ЯНУАРСКИ бебета 2011г. чакаме ви от днес......

  • 29 013
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7
Добро утро бремелинки  Hug ,от вчера се наспивам... Simple Smile...Не съм чувала за такъв колан,но явно или го има,или имате обща приятелка.. newsm53 ???...
Чувала съм,че чая от мента не е хубав за бебето,не знам,много от вас си го пийват...Все пак всеки си преценя,но ментата май беше в онзи билков списък,който трябваше да се избягва... Shocked
Нещо смешно...Имам много газове ...Embarassed...и ги пускам едни...и шумни, и меризливи... smile3521,...милия ми чак го съжалявам,ама...пада голям смях,. Laughing.мен не ми е кофти от него,даже ме записва с телефона...и избираме най-добрата за деня... smile3532
Аз от всичко си хапвам,най-вече сирене и зеленчуци ми се ядат,но ядки също...налитам на кисели краставички и лимони със сол  Crazy по цял ден,което казват мои дружки,че е още едно доказателство за панделки... Grinning...
Малко съм депре,смениха ми часа за четвъртък и така се надявам да видим сърчице,не ми се гади от вчера,или поне не толкова...което ме притеснява.. Rolling Eyes...а може и да си втълпявам...И аз чувствам натиск на корема и вече нося рокли,и без това е топло...иначе си купих едни бременни ленени гащи с такъв широк ластик отгоре,супер удобни са...препоръчвам...не знам какви са цените в Бг,но тук за 15е ги имаш каквито ги искаш...Оставям ви за сега,отивам да си отрежа 1 лимонче,дали не ми се гади защото ги дъвча по цял ден,не знам,ама ми се хапват...Хайде,чакам хубави новини от всички ви и ви желая весел ден  Hug  bouquet Hug

# 721
  • Мнения: 7
А,забравих...мои дружки препоръчват доктор Попов в Поморие,един от малкото добри специалисти в района,и работел с касата мисля...аз докато съм в Бг ще ходя при него... Hug

# 722
  • Мнения: 8
Момичета минавам само да се похваля Heart Eyesр бях сега нa  лекар . Пораснали сме  Hug за сега всичко е на ред като изключим  ,че вечер ми е много зле Sick .Лек ден на всчки  bouquet.

# 723
  • Мнения: 196
Чакайте да ви кажа за дрехите за бременни - не се лъжете да си купувате от БГ - дерат кожи. Аз си поръчах 5 туники и клин за бременни за 100лв. горе долу от http://direct.asda.com/george/women-s-clothing/maternity/0123,default,sc.html чрез фирма посредник Алезар
Има и много бебешки дрешки на смешни цени:
http://direct.asda.com/george/baby-clothes/07,default,sc.html

# 724
  • Мнения: 493
Добър ден и от мен!
Моето гадене все още е на лице, и нищо не мисе яде Sad
За БХС със сигурност няма да правя, с първата бременност също не правих (ФМс също, но сега мисля поне нея да направя).
Много взех да забравям и си забравям да си пия фолиевата киселина Embarassed Ама така е първото ми взе половината мозък, сега второто ще вземе втората половина и после ще стане страшно  hahaha .
За мой ужас червата ми започнаха да се разместват и се почна неприятната част от цялата предна бременност  Sick #Crazy Ама няма как - ще го изтърпя. Дамм и венците взеха да кървят май по-рано от предния път...
Блога е супер! Аз първия път родих нормално без обезболяващи за малко под 4 часа от изтичането на водите и първата контракция. И не съжалявам. По друг повод съм оперирана (разрез като секциото) и не бих родила така  Naughty .
В сряда съм на изследвания да видим колко ми е хемоглобина и дали пак лекарката ще се оцъкли  Shocked Предния път в 3тия месец ми беше 149  hahaha

Точно това и аз щях да кажа за дрехите от асда. Ще пускам сега поръчка и ще си взимам ленен панталон че нямам нищо лятно  Hug

Последна редакция: пн, 31 май 2010, 13:00 от BebEshOnDeL

# 725
  • Мнения: 7
Zahira благодаря сърдечно за инфото  newsm51

Тъкмо гледах дрехите за бременни и направо се ужасих колко са грозни и скъпи  Sad

Тъй като до сега не съм пазарувала с посредник  Blush може ли да ми дадеш малко повече информация? Примерно сайта на Алезар?

Много ти благодаря предварително   bouquet

# 726
  • София
  • Мнения: 228
Относно дрехите аз се побирам в моите си без особени грижи, но една позната ми препоръча ето този сайт: http://www.laredoute.fr/category.aspx?categoryid=55882052&vi … =layer_navigation (за съжаление е на френски). Те пазаруват от там за момиченцето си, има и неща за бременни, а и правят доставка до БГ.

# 727
  • Мнения: 493
Я и в ларедута имало хубави неща. Хайде тогава и некст да пусна:Некст .  Малко по-скъпичък е Simple Smile

nadiag За теб по-скоро ти трябва посредник в София. Ето темата за пазаруване. Там иам всички фирми, които се занимават с това Simple Smile Да пазаруваме от англия: начини, доставки, отзиви!
В асда има и много ефтини сутиени за кърмене.

А за бебешко предпочитам некст и асда. Взимала съм от ларедут, но ако не са на намаление ми се струват скъпи...

Последна редакция: пн, 31 май 2010, 13:29 от BebEshOnDeL

# 728
  • Мнения: 93
Здравейте сладурки,

мен също вече ме опъват дънките в корема и се поразкопчавам на работа Wink. Иначе вчера бях малко на обиколка по магазини и се ужасих от дрехите за бременни... първо- скъпи, второ-грознички. Аз също си мислех за интернет от Г-я да си поръчам нещо, ама с тия размери не ми е много ясно, все пак не се знае колко ще наедрея след месец-два.

# 729
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Здравейте, момичета!

Аз два дена съм като парцал. Непрекъснато ми се спи. Вчера заспах пред телевизора докато гледах филм. Ужас! Никога не ми се е случвало да заспя пред телевизора. При това съм си откарала така 2 часа без да мръдна!  Shocked
На всичкото отгоре ми е ужасно сдухано.  Tired И съм гладна, а нищо не ми се яде. Добре че поне не ми се гади, че тогава съвсем щях да я втасам.

Не мога да си избера чай, подходящ за бременни? Някаква помощ?

Специално за бременни много полезни са чайовете от коприва (листа) и плод шипка. Безопасни са и дори полезни. Може също така чай от липов цвят да си пийваш, от маточина, мента... опитвам се сега да се сетя какво още може... След края на първия триместър можеш да пиеш и слаб зелен чай. Внимавай с плодовите чайове, защото обикновено ги правят в комбинация с черен чай, а той не е особено подходящ. Ако искаш, направо питай за конкретен чай, дали може, щото така за момента друго не се сещам, а определено има още доста видове, които можеш спокойно да консумираш.

Дидка, чая от мента си е екстра за бременни, но същото не важи за маслото от мента. Има огромна разлика между двете!  Peace

nadiag, аз съм виждала такива колани, трябва да питам познатите си в чужбина, доколкото знам в БГ ги няма (или поне аз не съм виждала и чувала).

nina_tita, добре дошла сред нас! За Аг най-добре питай в темичката за Аг-тата в Бургас. Има и тема на новата ви клиника във Ветрен, не помня как се казваше. Погледни в здравния справочник.

Я кажете повече за този онлайн магазин Асда! Аз трябва да си накупя бременни дрехи, в съобта обикалях, ама нищо не си харесах. Само една рокля си купих от индийския магазин. А сега разгледах линка, който сте пуснали, много хубави неща има. Кажете как се прави поръчката? Кой посредник ползвате и колко ви взема? (ако има тема за тоя магазин, направо дайте линк, да не пълним темата с такива глупости) Аз съм малко извънгабаритна и предпочитам да меря дрехата преди да я взема, ама може да се престраша да пазарувам онлайн бременни неща.
На ЛаРедут съм си купувала работи и съм доволна. В краен случай, акот не ми стават, ще ги пускам в Продавалника, какво да се прави.  Laughing

# 730
  • София
  • Мнения: 14
Гледам по кварталните магазини тази година е пълно с панталони с ластик или връзки,както и туники и потници подходящи за бременни.Така че ще пообиколя тези дни.

# 731
  • Мнения: 196
Ами дрехите  за бременни са така направени, че си поръчвате размера, който по принцип носите, предвидено е че ще растете до 9м. Лично аз от Асда си поръчах размер М, какъвто нося и дрехите са ми малко широки. Следващия път бих си взела S.
За гаденето помага и чай от джинджифил, но аз лично не мога да го намеря освен в комбинация с лимон&


Панталони с платка можете да намерите в Калиопе и Теранова, миналата година  си взех за по 20лв.

# 732
  • Мнения: 493
Нощни очи писах ти л.с.

# 733
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Благодаря, видях я бележката. Ама май няма да ме огрее, аз съм 56 размер по нашата номерация.

# 734
  • Мнения: 7
Момичета страхотни сте Simple Smile много ви благодаря за информацията  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Inka благодаря за инфото Simple Smile сега ще се образовам  Laughing

Нощни очи благодаря, че ще питаш   bouquet аз тъкмо ги намерих в един сайт за бремени, който не доставя до БГ Sad И да те успокоя, че и аз съм акто теб ... и аз заспивам пред телевизора и много бързо се уморявам, а за храна изобщо не ми се мисли Sad

Хайде и аз да се включа за laredoute - много съм доволна от него, но гледам, че нямат кой знае какво разнообразие от дрехи за бременни.
Така че Antoaneta_y ако искаш помощ при пазаруване, пиши Simple Smile а може да погледнеш и тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=499210.0

Zahira четох някъде, че джинджифилът не се препоръчва в много големи количества, тъй като предизвиква контракции ...

Общи условия

Активация на акаунт