Съпруги, чиито мъже пътуват 15

  • 34 465
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Леле Лилянчо,ти кога свари с това бебе да сготвиш?Много вкусно.

С много любов и щастие да си живеете и почивате там.
Арго,ти се появи,а багажа на моряка появи ли се?Благодаря за поздравлението.
Делти,нещо ново с твоя крак и посещението при чичко доктор?
А това МАМА тръгна от мъжкия морски форум.Там се шегуваха с мен,че съм само една мама на механик и така си остана.
Приятен обяд с почерпката на Лилиян! eat

# 16
  • София
  • Мнения: 63
Ще яде бой с менюто Лилянчо, че току виж съм хукнала да търся таквиз неща, че много обичам.

# 17
  • Мнения: 56
desdiii.... newsm78 линия ли пазиш бе душа .аз слабея без диети къв човек съм искам да пълнея ма не става лесно ши тряа ви се показвам някои ден  Embarassed хехехе.ама аз и никъв режим на хранене нямам когат сваря мъжо все ме хокаше докат беше тука.хаидиии апваитиии Laughing въиии вярно беее маце сори съм ама то не е трудно бе да ги завъртиш убръже къ викаме по врацата чеките  сеа как беше тва качване тука на снимка може ли я newsm78 http://storage2.album.bg/9c9/%D0%BB%D0%B8%D0%BB%D1%8F%D0%BD%D1%8 … d127_22686390.jpg почти никва не я свърших аз днес мисля че само аз се вихря тука

Последна редакция: пн, 12 апр 2010, 11:52 от liliqn

# 18
  • София
  • Мнения: 63
Ти да не си от Враца-ако е така сигурно страшни лафове ги ръсиш,  аз имам колежка от там и с нея си падаме от смях. Има няма като каже някоя от сорта на Гацо-Бацо, че той баш на Врачански си приказва и настава веселба. Пример-какво ми клечите тука бе...

# 19
  • Мнения: 56
родом съм си от него край ама от 5 клас съм във варна,но не са ми чужди всички лафове на гацо Joy -е оня пустиняк :ща маана та ща прекръша; и т.н и в нас ги пускам някои път кви ли не . моя мъж пада с такива смехуриики  Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 63
Лилянчо, мене лично най-много ме е шашкал лафа жено врачанска, щото се употребява и за мъже, а аз не можах да схвана първия път Joy
Обаче те признавам  и за Варненка щом си написала, че си от него край Grinning

Последна редакция: пн, 12 апр 2010, 12:23 от shanika

# 21
  • Varna
  • Мнения: 2 592
МАМЕ Р Hug
След 20 мин. тръгвам на физиотерапия и след нея трябва да се наредя да чакам огромната опашка за да вляза да бият инжекцията. шЪ дУкладвЪм кЪт сЪ Фърна. От сега съм във потрес не заради голямата болка за която ми казаха, че ме чака, а от огромната и много отрицателно настроена опашка. Е, там се вижда колко сме Ора #2gunfire и колко не сме. Чак ме е срам като се сещам какви скандали стават там....
ДЕЗДЕМОНКЕ Hug
Ти де Фана пътО, че през почивните дни не седна да ни кажеш едно Дзааак??? Да не ходи да кОпаш бе Джанъм newsm78 Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 63
Делти, успех-дано не те боли много

# 23
  • Мнения: 4 737
а не Делтичка, верно хванах пътя ама за мола и другите магазини по центуруту ни Simple Smile) хайде оправяй се вече ... Да взема и аз, ли като Лилиян една снимка да си сложа тука Simple Smile) Поне да се видим коя, как изглежда, току-виж сме се познали някъде  Sunglasses

# 24
  • София
  • Мнения: 63
И аз да се включа с варненска приказка-значи си митлосвала по гезмето събота и неделя

# 25
  • Мнения: 56
това за снимките е идея я мятаите по една че то кога ли ши се видиме аиде сериозно мятаите по 1 фото тука поне да знаем с кого си пишем Grinning туи да се изкъпеш без деца да реват било убаво бе.една приятелка взе малкия с количката и сега съм на спокоиствие малко  поне баня да взема кат ората  Joy

# 26
  • Мнения: 14
Angel^wings благодаря за темичката!
Илиева, честито на твоето момиче, браво, все така напред и нагоре!!!  Hands Clap
mamaR ние смятаме да сложим пвц дограма и климатик, няма ли те достатъчно да изсушават въздуха, ако сложа и изсушител няма ли да дойде много.. нямам представа аз, защото не съм живяла в такава обстановка..
liliqn гуфрети мммммм за първи и последен път ядох при свекървата, май трябва да си поръчам пак
DELTA_DELTA успех ти пожелавам и дано не те боли много..
liliqn изглеждаш прекрасно, а това за банята  hahaha и мене скоро ще ме подметнат тези весели премеждия  Blush

# 27
  • Мнения: 0
Мале вие нямате изчитане.БРАВОС.
И аз да благодаря на Ангелчето за новата  къщурка въпреки ,че последно време много ,много не се прибирам .
Мъча се да ви изчета ама май няма смисъл щото много съм изпуснала.
От 10 дена съм без мъжката упора в къщи.Наложи се да замине инцидентно ,но този път за кратко.
Делти още ли имаш такъв здравословен проблем.То тука тия докторя големи специалисти!
Илиевката дай боже все така да те радва щерката и ония двамата палавника.
МаМа Р при мене влагата е само в едната стая и отърване няма, но ще си купя от тия влагоабсорбатори.То не беше саво ,белини и какво ли не и пак избива.Явно в тази стая където имам влага не са поставили кадърно дограмата.Имам въпросче -този уред не изсушава ли прекалено въздуха във стаята?
Ох набутвам се пак при бумагите ми .От мене много Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 2
Милички,виждам,че проблем с влагата май имаме всички.Това се получава от новите дограми.Не може да диша стаята.Трябва да се проветрява по-често,но това не винаги е възможно.И климатика не помага - ако се сложи на изсушаване - става,но тогава не топли.Конденза се образува при по-голяма температурна разлика навън и вътре в стаята.
Осушителя има регулатор,с който се определя степента на осушаване.Не трябва да работи непрекъснато,а само при нужда.Като видя,че почват да се изпотяват прозорците и го пускам.Понякога посред нощ.Но това само зимата,сега няма вече влага.
Аз лично намерих спасение с този уред.Преди направо течеше по прозорците,не сварвах да чистя водата.Но при нас дограмата не сме я избирали,такава беше монтирал строителя.Сега чувам,че има по-модерни неща,които решават този проблем.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 113
Angel ^wings,благодаря за темичката!

Flower,най-малкото ми дете също е момче и е доста палаво,а вашето какво ще е,първо ли ви е?Пожелавам ти леко раждане,добре е че можеш да разчитааш на родителите си.А с много деца си е доста весело. Party

Delta,много ме разчуства с твоята история за раждането,съжалявам много!Как може да има такива хора. Hug
Ние бяхме във Варна за ваканцията,пътувахме за София в неделя,така че не можах да присъствам на срещата.
 
Argo,честита радост в къщи!

Общи условия

Активация на акаунт