Жената ЛЪВ-25 част!

  • 24 349
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 210
Поли, Ник сам ли се отказва?
Оф, днес пържих тиквички и така преядох, че ще се пукна  ooooh!!
Чочи, ти си огин, бре  Hug! Тамън щяхме да обсъдим анкетата и ти я махна. Пък аз гласувах  Crossing Arms.
Стефи, зная, че рано ставаш и сигурно ти се спи. Но като ти дойде музата за философстване, правим хубави анализи  Wink. Абе, откъде ти дойде това сравнение "късни прожекции"  Joy. Когато сънувам, имам чувството, че съм много уморена като стана и сякаш не съм спала. Сигурно защото мозъкът се напъва да разиграва ситуации, а не да почива.

# 46
  • Мнения: 9 776
....Полинко, твоят малък мъж скоро кебапчета ще взема да яде обаче иска и млякото на мама.....

Ами аз реших пък тази вечер да не му дам да суче. То напоследък почти нямаше и какво, но дърпаше там Rolling Eyes. А сега просто смених позата на приспиване и той сигурно се е зачудил какво става, голямо гъзурене падна по спалнята ooooh!, докато му шляпнах един по дупето и кротна. За две минути заспа. Тъй че дотук бяхме. Година и половина му стига Rolling Eyes Sad Blush.

Венче, ти пък отде дОдИ сега с тез тикви посред нощ ooooh!? Умирам за пържени тиквички бре Crazy. Много обичам Heart Eyes.

# 47
  • Мнения: 3 889
Сигурно защото мозъкът се напъва да разиграва ситуации, а не да почива.

Питаш ли ме. Таман оправих твоето гостуване и ме погнаха фъркатите. Joy

И аз гласувАх. Чочи пусни тогава нова анкета. Или ако анкета няма да има давайте да си говорим за лИбоФ. Аз нищо няма кажа, само ще чета. Wink Нали съм скрита лимонка.

# 48
  • София
  • Мнения: 6 210
Поли, голямо момче си имаш вече, няма го онзи сладък бебешок. Туй то положението, това са нещата от живота  hug.
Пък тиквички и аз много обичам. Даже не знаех дали ми се хапват с оцет, копър и чесън или с кисело мляко, чесън и копър. Постпих йезуитски и ги направих и по двата начина и няма нужда да ви разправям за аромата на чесъна  Mr. Green.

# 49
  • Мнения: 9 776
Аз мисля, че и друг път сме коментирали тиквичките Laughing. Аз ги предпочитам с кисело мляко Heart Eyes. А също и с доматено сосче, но хич не ме бива да правя сполучливи сосове значи Crossing Arms. Както и да е. А чесъна мога да го доловя и от много км Mr. Green.
Иначе за другото си права. Това е живота. Настъпва нов етап в живота на моето мъниче. И като казах на кака му, тя остана безкрайно изненадана Shocked. Защо, моля, аз няма да му давам повече да суче newsm78. И щом е така, може ли да дам на нея hahaha.

# 50
  • София
  • Мнения: 6 210
Сигурно защото мозъкът се напъва да разиграва ситуации, а не да почива.

Питаш ли ме. Таман оправих твоето гостуване и ме погнаха фъркатите. Joy
Joy  Joy  Joy
Стеф, по-добре да беше зодия мечка, поне щеше да имаш шанс за наспиване, като започне зимния сън  Joy!

Либоф викаш... Леле, нямам какво да кажа в момента  ooooh!!
Забелязах ти нова буквичка в името! От презимето ли е?

Поли, вЕрно ли  Joy! Марти пък ме питаше бебето на сестра ми как яде като няма зъби. Аз му обяснявам, че суче от майка си мляко. А той си мислел, че сестра ми някак си бутилира кърма, защото ме е виждал да храня дребната с шише, когато я гледах преди няколко дни  hahaha!

# 51
  • Мнения: 9 776
Брейййй, много забележително т'ва Венчи Thinking. Къде пък сега я видЕ таз буквичка Crazy? Хич нямаше и да забележа ooooh!.
И аз се интересувам какво значи Laughing.
А Марти съм го признала откъм лафове hahaha.

# 52
  • Мнения: 6 274
Искаме си анкетата!
Искаме си анкетата!
 smile3559 smile3559 smile3559
Шсъ изтъпаня на площадО и ще вея пак плакати!
Да знаете!
Онази вече вях и Мастерчето капитулира, да връщате анкетата обратно, да не се налага и вие да черпите с бироци!  beer beer3 beer2 cheers
Че само да изтрезнеем как ще се напием.... Drunk

# 53
  • Мнения: 250
Добро утро!
Пуснах анкетата отново-надявам се чрез нея да поспрем мако да говорим за готвене  Peace

# 54
  • Мнения: 9 776
...Пуснах анкетата отново-надявам се чрез нея да поспрем мако да говорим за готвене...

 newsm78
Не съм подозирала, че е толкова досадно Rolling Eyes.

Добро утро Hug!
Стеф, тук времето е облачно, май ще завали ooooh!. Към 11 градуса е в момента.
Трябва да готвя нещо, а нямам представа какво ooooh!.
Сори, че пак го споменах smile3505 newsm43.

# 55
  • Мнения: 3 889
Добрютро.
Полинко рано пиле, рано пее, а?

За готвенето... Чочинка, е що пЪ ся? То даже на мен, дето не си падам по занимания в близост до кухненския плот (не че имаме такъв Mr. Green), не ми чак пък досадно. Аз съм ви казвала, че колкото и да ми неинтересно, напълно съзнавам, че женени хора, които към момента си гледат дечицата в къщи няма как да не им се завърти делника повечко с кулинарстването. То е разбираемо.

Тиквичките с млако с чесън вътре  е класика в жанра. Ама да не ходиш на следващия ден на работа. Че даже и чесънът на прах си има остатъчна миризма после.

Тука пък направо си заваля, Полинко. Никога не съм харесвала модата на гумените ботуши, но днес съжалявам, че не съм си купила такива. Ей така за зор заман.

Eй не знам обаче като прочетох 11 градуса и веднага си те представих как седиш на терасата с термометъра. Разбира се сигурно си го видяла от Weather.bg ама... Joy А може и да не си. То едва ли всички са луди като мен. Аз всичко чрез интернет правя. Справките де, не виртуален секс.

Вени, ам да - от презимето е. Мъдря тука как да не излизат моите писаници при евентуално google-ване.

А. ГласувАх. Е, как пък може всички да сме гласували еднакво, бре? Ще взема наистина да повярвам, че си приличат хората от една зодия. И всички гледам сте на диета и... много си браните... да го наречем територията  Joy

Последна редакция: ср, 14 апр 2010, 07:46 от Stefka.b.k

# 56
  • Мнения: 9 776
Стефче, да ти кажа под секрет, имам едно електронно устройство, с външно и вътрешно тяло, тъй да се каже, дето ми показва колко е Т навън и вътре bowuu. Чи оттам знам де Crazy.

Сега за дъжда. Глей го дръж там, че хич не го любя Close.

# 57
  • София
  • Мнения: 6 210
Добро утро!
Стига, де, Чочи, аз тъкмо се научих да готвя и ако спра и да го коментирам, ще забравя и един мъж и едно дете ще гладуват  hahaha  Hug!
Стеф, благодаря, че ми задоволи любопитството за буквичката. Тук времето е точно каквото го обичаш - мрачно и роси дъжд.

ПП: ууу, бре, като пуснах в гугъл Вени, излизат резултати от рода на "Вени - високоповдигачи, ръчни колички и бла бла бла", както и "Лечение на разширени вени"  hahaha  hahaha  hahaha!

# 58
  • Мнения: 11 329
Добро утро от мен   bouquet

Анкета нова ли имаме, ей сеа ще я скивна и ще гласувам........... Peace

Заведох децата........ На М. му искаха в ДГ саксия с пръст и семена на цветя. Занесах кво да правя. Занесах и Обикновени бисквити 4 пакета и Слънчо 4 пакета, че умират миличките от глад в ДГ. Това го правя редовно и мн добре им се отразява.


Тая нощ като съм засънувала едни подрастващи пауни.

Стеф
те това как го разбра, незнам...... newsm78 под опашката ли им гледа или кво?  Rolling Eyes



Мисля, че приключихме с кърменето Rolling Eyes.

 baby Според мен време беше ( ама само според мен де )  smile3501 Тази нощ не търси ли цица?  Rolling Eyes


За тиквичките : и аз го обичам - пържени ( пържа ги във фритюрник за по - лесно ) а кисело мляко и чесън ммммммммвкусотия....

Днес съм на бобови храни и се чудя кво да си направя вкусно, ама май ще взема да си поръчам нещо  newsm78
Тук е мн гадно времето, а да завали , а да завали, ама незавялява.......Мрачно и тъмно е......... newsm45

# 59
  • Мнения: 668

Камче на тоз твоя много му сладки бузите бе, чак ми иде да ги схрускам  Hug


Мерси, Реа. И на мен така ми се иска. Бебчовци.  Blush Между другото Норче повече ме кефи.  Peace Навремето като почвах в БТК то и ни бяха опнали на справки, че нямаше кой, та имаше една погребална агенция "Реа"  Mr. Green , та затова.

Общи условия

Активация на акаунт