ДАМСКИ КЛУБ 40+ ! Стил и още нещо…/тема 6/

  • 30 799
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Прекрасна тема! Лейди, благодаря   bouquet

Клер, при нас има такива теми, така че при първа възможност ще предлагам. Peace
А първото бебе пожелавам да повлече крак и за още, освен другите очаквани.  Hug
В отчетната тема на сина ми в момента има тотален бебебум - масово девойките са бременни с второ или току-що родили второ, а една от тях очаква четвърто. И понеже аз много се бях навила на трето (това в първите месеца на сина ми, когато бе кротушанко), сега само ме подпитвам: "Кога?" Чак и докторът ми преди време пращаше поздрави по една приятелка със съвсем сериозно питане: "Айде де, какво стана с третото?" Ама аз с тия две хуни не се поддавам на такива провокации. Naughty Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 2 846
А, за трето изобщо не ме търсете! Не си падам! Naughty

# 17
  • Мнения: 548
Цитат
А първото бебе пожелавам да повлече крак и за още, освен другите очаквани. 


И аз искам! Ужасно много! Ако има Господ, дано подшушне на съпруга ми колко много искам още едно дете. Напоследък все повече, защото моите поизхвърчаха, а аз не се чувствам готова да навляза в следваща фаза от живота си. Искам да съм още във фазата " отглеждане на малки дечица"

# 18
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
G.D., щом го искаш силно, няма начин да не стане. Hug
Има и още нещо. Преди години имаше един такъв хит (колко е истина, не знам), че французойките гледат да родят около 40-те задължително още едно дете, защото под въздействието на хормоните се подмладявали. Thinking

# 19
  • Мнения: 4 806
Предишната тема пропуснах (или не съвсем  newsm78), тази мисля да не я.
Привет ви!
Синьо лято - да ти е честита рожбата! Много радост и малко тревоги!

Още дечица? Добра идея. Искам, но няма начин. По ред причини Simple Smile, които не са драматични,
а просто житейски. Имаме едно съкровище, много бих искала да се поне две. Може и повече,
но ... Пък и знае ли човек  Laughing 

# 20
  • България
  • Мнения: 2 164
 Lady-B   bouquet
 Докато ви намеря, вие сте навъртяли 2 стр. Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 2 846
G.D., щом го искаш силно, няма начин да не стане. Hug
Има и още нещо. Преди години имаше един такъв хит (колко е истина, не знам), че французойките гледат да родят около 40-те задължително още едно дете, защото под въздействието на хормоните се подмладявали. Thinking

Ау, затова ли съм толкова неустоимо подмладена! Joy

G.D., разбирам напълно чувствата ти. И си мисля, че мечтата ти не е непостижима. Всъщност защо разчиташ на Господ, а сама не подшушнеш на съпруга си какво желаеш?

# 22
  • Мнения: 548
Шушна аз, шушна, но май съм му застанала от глухата страна  Sad
Разбирам го човека - ипотека, лизинг, две подрастващи и всичко това на 70 квадрата площ...
И въпреки всичко искам.

# 23
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Честно казано - в последно време и на мен ми се иска, ама ме е страх - че годинките напреднаха, дали ще имам нервите и т.н. Колкото повече растат децата и стават самостоятелни, толкова повече започват да ми липсват  Sad

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 820
ПРИВЕТ И ОТ МЕН В ДАМСКО - МАДАМСКИЯ КЛУБ!!!
Лейди за темата  bouquet
Много шарени и пъстри професии ,някой скромничи тука с награди,ако очакваш скоро още някоя кажи ни ,ще се радваме заедно и ще бъдем много горди Simple Smile
Аз винаги съм искала да работя в библиотека ,в момента се занимавам с витражи и вътрешен дизайн съвместно с мъжа ми, имахме по едно време магазини ,после ресторант .
ДА Е ЖИВО ,ЗДРАВО,УМНО И КРАСИВО ДЕТЕНЦЕТО ТИ МАРГО!!!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 957
Лейди, благодаря!
И аз се замислям за трето, но две неща ме спират - квадратурата и идеята, че трябва да подхвана всичко отначало. Ако се организирам и успея да вдигна стандарта откъм моето блюдо на семейния бюджет, ако това стане до 3-4 години, може и да се хвана пак на бебешкото хоро.

# 26
  • Мнения: 608
  Ох, човек не почете половин ден и после не може да смогне с изчитането..
Прекрасна тема, Лейди  Hug
Честит рожден ден на малката хубавица на Марго!



Професии, образование..Изпълнихте ме с респект, мацки. Направо не знам какво да пиша за себе си. Средно образование, езикова гимназия, кандидатстване на две места. В Шумен сама си предадох белите листи, защото не ми харесваше, а в ИМТ-то сама се прецаках преди последния политически изпит.
Имах малка фирмичка, след 5 години фалирах и оттогава съм работила къде ли не. Сега безработна, та ще видим каква ще я мисля и каква ще стане.. Thinking
Третото ни е бил винаги голям мерак и все нещо се случваше и ни спъваше в последния момент. Предната пролет точно по това време правехме последни опити и вече се отказахме. Ще чакаме внуци оттук нататък.

Цигарките..допушвам последните кутии от евтиния картон и смятам да се боря. Ще си помагаме, нали?

# 27
  • Мнения: 1 252
Извенете ме
забравих

 newsm59  ura  Gift На детенцето на Марго!

# 28
  • Мнения: 7 161
Честит рожден ден на детенцето на Марго!  bouquet

Благодаря на Лейди за новата тема.  bouquet

Аууу, само аз ли съм толкова скучна и никога не съм работила? Embarassed
Вие тук ме изумихте с професии и занимания. Rolling Eyes

Иначе съм завършила обикновена гимназия в Габрово.
А, да и УПК...Оператор в шевното производство. hahaha
Помните ли УПК-то???
После шиененто на дрешки ми беше хоби дълги години.

Завърших ФМИ в СУ...омъжих се и от тогава си гледам децата. От време на време и раждам.

Не знам дали раждането около 40 г. е разкрасяващо, но аз определено със се сдухала вече. Confused
Скоро ще променя нещата. Peace

# 29
  • Мнения: 4 806

Ако още малко се заприказваме - може и други са се окажем колежки по следване  Hug Макар да нямам капка
сантимент към следването, пак е приятно. И досега тръпки ме побиват, като се сетя за онези години ... Но бяхме
с по-малко акъл (не казвам "по-млади", щото не е по темата Simple Smile и е минало - заминало  Hug

Общи условия

Активация на акаунт