ДАМСКИ КЛУБ 40+ ! Стил и още нещо…/тема 6/

  • 30 800
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 820
Фран,  какви ги пишеш,изглеждаш фантастично smile3525

# 31
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Кацам на бързо в новата темичка(Лейди  bouquet)
Такаааааа..почвам отпред назад Laughing
Честито порастване на дъщеричката на Маргото 66   ura newsm38(отглеждаме си наборчета  Peace)
Ментова,стискам палчета да устискаш с цигарките.Аз винаги, само и единствено съм пушила от келешлък  Sunglasses
Прочетох ви професиите и кой какво е завършил.Само аз ли съм по веселата част?...

# 32
  • Мнения: 1 088
Момичета, честита нова темичка!
Да споделя с вас, преди час пазарувах във Фантастико - имах избор между картофи от Египет и от Франция!!! Е взех от французките, щото бяха по-чисти, макар и на двойна цен,а. Абе, къде живеем ние, българската земя спря ли да ражда картофи #Crazy

# 33
  • Мнения: 4 806
Ахъм, не само картофи, но и много други неща спря да ражда. Сега ражда само тикви. Дървени.
Прощавайте, то и нашите рожби са тук родени, в тях май ще ни е надеждата. Е, то и нашето
поколение не е за изхвърляне, ама нейсе ... Нещо не се получават баш добре да са работите ...

# 34
  • Мнения: 2 138
Клер,точно си усетила нещата,но това ми пречи.Мисля,че това понятие "обща култура" не се толерира,а по въпроса за мечтите ..... няма да ми стигне времето!Имах шанса да работя преди години във водещо обединение в "леката промишленост",а последната ми месторабота беше в най-голямият монопол/тук вече мога да напиша анали!/Това бе голяма школа и сега имам имунитет !Знаех,че рискувам с раждането на малкия,но нищо не би ме зарадвало повече от неговата усмивка!Всеки сам избира приоритетите си."Когато печеля,не зная какво губя и когато губя,не зная какво печеля!" - абсолютно вярно.Това съм го запомнила от предаването" Всяка неделя",събеседник по желание беше Леда Тасева,една много нестандартна и духовно богата личност.Подобно  и на "Когато живота ти поднесе лимон,направи си лимонада!"Любими са ми! В този ред на мисли да ви попитам мили,дами - споделете подобни мисли!Нещо което обичате като мисъл,девиз,.....

# 35
  • Мнения: 628
Момичета, честита нова темичка!
Да споделя с вас, преди час пазарувах във Фантастико - имах избор между картофи от Египет и от Франция!!! Е взех от французките, щото бяха по-чисти, макар и на двойна цен,а. Абе, къде живеем ние, българската земя спря ли да ражда картофи #Crazy

колко са при "вас" "на'ште" картофи? Тук минават лели с домашни и чъвал 10 кг давам 5 евро. В магазина са по-скъпи Wink

Ще ви чета, утре ще ви пиша, свърших с творението, като снимам пак - ще ви покажа да се посмеем заедно!

# 36
  • Мнения: 608
Цитат
Животът е хубав,ако знаеш как да го погледнеш
Това ми е в подписа и мисля, че е моя мисъл. Не помня да съм го чела някъде.

Цитат
Понякога щастието е благословия, но в повечето случаи е ЗАВОЕВАНИЕ
 А това вече е цитат, но не помня откъде е..
Май съм голяма забравана  Joy Joy

# 37
  • Мнения: 31
Честит рожден ден на детенце, Марго!!

Лейди, темата е прекрасна! Как ги измисли тези хубави уводни думи. Ще ми се цяла вечер да си ги чета, зареждат ме!   bouquet

Относно образование и професии - при мен е много шарено: аз съм завършила немска филология, а за работа: работила съм какво ли не по за малко: преподавах две години след следване - една година като асистент в университета и една водих сугестопедични курсове по немски - учене с игри, песни и танци, много беше забавно! Докато следвах, бях преводач на ловни групи и ходех на лов по цяла есен и пролет. Страшен спец бях станала, даже с един дядо от една от групите, беше издател, издадохме в Германия една брошурка за лова в България. Освен това превеждах първите видеокасети в София - помня Топ Гън например. Ей, все едно аз съм го създала този филм, така ми е близък..... 

След даскалските две години незнайно как се случи, продавах половин година самолети, е нито един не продадох.... И после попаднах и аз в автомобилния бизнес, където вече се задържах 9 години и се занимавах с продажби и маркетинг. G.D. със теб трябва да се познаваме. Аз работих за вносителя на BMW тогава. А ти, ако не е тайна, къде си?

След като фирмата ни я продадоха, аз напуснах и си превърнах хобито в професия  - сега се занимавам с реклама, дизайн и предпечат. Боже, сега като чета, сякаш съм на 80 години и разказвам на внуците.... А и това не е всичко  Mr. Green имаше и междинни работички.

Момичета, да споделя, днес бях без беба няколко часа и си пуснах филма Мамма Миа. Ей, ама много е готин тоя филм! То музика (обожавам АББА!!!!), то актьори, то сюжет! То ревах, то се смях, то пях. Прегракнах, очите ми се подуха, мани-мани! Май имах нужда да се поразтоваря емоционално, както и сега да го споделя с вас! Радвам се, че ви открих. Тази вечер съм самичка (мъже в командировка), току-що сложих Ема да спи и ще му ударя едно малко. Наздраве! Много сте мили, хубаво е, че ви има! Не, още не съм се напила, сега започвам, просто още съм разнежена от филма!  Joy Joy Joy

P.S. Ако ми тръгне глътка, подозирам, че ще мисе развърже и езика, може ли да попиша пак?

# 38
  • Мнения: 608
aveili , ако ти тръгне глътка, ако ти се развърже езика даже ще ти се разсърдя, ако не попишеш пак  Laughing
In vino veritas! Доколкото помня  newsm78
Щастлива съм днес от оценка на професионалист за работите ми  Grinning Ама няма да казвам повече, че да не се урочасам  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Аз пък съм на чаша 20-годишно вино, което ми подариха за рождения ден. И малко тежичко дишам след порция вкусни спагети  Laughing

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 820
aveili ,името ЕМА  на детенце има ли нещо общо с  "Приятели"  Wink
Много интересно звучи продаването на самолети!!!

# 40
  • Мнения: 280
Клер, много зависи от човека, с когото решаваш да си в екип и да се грижиш за интересите му. Триабва време за да се затвърди взаимното доверие.Моиа шеф ми беше преподавател като студентка и е много интелигентен и почтен.Естествено като всеки чорбаджиа на моменти е силно мнителен и  "пестелив", но никога не ми е повишавал тон за 13 год.Абе търпим се Laughing.

# 41
  • Мнения: 280
Шушна аз, шушна, но май съм му застанала от глухата страна  Sad
Разбирам го човека - ипотека, лизинг, две подрастващи и всичко това на 70 квадрата площ...
И въпреки всичко искам.

  G.D.       1:1 е и у нас! Само дето аз застанах от правилната страна и човека ме чу и се съгласи ама Господ не рачи.А на 40 не ми се тръгва по изследваниа, а за лечение евентуално да не говорим.Така ни било писано.Имаме си французойче, надиавахме се и за италианче ама тц... Cry.Много щиах да се радвам!!

# 42
  • Мнения: 505
ха добре заварили в новата тема Лейди благодарско за което   bouquet

Честит рожден ден на детенце, Марго!!
 Щастливо детство и неспирни игри !!!


за бебета говорите, е да споделя и мене кво ме яде в къщи, малката ми дъщеря от известно време ми дрънчи да и родя бебе, няма претенции за пола.... ама аз и обясних че вече не ставам за раждане на бебета и т.н.  ooooh!  но детето не се отказва и за капак днес ми обяснява мамо , що си толкова стара та не можеш да ми родиш бебе  #Crazy аз самата съм трето дете в семейството ми, но определено нямам нерви да гледам бебе, иначе за раждане ще го родя, но после ще лудна, аз с 5-6 годишно трудно издеянвам та с бебе ли..що да мъча душицата  Hug

професия, ел.инженер - проектант в сферата на енергетиката... за ходилите до Арена Младост , там до моста има една чудна сграда (подстнация) с едни шаренки нещица кацнали на покрива - та в проектирането на това съм участвала и аз  Blush  Embarassed  Blush  ,
но преди това съм била помощник счетоводител (средното ми образование  е икономическо), малко брокерствах, 4 години изкарах като учител в техникум
иначе съм завършина първо Икономически техникум - Благоевград , а след това ВМЕИ - Електрофакултет

# 43
  • Мнения: 31
Щастлива съм днес от оценка на професионалист за работите ми 
Ели, не "професионалист", искаш да кажеш "колега".    bouquet


aveili ,името ЕМА  на детенце има ли нещо общо с  "Приятели"  Wink

Да, абсолютно. Оттам е идеята. Исках нещо кратко, женствено и интернационално. Вариантите ми бяха Ема, Ана или Ева, но Ема ми беше фаворит. Плахо го споделих на мъжа ми, той моментално каза - страхотно и аз..... ъъъъъ, бях си приготвила цяла торба с аргументи..... hahaha

Ето я малката бандитка:

# 44
  • Мнения: 2 138
Гледайки Ема - ми се дощя ...... абе....нагушкай я!Страхотна е!
Името Ема го свързвам с Мадам Бовари.А,къде е малката Ема в момента ?Аз също съм сама тази вечер -УРАААА!
Не помня от кога не се е случвало!А,утре ме очаква прекрасен и наситен с емоции ден - имам срещи през 2 часа!

Общи условия

Активация на акаунт