Спирала за мигли 6

  • 101 340
  • 771
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 832
Интересува ме на каква цена е спиралата на МФ Фолс Лаш Ефект в България, искам да направя едно сравнение с цените тук. Спиралата, от която съм била най- недоволна е ей тази
Не мога да си обясня голямото й хвалене, аз лично  съм отвратена от нея и не бих повторила.

# 16
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Бабъл, мерси за темата.    bouquet  Hug  При мен Диор измести Ланком от първото място.  Flutter

# 17
  • Мнения: 215
Да се запиша и аз Simple Smile любимата ми спирала е на Collistar Mascara Infinito от едната страна е с гребенче а от другата си е четка.
Скрит текст:
Преди една седмица си купих на maybelline one by one,обаче изобщо не ми харесва,отвикнала съм с такава дебела четка явно или са я развалили,защото и друг път съм си я купувала не знам...
Скрит текст:
Гледам сега е излязла нова Mega plush ,може да е по-хубава
Скрит текст:

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 268
И аз  Mr. Green, да ви следя и да си пусна любимата спирала ever Tarte Lights, Camera, Lashes!

# 19
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз също си купих Голдън роуз/подтикната от мненията във форума Wink/,първото ми впечатление бе наистина добро-дълги и обемни мигли Peace С течение на времето обаче,започнаха да ми се слепват,спиралата да се наслоява прекалено много Confused За по-дълго време не бих я ползвала Confused скептична съм по отношение на съставките.Аз нося всекидневно спирала/ с изключение на един или два почивни дни,най -често само един си давам почивка Wink/ и не съм имала досега проблеми  със спиралите на Максфактор-любими от средния ценови клас,както и от Ланком и Диор- от по-високия Peace

# 20
  • Мнения: 532
tanch, черната е около 28 лв., а промо-версиите (оранжева, златна) ги пускат на 14. Лилавата е 23 лв.

# 21
  • Мнения: 5 832
tanch, черната е около 28 лв., а промо-версиите (оранжева, златна) ги пускат на 14. Лилавата е 23 лв.
Мерси много! Тук са по около 13- 14 евро и ми стана интересно в БГ на какви цени са. А коя е по- хубава- черната, или лилавата? Няколко вида бяха като ги гледах в магазина, поне 4 ми се струва.

# 22
  • Мнения: 532
Мисля в предната тема писах какви са вариантите, но ето ги пак:
- Черната е оригиналната False Lash, тя е само за обем. Нейни лимитирани копия досега съм виждала в жълто и в златно.
- Лилавата е False Lash Fusion - в допълнение към оригинала има и удължаващо действие (и ми е фаворит от спиралите въобще).
- Има и една черна с лилави ленти - тя е водоустойчива (не съм я пробвала още и не знам как действа).

# 23
  • София
  • Мнения: 5 477

За спиралите на MAC се чудя напоследък.
Ама четох, че Лореалските били по-хубави за тази цена. Ама пък аз тях не ги харесвам, че много ми се ронят.
 newsm78
Два пъти си взимах на МАС Opulash и определено ми е сред любимите.Много пъти съм я хвалила в темата.На Clinique High Lengths Mascara също много ми харесва.
 Най-недоволна съм оставала от 2000 калории на Макс Фактор,отвратителна!Сега ползвам новата на Макс Фактор за кафеви очи и съм доволна.
 
 

# 24
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Благодаря за новата тема   bouquet

За сега, спиралите на ИСЛ са ми тотален фаворит  Peace

# 25
  • Мнения: 5 832
Купих си лилавата и златната. Като ги пробвам, ще дам отзиви как се държат на моите мигли. И да кажа цените. Лилавата- 14 евро, златната- 8.95. И черната е 8.95 евро.

# 26
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
Взех си лилавата на GR - добре че я открих най-накрая! А от толкова време я търся!

# 27
  • Мнения: 144
Сега редувам лилавата на Голдън роуз, от която съм много доволна и на Bourjois volume glamour max, която ми прави миглите кукленски, но се рони и като я свърша едва ли ще повторя  Simple Smile Следващата ми спирала мисля да е Max Factor - тази за различните цветове очи или Masterpiece-a, мисля го още Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 941
Аз ще се повторя, ако не и потретя, но за мен спиралите на Макс Фактор си остават фаворит! Особено Фолс Лаш (черна и оранжева) и 2000 калории...Миглите ми с тях буквално започват да ми гъделичкат веждите.. Laughing В момента приключвам втора опаковка от лимитката оранжевата на Фолс Лаша и си купих просто за проба жълтата на ГР и както вече изказах мнение...за сега съм супер доволна и не само че не отстъпва на Макс Фактор-ските, но и даже смея да кажа, че ги превъзхожда по ефект в/у моите мигли. Но си мисля, че това ще е временно явление.докато не изсъхне след още няколко нанасяния Rolling Eyes Ще видим....засега съм наистина очарована! Повлиях се от мненията тук, иначе никога не бих си купила спирала от тоя ценови клас и не за друго, ами защото съм се "парила" от евтини спирали.. Confused А и съставките ме притесняват...Да видим..

# 29
  • Мнения: 176
Интересува ме на каква цена е спиралата на МФ Фолс Лаш Ефект в България, искам да направя едно сравнение с цените тук. Спиралата, от която съм била най- недоволна е ей тази
Не мога да си обясня голямото й хвалене, аз лично  съм отвратена от нея и не бих повторила.

+ 1 след 2 пъти ползване изсъхна:(
Също недоволна съм от Макс Фактор 2000 калории, прави всичко друго но не и обем:(
Ще се придържам към любимата ми Есте Лаудър

Общи условия

Активация на акаунт