ЯНУАРЧЕТО порастна, вече е на три, мама и да пие в петък я мързи!

  • 29 420
  • 759
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 6 810
Хм, ние със звуковете  нямаме проблем, обаче е такъв невероятен инат, че ми иде да го сбухам. Сутринта едва го облякох за ДГ, не искаше други чорапи, освен със Спайдърмен, но беше с тях вчера. Т.е трябва да сложи други, предлагам с Бакоган, с костенурките Нинжда -не, не и не! Ей...скъси ми живота. ooooh!

# 706
  • Мнения: 871
Сту, а Ая има ли разстояние между горните 2 зъба?


Не, няма. Ако имаше щях да имам обяснение Peace

Клемс, твоя Дани май е взел ината от козирога  Mr. Green

# 707
  • София
  • Мнения: 3 249
Аз съм си у дома - днес бяхме на контролен тримесечен преглед. Иде ми да ги сбухам всичките.  #Cussing out  Заявиха ми, че Симона имала рефлукс и да съм я мажела с Дактарин, че имала и гъбички в устата. Ама не че й има нещо или някой реално я е погледнал. Алерголожката й го каза, докато й пишеше документите на компютъра. При педиатърката въобще не влязохме - само подадох рецептурната книжка през вратата и ми я върнаха след 10 минути. А в аптеката установих, че безплатните лекарства вече се доплащат. Искам да спра да плащам на тази държава и данъци и всичко!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire При това ние се водим в графата "дете на колега" и на нас определено ни обръщат повече внимание от средностатистическите пациенти! ooooh!

Сту, защо толкова се шашкаш? Или аз съм някакъв дебелокож непукист и не съм водила Симона на логопед?!?

В моето семейство повечето роднини имат някакъв говорен дефект. Братовчедка ми е ходила по логопеди повече, отколкото на градина! И никакъв резултат, ама никакъв! Единственото, което постигнаха, е че покрай упражненията тя започна да си смуче палеца и го прави и до сега, а е вече 4-ти клас. Дишай дълбоко, френското "р" е секси, а и не само!  Wink Peace

# 708
  • София
  • Мнения: 6 810
Сту, ще му се и невиди граничните зодии. И двамата са ми такива, че и индигови.  #Crazy #Crazy #CrazyВече съм разногледа.
Ним, дишай дълбоко. Тук освен да смучат от гражданите друго не се случва. Да сме живи и здрави, че да се изнесем в белите страни. Друго не знам.

# 709
  • Мнения: 385
Момичета, много ви благодаря   bouquet

Наистина как бързо мина една година...  И колко бързо растът.....

Рядко имам време да влизам тук и то набързо, така че момичета много прегръдки от нас и целувки на вашите мъници.  Hug Hug Hug

# 710
  • Мнения: 871
Ним, не се шашкам, бре. Просто споделям. На логопед я записах, защото идва на крака в градината. Ая очевидно има проблем с някои звуци, но Р е последното нещо, което ще ме притесни. Майка ми, Димитър и Биш са с френско Р и го намирам за очарователно  Heart Eyes Даже логопедката каза да водим и Биш, но аз любезно отказвам да и променя Р-то  Laughing

За здравната помощ определено си мисля, че навсякъде получаваш най-доброто ако си плащаш  Wink C'est la vie!

# 711
  • Мнения: 175
Магаре не, осел направо!!!!!!!!
Дано другото е по-малък инат, че ще ме връзват иначе.
Днес нито е спал, нито е ял - цял ден навън
Добре, че лелята го изведе сега - аз не мога да стоя права вече

Марти има разстояние между горните зъби - това какво трябва да значи?

А по темата за плащането, за направленията, за здравно-осигурителните карти  мога да изпиша много ... Ама ще ме цензурират...

# 712
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
За здравната помощ определено си мисля, че навсякъде получаваш най-доброто ако си плащаш  Wink C'est la vie!
В подкрепа на казаното - в Лондон, ако искаш да посетиш бял лекар, с достатъчно добра квалификация, или трябва да платиш някаква космическа сума, или да чакаш над 6 месеца според правилата на здравноосигурителната им система. Ако не ти изнася, отиваш при лекаря индиец или пакистанец. И със зъболекарите стоят така нещата.

Гали, Марти гледал ли го е логопед?

# 713
  • Мнения: 175
Не Деси, не ми е минавало през ума да го водя ...

# 714
  • София
  • Мнения: 3 099
Не Деси, не ми е минавало през ума да го водя ...

При Шош това е резултат от къса юздичка, която разделя зъбчетата и може да доведе до "съскане".

# 715
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Анджи, хич недей да започваш с лекарствата-бягай на специалист, със специални масажи да те оправи PeaceАз понеже съм с много  стаж ветеран в проблемите с гръб, врат и сие, ти казвам - с хапчета не става Confused Тук, в Загреб такъв спазъм на вратът си направих от преумора, и добре че на нашата улица има киропрактик,та ме спаси човека Confused

Моите момчета си говорят нормално, без никакви оплаквания, подозирам ,че Никола и той ще ми е с така нареченото френско Р, Алекс си казва Л-то перфектно,та  освен че понякога говоренето им ми идва в повече,/но те са генетично обременени Mr. Green/ всьо в парядки Mr. Green Оставете децата да си изградят речника, пък те сами ще си нагласят коя буква,къде да ходи Peace

Мойто трето чаве Дани, днес стана на 3 месеца - пийте едно за негово здраве/картинки не мога да слагам, ама и да можех, то само с картинки не става/ Mr. Green

# 716
  • Мнения: 3 405
Мойто трето чаве Дани, днес стана на 3 месеца - пийте едно за негово здраве/картинки не мога да слагам, ама и да можех, то само с картинки не става/ Mr. Green

Как бързо расте това дете  Grinning Жив и здрав Дани!

Магну, сега мога да си позволя само хапове, масажите ще останат за по-добри времена  Confused

# 717
  • Мнения: 7 420
   Добро утро!
   Честита трета месечинка на ДаниGrinning
   Анджи,дано поне хапчетата те оправят,че е много неприятно!  Hug

   За изговарянето на звуците....По отделно Алекс ги изговаря всичките,но в думите не винаги успява.
   Мисля,че е рано да се притеснявам.  Rolling Eyes

    При нас след малко ще спират ток за цели 6 часа.....Че гадост! Crazy Crazy Crazy

# 718
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Дубрутру. Аз трябваше да ходя до 35 поликлиника, но май ще го оставя за понеделник. Аман от бюрокращина с тези репецтурни книжки и глупости ooooh!
Ирка, при нас го спираха миналата седмица поне по 10 пъти на ден и после за цял ден. Много е неприятно

# 719
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Андж,Селма, благодаря за поздравите за Дани Hug

Андж, хаповете ще ти излезнат по-скъпо, повярвай ми - ако е само възпален нерв, със сигурност го мажеш с нещо, трябват ти  и и един два масажа/само на мястото,/които не би трябвало да са скъпи/после и малко нагревки /и ще се родиш. Аз в София от 7  години ходя тук http://biorelax.4t.com/, Жоро ме спасява не веднъж, сега отивам направо без час,/като многодетна ползвам това нахалство Mr. Green/ и когато ме види ,Жоро ми вика - О, Мама явно е много зле,щом идва Confused Confused Той + Павел Баня,години наред, ме докараха до едно прилично положение/което в момента му таковах майката, след третото раждане, Tired/та сега ,като се прибера, ще се "отбия" до Жоро Crazy Crazy/не е скъп, 15 лева е процедурата,+ нагревките, но е велик - поддържа ме права, че иначе тез деца,майка им трябва Tired Tired/. Та, исках да кажа, да потърсиш нещо подобно, и да се оправяш у време, че после става много страшно...Ти си знаеш най-добре разбира се, аз просто искам да съм ти от полза, предвид натрупалият се стаж от спазми, възпалени нерви, и т.н.. Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт