ЯНУАРСКИ бебета 2011г. чакаме ви от днес......

  • 29 001
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 7
Meрси,сладурки...да...Йоанна и Йовелина ми харесват...имам вече идейки...и все пак Никол или Николет,на никой от кандидат родата по-ме влече,като че ли...Благодаря на всички помощнички newsm10
borianna ,hrissyts, elenia,Ivonn добре дошли и леко бременуване...  bouquet,и слакди newsm32 януари... Hug
Пак ме налегнаха хормоните и тоя моя мъж адски ме дразни на моменти,вие как сте в това отношение?
Нямам търпение да дойде 8.06,че да видим сърчице...толкова ми е изморително чакането... Embarassed
А и не знам как е времето при вас,но що пот се ля от мен днес не е истина...страшни жеги,а къде сме още...,добре поне,че последните месеци ще са хладни newsm44
Ами какво друго да споделя освен,че на моменти аз самата не се понасям.... Thinking,милия ми триабва да е доста търпелив,чак гузно ми става... Embarassedкак се развиквам за няма нищо...Ами хайде   love001 и сладки сънища от мен,макар,че скоро едва ли ще заспя...До утре бремелинки сладки smile3535

# 691
  • София
  • Мнения: 561
Момичета, свекърва ми сънувала че имам 3 бебета   Crazy  аз нямам нищо против Wink
Саксофонче Hug и аз страдам от тази сенна хрема - за сега не я третирам, макар и на моменти  да тека от нея  Rolling Eyes

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 11
elenia, hrissyts, Ivonn ,borianna  welcome

_Didkata_ , моя кръщелница се казва Дея (на баба си Йорданка) - много ми харесва и е почти international Wink
inka 26 , мерси за линковете!
Отдавам се и аз на блаженни мисли за бебешко име, опитвам се да си представя как ще му казваме на галено и как ще звучат име и фамилия заедно  Smile
Моят мъж е толкова добър и грижовен напоследък, че не намирам повод да покрещя малко (а на моменти просто си имам нужда!) и естествено това започва да ме дразни .
smile3540 , ама не кон - ами метла съм яхнала!
Айде, целувки на всички   bouquet

# 693
  • Варна
  • Мнения: 441
borianna, лека бременност и от мен  Hug.
Снуки, ама и двете избързахте да разкажете съня преди 12  Laughing. Дано се сбъдне, щом толкова силно го искаш  Praynig.
Дидка, аз не се дразня толкова много все още, не са ме разтресли явно още хубаво хормоните  Laughing.

# 694
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Добро утро, момичета!

Днес с моя син сме без тати. Малко ми е криво, но имаше спешна работа. Sad Такива са рисковете да нямаш определено работно време.  Mr. Green Утехата ми поне е, че една приятелка ще ми дойде на гости по-късно през деня, та ще си имам компания.

Мен вече не ме свърта. Още седмица-две и се изнасяме от София forever! Ще ставам отново варненка. Толкова съм щастлива и вече нямам никакво търпение да се махна, толкова ми е дотегнало тук. ooooh!

Ах, че съм зАспа! Добре дошли на новите момичета!  Hug Леко бременеене ви желая!  bouquet

# 695
  • Мнения: 13
Здравейте, момичета  love001
Моето момче си иска момченце още от самото начало, за момиченце - казва второто, и аз също искам повече първото да е момче. Но и за двата е важно да ни е живо и здраво, каквото такова  stork-boy stork-girl
Ако е момче ще е Иван, на баща му, а ако е момиче, ще избирам аз и ще е Нели, на моята майка.
Относно хормоните и настроенията, през много много голямата част от времето съм с положително настроение  newsm44, но има моменти в които както си стоя с повод и без повод така яхвам метлата  smile3511 smile3514, че чак не мога да се позная
Но моето момче е толкова търпеливо и добро, че нямам думи да го похваля newsm51
Хубав и слънчев ден на всички  bouquet
и добре дошли на новите мами Hug Hug Hug

# 696
  • бургас
  • Мнения: 624
добро утро минавам само да кажа ДОБРЕ ДОШЛИ на новичките хубаво е че ставаме все повече и повече  Hug Hug Hug аз днес се настройвам за плаж но мисля да ходим по-късно следобяд някой знае ли дали е вредно да влизам във водата много ме е страх  Confused

# 697
  • Варна
  • Мнения: 1 109
Мале, Инче, този последния сайт за имена ме разби Simple Smile То Вентилатор, Шейна и разни такива "имена"...
Аз също съм пред голяма дилема, Диана е кръстена на свекър ми Димитър и майка ми Дарина, другите двама в отбора са Пенка и Петко, и двамата са с П. ОБАЧЕ, тук идва голямата драма, не ми харесва нито едно име с П, особено мъжко, не искам да е Петър, нито Преслав. А Пламен е мъжа ми, Пламен Пламенов в повече ми идва Simple Smile

# 698
  • Мнения: 32
Добре дошли на новите мами.  Hug

Аз си харесах името Рая. А за момче нищо засега.

Клеопатра , няма как да е вредна водата.... и аз ще ходя на море другия месец.

# 699
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Момичета, с удоволствие ви представям блогът посветен на естественото активно раждане - Родилница. Отдавна бяхме подхванали идеята, но най-сетне успяхме да я реализираме и да е готова за пред хора! Надявам се да ви е интересна и полезна инфермацията, която (ще) представяме там.  Hug

# 700
  • Мнения: 32
Нощни очи- браво ,много е хубав блога.  Hug

# 701
  • Мнения: 1 098
Блогът е страхотен.
Аз все още нямам никакви симптоми, но то и с първата ми бременност почнаха от 7- ма седмица.

# 702
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
При вет и от мен.
Аз цял след обяд съм с адското главоболие и мисля, че е от ниското ми кръвно. Всяка сутрин все още пия по 2-3 глътки кафе (повдига ми се от кафето затова само толкова), а тази сутрин реших че ще мина без тях Sad
Креопатра давай смело, плуването особено е мн полезно. Не е никак желателно в басейни да се влиза.....аз така се точих за Аквапарка ама ще остане за догодина Wink Ние 2 дена се наплажувахме със сина ми като не видели (то не, че сме и видели от миналото лято де), но водата си е студена все още.
Блога сега ще го разгледам, но аз и без това съм си за естествено раждане с 2 ръце Peace Първия път родих естествено, мн бързо и безпроблемно и съм мн доволна. Живот и здраве, дано когато дойде и сега момента да е така Praynig

# 703
  • Мнения: 488
Завърнах се.............Беше много хубаво, но кратко...Другият път се надявам за повече  Praynig
НАмерих дост аинтересна инфо за билките и чайовете по време на бременност!
Моля ви прочетете...знам, че ще е полезна!
Лека ви нощ и утре ще ви чакам за кафе  Hug
http://www.ivf.no-meat.org/link_pregnancy/tea/

# 704
  • Мнения: 6 446
Мила, много полезно.Благодаря  Hug
Мисля си и не мога да се сетя БХС покрива ли се от Здравната каса?   Thinking
Ето и подробно инфо какво рочно е БХС.
http://bglog.net/bebelog/8754

Общи условия

Активация на акаунт