ЯНУАРЧЕТО порастна, вече е на три, мама и да пие в петък я мързи!

  • 29 460
  • 759
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 3 249
Нинче, да ти е жива и здрава малката Марина, да ти е радост, утеха и отмяна! И най-вече безгрижно да тича и расте!   bouquet

Вики, честит ти говорещ Вики! Heart Eyes Знаех си аз, че моите пожелания се сбъдват, не съм от калибъра на Ивонска, но мога да омагьосвам и аз!  Mr. Green

 afwitch

# 691
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Ноем, източникът на тази информация е този сайт, страшно "достоверен" ми изглежда Wink. Но мисълта, че някой може да ти дръпне ей така детето, дори да го държиш за ръка, си е доста плашеща. Може да се случи навсякъде, по всяко време. Затова аз се опитвам да науча Оги какво е добре да прави в такива ситуации, да е недоверчив към възрастни, които не познава.

# 692
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз уча Шош, че някои хора, също като някои кучета, са с лош характер и винаги трябва да сме предпазливи!  Mr. Green

Но както Дес правилно е отбелязала, това реално може да се случи навсякъде и по всяко време на всеки!  Tired Не по-малко брутално беше дръпнатото от количката си бебе в парка Редута пред очите на майка си! И си беше истина!

# 693
  • Мнения: 7 424
   Гали,как е Марти?
   Вики,честито ви проговаряне!
   Цвета,а твоята травма?
 
   Вчера Алекс за няколко часа беше болен .Висока Т,отпадналост и повръщане.После изведнъж всичко му мина.
   Какво беше това чудо така и не разбрахме....  33uu

# 694
  • Варна
  • Мнения: 965
Ним,  Hug
Благодаря на всички за честитките.
Нинище, да ти е жива и здрава Марина!   bouquet Кога мина 1 година?! Сякаш вчера беше като се роди.  newsm78
Мама Саша нещо се изгуби. Как ли е?

# 695
  • Мнения: 871
Viki_76, честито ти проговарящо момченце  Hug

Аз днес се засякох пред градината с логопедката на Ая, която ми каза, че детето ми било много умно и упорито, но имало мнооооого работа с нея  Thinking И ме покани лятото да я водя у тях, защото май месец в градината приключват уроците. Майчиното ми чуство ми подсказва, че няма чак толкова много работа с Ая, ама знам ли Thinking Май ще я водя на при друг за второ мнение. Вашите деца произнасят ли Ш, С и Т правилно?

# 696
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Viki_76, честито ти проговарящо момченце  Hug

Аз днес се засякох пред градината с логопедката на Ая, която ми каза, че детето ми било много умно и упорито, но имало мнооооого работа с нея  Thinking И ме покани лятото да я водя у тях, защото май месец в градината приключват уроците. Майчиното ми чуство ми подсказва, че няма чак толкова много работа с Ая, ама знам ли Thinking Май ще я водя на при друг за второ мнение. Вашите деца произнасят ли Ш, С и Т правилно?


Не, а и повечето букви ги заменя с по-удобни за нея

# 697
  • Мнения: 1 317
Сту,Ева не казва С, Р, В и по мое мнение направо си фъфли. Отадавам го на факта, че смуче тоя смотан палец още.
Нин, честита ти порастнала девойка! Да е все така усмихната и красива!!!
Цвет как е пръста?

# 698
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Пръстът е добре Joy Боли ме, боли ме и коляното от куцането. След обяд ще мина през личната да видим какво ще каже. Само да не пипа

# 699
  • Мнения: 871
Сту,Ева не казва С, Р, В и по мое мнение направо си фъфли. Отадавам го на факта, че смуче тоя смотан палец още.

Ми Ая откровено си съска, макат че вече е е една идея по-слабо. Но разликата май само аз си я долавям Laughing

# 700
  • Мнения: 175
Здравейте,
Марти е добре - явно му е простинал врата само и затова държи главичка на една страна леко. Днес е по-добре. Доктора вчера вечерта каза, че нямало повод за притеснение - просто детето искало внимание и затова казвал че го боли - 2 човека малко ли са му  newsm78 . Преглежда го 30 минути - рефлекси, зеници, глава, врат, крачета и ръчички. Като приключи нашия скочи от леглото и заяви искам сладолед и на батута - много болен иначе ... Аз щях да родя направо вчера, ама след това изявление ме напуши на смях ...

Стилияна, Марти и той не казва Р и Л правилно, а каквото не му отърва - си го намества както иска... не мога да кажа, че говори бебешки, но и не говори съвсем ясно като голям. Не съм се притеснила още за това ... ама като ви чета ...


# 701
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Забравих да се "похваля". Миша най-накрая прояви ревност Joy Вчера заяви на Вики: Не искам повече бебета! Искам Габи обратно в коремчето на мама. Ей това ако не е проникновение, не знам Crazy

# 702
  • Мнения: 871
Стилияна, Марти и той не казва Р и Л правилно, а каквото не му отърва - си го намества както иска... не мога да кажа, че говори бебешки, но и не говори съвсем ясно като голям. Не съм се притеснила още за това ... ама като ви чета ...

Гали, Р и Л на тяхната възраст е нормално да не казват  Peace Марти голямо магаре  Mr. Green

Цвет, и Биш ме беше питала за какво били сестрите с едно недуомение такова Joy Joy

# 703
  • Мнения: 3 405
Любо казва вече Р, но само в някои думи и не съвсем чисто. Л мисля, че ще е загубена кауза, батко му и до сега не се научи и си ползва масовото Уъ.

А аз се сдобих с възпален нерв на гърба, заради който ме боли цялата лява страна от плешката, до ребрата отпред  Confused Един куп лекарства ще пия.

# 704
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Сту, а Ая има ли разстояние между горните 2 зъба?

Общи условия

Активация на акаунт