Big Brother Family - тема 4 (12.04 - 18.04) ГледайтИ, завиждайтИ....

  • 108 882
  • 3 595
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 192

що ли не пуснат квазимодУтУ поне като сервитьорка в хепитУ,е тогава да видим МарчетУ  afwitch

 smile3501 newsm10

# 76
  • Враца
  • Мнения: 2 408
здравейте!
мен вчера в ЦИ вито много ме подазни как дава на давидко насоки какво би му помогнало в съда за родит. права Close
какво му помага на тоя смотльо, да мъчи поече елеонора... хич не беше редно, ама пуст рейтинг, все гледат сеир да правят, а след тях и потоп ooooh!

# 77
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 265
Да се запиша и аз.
Знаех си, че трябва малко алкохол за да се проявят....
Очаквам дейлитата с кадри....

# 78
  • Мнения: 6 311
Ох, снощи като дадоха Дейвид и Ленорка в жакузито, си представих как около него плуват мазни петна във водата. Гнус  Sick

# 79
  • Мнения: 599
Добро утро мацки !

Авче,   bouquet за темата.

От репортажите ви разбрах само едно: Стоян е влюбен в Цецо и под влиянието на алкохола снощи не се е сдържал и го е нацелувал. Ама толкова е влюбен, че чак на агресия го избива. Паоло пък ревнува Стоян от Цецо.

Елеонора и Давид не могат да ме трогнат. Не виждам нищо истинско при тях. Получава се изнасилване на връзката им, само и само да спечелят евентуално.

Аз съм за Трифонови и Петрови. Поне показват по-цивилизовани отношения помежду си. Няма псувни, злоба, заплахи за побой и т.н.

# 80
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
а има ли някъде качено Цената на истината от снощи - че аз го попропуснах

# 81
  • Мнения: 1 594
Да се запиша да не ви и згубя  bouquet

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 4 167
Аз от онзи ден предупреждавам Марчето за Стоенчо, ама мен кой де ме слуша.Чипев явно е бил само за отскок. smile3502

# 83
  • Мнения: 1 192
Аз вече за никой не съм- гледам доколко още могат да се о..рат...
Много са ми грозни реакциите им като коментират ЦИ  ooooh! (визирам Павлин, Стоян и Мимиту...). Простащина и комплексарщина е малко да се каже  Crazy

# 84
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
запис и от мен Mr. Green

# 85
  • Мнения: 781
Аз съм за квазимодото! Да влиза спешно, че сезона е пред провал с онези сополивци.

# 86
  • Мнения: 17 546
Да не са нападнали снощи Ванеска да я обичат, та обсъждат, че Цецо е спокоен  въпреки това, което е станало? Thinking

# 87
  • Мнения: 985
Добро утро   bouquet
Ей тая Мария вече ми е адски противна с нейното мйекане и Ъ-кане... Crossing Arms Направо не проумявам на какво отгоре е с такова самочувствие.
Довечера започва Бай Брадър ДЙебили по Господарите. Laughing

# 88
  • Мнения: 599
Да не са нападнали снощи Ванеска да я обичат, та обсъждат, че Цецо е спокоен  въпреки това, което е станало? Thinking

Стоян е целувал Цецо с език. Цецо се съпротивлявал, но не можел да се изправи заради изкуствената става на таза(май беше).

# 89

Общи условия

Активация на акаунт