ЯНУАРЧЕТО порастна, вече е на три, мама и да пие в петък я мързи!

  • 29 408
  • 759
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7 420
    Магнолиамм,поддържаш ли някаква връзка с Ин@?Как е тя,че нещо съвсем се е изгубила....

# 721
  • Мнения: 7 420
    Аз май отново съм минала в някакъв гаден нервен период.Няколко пъти реагирах прекалено емоционално на Алексовтите номера и в "награда" получих възобновяване на нощните му истерии.   ooooh!

    Знам,че с него трябва да съм със супер стабилно и уравновесено държание,но.....само Господ знае,с каква цена го постигам,след като принципно съм абсолютна противоположност на това ,което трябва.  Crazy И ,за съжаление,от време на време се сривам..... Tired


И двамата са ми такива, че и индигови.  #Crazy #Crazy #CrazyВече съм разногледа.
   Някаква литература ли четеш за индиготата ,Клеми?

# 722
  • Мнения: 3 405
Селма  Hug

# 723
  • Мнения: 7 420
   Мерси,Анджи!  Heart Eyes
   Как сте вие? Simple Smile
   Дъждовно ли е във Варна?

# 724
  • Мнения: 3 405
Само облачно, за сега Simple Smile

# 725
  • Мнения: 7 420
 Дано вятъра ги развее.  Grinning

  На мен ми дадоха още една идейка за домашно занимание за дете.
  Върху някакъв лист ,в горния му ъгъл,рисуваме един Таралеж,в някой от долните ъгъли Гъбка.Съединяваме ги с пътечка от две паралелни линии.Пътечката трябва да има няколко извивки.
   Задачата на детето е да мине с молива по пътечката(между двете паралелни линии) от Таралежа до Гъбката.Тоест,да повтори всичките извивки на пътечката.
   На всеки следващ лист рисуваме друго животно,с подходящо за него лакомство.И правим повече и по-сложни извивки на пътечката.Така детето се учи да владее молива все по-добре.

# 726
  • Мнения: 1 104
Селма, страхотна идея си дала. Да минава този период при теб!

Анджелина, ти как си?

magnoliamm, я сложи няколко снимки на мъниците да ги видим.

Много е гадно да работиш в събота, но добре че вече наближава края на работния ден. Пък и цял ден вали...




# 727
  • Мнения: 3 405

По-добре, благодаря!
Сега ще карам с хаповете, а по-нататък ще намеря добър масажист, както съветва Магну.

Много проблеми ми се струпаха, много мисли ми минаха през главата тия дни, за какво ли не, колко битки със себе си водя (все трудни), но в крайна сметка си казах, че най-важното е да сме здрави, а всичко останало ще се нареди  Simple Smile

# 728
  • Мнения: 7 420
Много проблеми ми се струпаха, много мисли ми минаха през главата тия дни, за какво ли не, колко битки със себе си водя (все трудни), но в крайна сметка си казах, че най-важното е да сме здрави, а всичко останало ще се нареди  Simple Smile
     thumbsup thumbsup thumbsup

     Не случайно се казва:всяко зло за добро!
     Ето че и проблем със здравето може да обърне мислите ни в по-правилна (за момента или не) посока.  Hug

# 729
  • Мнения: 7 420
  Завчера за малко загубихме Алекс в кварталния Кауфланд.Уж таткото го гледаше,ама се обърна за миг да избере една маруля и.....в следващия миг от малкия няма и следа.  Shocked
  По-късно го открихме на щанда със сирена.Предполагам,той просто е решил да мине по-бързо  пътя,който обикновено минаваме в този супер и тръгна напред.
  КАкво преживях ,докато го търсихме,да не ви описвам..... Crazy

# 730
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Селма, подобни уроци са много полезни - и за родители, и за деца.

# 731
  • Мнения: 7 420
Селма, подобни уроци са много полезни - и за родители, и за деца.
    Надявам се,и за двамата родители в случая. 
    Колкото до детето....Алекс изобщо не беше впечатлен,че ни няма наоколо.Такъв си е той.

# 732
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
    Магнолиамм,поддържаш ли някаква връзка с Ин@?Как е тя,че нещо съвсем се е изгубила....


Селма, отдавна не сме се чували, и напоследък много си мисля за тях, и ще и се обадя тези дни Peace Ще и предам,че не си я забравила Grinning Аз пък се чудя,къде изчезна Цветомири Thinking Thinking Rolling Eyes Радвам се, че сте намерили Алекс жив и здрав, ужасно е ,когато ги загубиш от поглед,още повече напоследък с тези отвличания/които никога не са спирали, само че никой не говори за това - на ден по сто пъти съобщават какво казал премиерът на президента,и какво другият му отвърнал, Twisted Evil но никога не казват - заловиха и обезглавиха  този и този,отвличал,насилвал, деца, .../.

Андж Hug Нали знаеш, всичко се случва,когато трябва - ако минаваш през "чистилището" на мислите си, значи скоро ще има промяна - за добро Peace

Флаурлинке Hug Не пишеш нещо напоследък,как сте в Банско, разказвай Hug Ще гледам тази седмица да си направя албумчетата от Загреб, и ще покажа децата,градът и ние в него Grinning

# 733
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 996
Халоу!  Simple Smile
Влизам да чета, чета мненията от събота и си мисля, че събота е днес... ей, тази дълга седмица как негативно се отразява! Но другата седмица съм отпуска, ще се опитам най-после да си довърша дипломната работа, че то се видя че след работа нещата не стават...
Селма, и на нас ни се случи да загубим Пресиян в Джъмбо. Беше отдавна. Честно казано не се притесних, защото беше работен ден и имаше 10ина души на етажа - няма къде да се затрие! Като го открихме той изобщо не бе забелязал, че не сме наоколо, опитваше се да разглоби една играчка  Crazy Ама след тази история с остриганото дете - истина или не - вече ми иде със сиджимка за го водя!
Аз да се похваля - карам някаква импровизирана диета и вече видях заветните 55 кг! Party

# 734
  • Мнения: 871
  superuu  superuu  superuu  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap

Общи условия

Активация на акаунт