от своя страна нямам избор тъй като съм обещала, да идат да я видят роднините, а ние нямам възможност сега да се прибираме тъй като трябава да работим Crossing Arms

# 66
  • Мнения: 641
Дони, Честит Рожден Ден!
Пожелвама ти много здраве и късмет, любовта на мъжете ти и щастие на теб и семейството ти!



Страхотни снимки сте сложили, отново Heart Eyes
Сиситу, и аз искам снимка на коремчето
Анита, лека и безпроблемна бременост
Гери, успех на изпита
Били, щом имаш доверие на майка ти, защо да не я пуснеш? Мен лично, не ме кафи идеята да се разделям с детето за толкова дълго време, но това си е до човек и до разбирания. Така че според мен трябва да прецениш, според това как ти и таткото се чувствате за раздялата

Хубава и слънчева седмица!  bouquet

# 67
  • Мнения: 925
Много благодаря на всички за пожеланията  Hug Само се чудя, защо ли решихте ергени да ми пращате  newsm78 . Не, че съм против ергените, ама ... чак се притесних за себе си  Joy
Сега, пожелахте да видите - специално за Дони - ерген Wink

Виж го Дони, даже и почерпката си носи  Joy
Сега сериозно - Ч.Р.Д. , да си жива и здрава, и все така корава   bouquet
Утре повече от мен, че ми се спи Wink
Хайде лека  Hug

# 68
  • Мнения: 656
Дони, честит рожден ден и тук! Много здраве ти желая!


Бубс, аз ти пратих "ерген", щото Доника почна  hahaha. Реших, че имаш нужда и затова Wink. Ама и той моя ергенин ного убав беше  Laughing  Mr. Green

Сиситу, честито за пола! Тъкмо ще си имаш банда разбойници  Wink Ама да ти кажа, поне по снимките ми приличаш баш на мъжка майка Wink нищо, че си женствена Simple Smile

Били, аз не бих го пратила. Майка ми ме караше да го даваме в Силистра на ясла, за няколко месеца, докато тръгне на държавна тук (където я тръгне, я не тръгне де, ама това е друга тема). Но просто при мисълта... не, твърдо не  Naughty. Виж, за няколко дни е по-различно сигурно, но аз пак не бих го оставила  Naughty Дано никога не съм изправена пред някаква подобна дилема.

# 69
  • София
  • Мнения: 120
Да си призная малко ме е срам, че чак сега влизам в новата тема Embarassed
Дони, да ти е честит рождения ден HugБъди много много усмихната и щастлива и винаги обградена от любов и внимание  bouquet  bouquet
  bouquet bouquet

# 70
  • Мнения: 84

Бубс, аз ти пратих "ерген", щото Доника почна  hahaha. Реших, че имаш нужда и затова Wink. Ама и той моя ергенин ного убав беше  Laughing  Mr. Green
И аз така... Joy Joy Joy

Ние бяхме в бърза помощ. Crazy Крис удари тиквата и му се наду като от героите на Стар Трек. За щастие нищо сериозно ( даже ми се учудиха защо съм го завела), но аз много се уплаших. Стана ми лошо и припаднах, та накрая аз бях за бърза помощ, а не Крис. Laughing Сега вече съм спокойна, Крис е добре и всичко е окей.Та вчера беше многооо дълга вечер. От 18:30 до 21:30 сме били в бърза помощ. Цяла нощ го будех горкия да гледам да не е загубил съзнание. Ма май единствената болна и най вече с болен мозък съм си аз. Laughing

Последна редакция: пн, 12 апр 2010, 00:39 от nakri88

# 71
  • Мнения: 19
Накри , как така припадна  Shocked
И тук  б бърза помощ се чака минимум 3 часа, дори и в тази болница , в която  е сниман филма " Спешно отделение '
На нас за щастие още не ни се налагало да посещаваме имърджансито , дано никога не ни се налага  Praynig.

Предната нощ Алекс се събуди и като  се докосна до мен - гореше ,ама направо пареше . Успях да сложа термометър под мишничката за няколко секунди само, защото  не ми даде да го държа по-вече  и за тези секунди от 36 качи 39 гр. . Веднага му сложих свещичка и бързо спадна . Какво беше това чудо и аз не знам . Днес си купих термометър за челото , който отчита темп.  за секунди . Дано  не вдига тази нощ пак температура ,  че снощи си изкарах акъла  Praynig

# 72
  • Мнения: 7
Nakri, много страшно звучи това за удрянето на Криси и припападането ти... И като си представя че както казваш и татито ви е далеч, не знам как си се справила  Hug Пиши как сте днес.

И Дани се разписа с падане от 1.3 метра от една катерушка. Голям ужас изживяхме... Хем бяхме и двамата с татко му и тичаме около нея да го пазим и пак успя да се промуши и да тупне... Добре че отдолу предвидливите хорица да засипали една педя стърготини, та се омекоти удара..

Дони, Бубс, да сте много здрави, щастливи и обичани, винаги усмихнати и щастливо влюбени!   bouquet   bouquet   bouquet

Натали, тази Т ме навява на мисълта за вирус... Дано е от бързо минаващите  Praynig Hug
Сисито, Анита - лека бременност и пухкави беборлинчета на финала  Hug

Относно носталгията, и мен ме напада, но за сега мислим, че  за Дани е по-добре да е тук. А живот и здраве лятото (ваше лято, мое зима) ще отскочим до родината за 5 седмици  Peace

много сладички дечица са тези януарчета, страхотни снимки сте сложили  Hug
ето и Дани да не помислите, че не го снимаме Wink
на посещение в детска ферма с животинки,  нещо като зоопарк ама с домашни животинки, по-скоро като селски двор  Wink

и една от Великден

# 73
  • София
  • Мнения: 3 249
Благодаря на всички ви за пожеланията Simple Smile
Честно казано това беше най-тъпия да го нарека РД в живота ми. Аз нямах и големи очаквания де...
И понеже един посерко ме дърпа, за да го измия - да ми видите новата визия (снимлата е от РД на майка)

# 74
  • София
  • Мнения: 276
Дони, хайде и тук да ти честитя годишнината! Бъди все такъв оптимист и оправна мама   Laughing    

Честит нов имидж  bowuu  Уф, и аз като теб минах леееко в отбора на блондинките, ама да видим до кога  Flutter

  Съвсем в унисон със заглавието- малкия много се забавлява в пясъка, но редовно го похапва. Дори подбира по- едри камъчета , слага ги в устата и дъвче.....хем съм до него, но много бързо действа.

ЕСПА, твоят Сами е страхотен, как така в разгара на играта е заспал  newsm78

СиСиТу  , ха честити синьо щъркелче. Не се разочаровай, много си е хубаво две момчета, пък за татковците каква гогдост е!  

Като всеки и аз преди да забременея втори път исках момиЧе. Но, точно в този период, на разходка в едно училище, наблюдавах женски бой между две девойки....ставаше въпрос за ревност и някакво момче.  Направо, сега тийнейджърките са толкова разпасани, така си завиждат за глупости- коя е по- красива, коя какъв телефон има, та направо страх ме хваща.....и след няколко такива наблюдения, се молех да нЕ е момИче.
То и с момчетата  положението е сложно,но като че ли там пошлостта   не е чак такава .

Последна редакция: пн, 12 апр 2010, 11:52 от Бръм

Общи условия

Активация на акаунт