Януарче в пясъка се рие, а майка му коктейлче пие

  • 26 201
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 3 249
Какво е следобяд, дето чак отказа Доника?
горе долу по това време сигурно  Joy Аз съм за срещи преди обед, но след четвъртък, че имам изпит  Rolling Eyes

# 706
  • Мнения: 925
Аз съм за срещи преди обед, но след четвъртък, че имам изпит  Rolling Eyes
Аз се чудя що от сега си подкарала биричките  Rolling Eyes Ама то и на мен езиците  ми вървят повече на няколко чашки  Joy

Последна редакция: пн, 07 юни 2010, 15:46 от bubSSSSSSS

# 707
  • София
  • Мнения: 3 249
Аз съм за срещи преди обед, но след четвъртък, че имам изпит  Rolling Eyes
Аз се чуда що от сега си подкарала биричките  Rolling Eyes Ама то и на мен езиците  ми вървят повече на няколко чашки  Joy
Аз за произношение бе, комшу  Rolling Eyes

# 708
  • Мнения: 925
Аз съм за срещи преди обед, но след четвъртък, че имам изпит  Rolling Eyes
Аз се чуда що от сега си подкарала биричките  Rolling Eyes Ама то и на мен езиците  ми вървят повече на няколко чашки  Joy
Аз за произношение бе, комшу  Rolling Eyes
Е именно, де  Peace И не само - като ми се развърже оня ми ти език, не мога да се спра да плямпам  Joy Joy Joy

# 709
  • Варна
  • Мнения: 389
Аз съм за срещи преди обед, но след четвъртък, че имам изпит  Rolling Eyes
Аз се чудя що от сега си подкарала биричките  Rolling Eyes Ама то и на мен езиците  ми вървят повече на няколко чашки  Joy

каза бира и лигите ми потекоха....

Елия спи. От вчера е разтроена нещо, а днес е акала 6-7 пъти, в резултат дупето и направо пламна. Сега спи без памперс, да видим дали ще имаме мокър матрак и дали ще и мине малко, че милата като я мия и приплаква.....

# 710
  • Мнения: 180
Какво е следобяд, дето чак отказа Доника?

Следобяд е разтегливо понятие, зависещо от Виктор  Laughing Ей го сега например спи вече 3 часа, а понякога се случва да спи сутрин и следобед да пропусне. Освен да ходя на ясновидка да питам  hahaha А за сутрин няма да успея, че нали кухня имам да вземам нейде по моя квартал. Гери, ще се пробваш ли? Ще пиша пак като решим да тръгнем натам.

Усмихнатото, хич не ми минават такива  Mr. Green И аз съм ти обидена, че не прие поканата ми за Западен парк в неделя. ФРЪЦ!  Joy Пък и като гледаш колко народ се е засилил за среща... Ще се изпоблъскат чак  Mr. Green Като нищо само аз и Вики ще сме си.

# 711
  • Мнения: 774
Каква бира, на мен бяло винце ми се пийва, добре, че ме подсетихте да го пъхна в хладилника да се охлади, докато съпружеското тял;о се прибере.

Кокосче, кажи, моля те,  от къде взимаш храна, от коя кухня и знаеш ли дали приемат нови деца и какви са условията за записване.
Лорини, чакам да ми кажеш дали ще правиш скоро барбекю, пък аз чакам  тия дни да разбера, дали ще дойдем  Laughing.

Айде стискам палци на всички, дето имат изпити да взимат!

И при Ивайла никога не се знае кога ще яде, кога ще спи. Ей го, днес стана в 10 и чак сега заспа. Понякога спи по 2 пъти на ден, ама вечер заспива много късно.

Мим, не знам дали си опитвала Судокрем. На Ивайла страшно помага и то за няколко часа само.

# 712
  • Мнения: 80
Айде и аз мара подробната да се изкажа за червеното дупе, че у нас се случва от време на време, макар и не вирус, а храна, но все тая. Въздух е супер помагащо, клотримазол (ама си е лекарство и то силно) и сребърна вода (не съм го изплобвала).

Педито смята, че Матей е направил спазъма на алергична основа. Той покашляше цял месец, ама ту кашля, ту не, ту влажно, ту не и при настъпилата вирусна атака (сополива) е получил спазъма. След днешния преглед все още е супер задръстен със секрети, които не може да откашля и в сряда пак ще ходим. Та сега добавихме и противоалергични сиропи към останалите. Направо е кошмар като дойде време за лекарства, то са цял списък...

# 713
  • Варна
  • Мнения: 389
Айде и аз мара подробната да се изкажа за червеното дупе, че у нас се случва от време на време, макар и не вирус, а храна, но все тая. Въздух е супер помагащо, клотримазол (ама си е лекарство и то силно) и сребърна вода (не съм го изплобвала).

Точно с това мажа и аз. Дано бързо да се оправяте...  bouquet

Хубав ден, дами!

# 714
  • София
  • Мнения: 2 613
Дано бързо се оправи, Мим - на мен с ЙоЙо няколко пъти, в който е била много подсечена мие помагала обикновена хума, от която с малко водичка правя каша и мажа- за няколко намазвания й е минавало.
Ланг- вчера забравих да ти пиша, ти си най-прекрасната майка за твоите деца Hug, дано противоалергичните сиропи да помогнат на Матей Praynig
И сега да попитам аз нещо- подновихме опитите с гърнето, но моята не иска да стой там повече от 5-10 минути, а обиновено това време не се оказва достатъчно да свърши нещо в него, но аз не искам засега да настоявам да стой повече време, а я оставям да стане- просто не искам да се стресира от него. Дали според вас разсъжавам правилно?

# 715
  • Варна
  • Мнения: 389
Дано бързо се оправи, Мим - на мен с ЙоЙо няколко пъти, в който е била много подсечена мие помагала обикновена хума, от която с малко водичка правя каша и мажа- за няколко намазвания й е минавало.
Ланг- вчера забравих да ти пиша, ти си най-прекрасната майка за твоите деца Hug, дано противоалергичните сиропи да помогнат на Матей Praynig
И сега да попитам аз нещо- подновихме опитите с гърнето, но моята не иска да стой там повече от 5-10 минути, а обиновено това време не се оказва достатъчно да свърши нещо в него, но аз не искам засега да настоявам да стой повече време, а я оставям да стане- просто не искам да се стресира от него. Дали според вас разсъжавам правилно?

Според мен така е правилно. Без насилие, че ще започне да плаче от него. Лека полека ще свикне, че трябва там да стои.

# 716
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
но моята не иска да стой там повече от 5-10 минути, а обиновено това време не се оказва достатъчно да свърши нещо в него, но аз не искам засега да настоявам да стой повече време, а я оставям да стане- просто не искам да се стресира от него. Дали според вас разсъжавам правилно?

И се оплакваш?? Преслав не стои повече от 40 секунди.
За подсечено дупа у дома почага Бочко!

# 717
  • Варна
  • Мнения: 932
Привет , дами! Минах по диагонал , щото съм зарината до ушите с работа , следобед като поразхвърля задачките малко , ще чета подробно .
Дани яде гъби . Още на Коледа омете съдържанието на 3 сърми , както си беше възлютичко с черен пипер , гъби и сол  Embarassed Ми хапва си детето пък , какво толкова  Mr. Green
Сокове пие , даже много обича . Аз обикновено му пасирам компот , в чашка със сламка и е много доволен .
Дани говори безкрайно много . Като казвам говори - имам предвид наистина говори . Брои до 3  hahaha , казва си цели изречения , вика си Нени . Разликата с брат му е огромна просто .
Ланг , много кофти е да имаш боледуващи деца . Спомням си , когато големият ми син имаше за първи път сополи колко кофти се чувствах . После притръпнах , а особено след тръгването на градина , от където си имат и двамата един постоянен сопол с различен нюанс , вече не им обръщам никакво внимание . Нито на тях , нито на сополиви деца , с които си играят . Преди 10-тина дни ходихме на Иракли на пикник , беше си хладничко  , Митко се съблече и си игра на плажа , след което сополите му спряха окончателно Thinking Така че ги оставям на воля . Аз лично съм против даването на имуностимуланти . Както и преди съм писала - една докторка тук , хематоложка , казваше - " Като действаш на имунитета , не се знае какво ще се получи . Като я стимулираш клетката , не се знае в каква посока ще тръгне" А защо не ги заведеш на класически хомеопат? Даването на хомеопатични в никакъв случай не е безобидно , а тези боаронските , са малко безмислени от хомеопатична гледна точка . Те са комбинирани , в ниски разреждания и би трябвало да действат симптоматично , но реално никой не може да гарантира какъв ще е ефектът.А при така описаната ситуация при децата , по-скоро имат нужда от теренно лечение и аз поне бих потърсила класически хомеопат . Дано лятото да изкарат без никакви болести  Hug

# 718
  • Мнения: 56
От днес сме с гащички на памперс- шестица, и едвам й стават  #Crazy

При нас един час вали, два часа слънце пече, после един час духа и така цял ден. Сега ще поуча малко, че бяхме на авто изложение и си харесах мотор и ферари (мнооого здраво, сив металик, със стъклен багажник да се гледа двигателя)...та ще уча мнооого, после ще работя и хайде на ферарито Laughing Heart Eyes

Ралче, много гадно това с карфиците. Трябва да ги държим изкъсо зверчетата, че за секунди набарват опасни неща.

# 719
  • Мнения: 925
Добър вече и от мен.
И на Делян дупето е подсечено, и има и някакви пъпчици "за разкош"  - с какво ли не мазах не минава  ooooh! Последния съвет от педката е да сменяме памперсите. От както се е родил до момента е на "Памперс", но наистина вече се чудя дали да не ги сменя  Rolling Eyes Давайте съвети, че в чудо съм се видяла  Tired
та ще уча мнооого, после ще работя и хайде на ферарито Laughing Heart Eyes
Що ли в България това не се получава - учих много, работих здраво, ама все още си карам Меганчето  Rolling Eyes Не, че се оплаквам, де ... Щото си го обичам - и ферари да имам пак не бих си го продала  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Просто не е истина как в милата ни Родина нищо не може да се постигне с честен труд - тук просперират само идиоти, малоумници и простаци без всякакви задръжки и морал  ooooh! С малки изключения, де  Mr. Green
Хайде стига от мен, че нещо много сериозна станах...
Лека и безревлива нощ  Hug

Общи условия

Активация на акаунт