АВГУСТовските деца ще бъдат най-желаните цветя №8

  • 13 422
  • 128
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 46
Q-T, ужасно съжалявам за случилото се. Сега ти пожелавам много сила, за да се възстановиш и емоционално и физически, а след още малко време - много късмет при сбъдването на мечтата! Прегръдки за теб и семейството ти! Hug

# 106
  • Мнения: 236
Q-T думи нямам мила да изразя мъката си за теб!Аз съм губила 2 бременности и знам как се чустваш сега,все едно са откъснали част от сърцето ти!Някъде след мъката,през която ще минеш един ден ще съзреш изкрица надежда повярвай ми!!!Сега ще търсиш причините,ще обвиняваш себе си,ще мразиш хората,които те окуражават и накрая ще разбереш,че просто така е било писано.Щом веднъж си забременяла,значи нещата пак ще станат има толкова момичета които нямат дори това!След 2ия ми аборт исках веднага,веднага да имам бебе пак,изпаднах в такава черна дупка,но...всичко е съдба и вяра!Все едно се връщам в миналото и очите ми са пълни със сълзи.Няма да те лъжа-при следващата бременност ще гледаш на всичко с други очи,безгрижието в мислите едва ли ще го има,но ще бъдеш много,много по-силна и смела и нещата ще си дйдат на мястото.Аз също съм от Варна и ако просто дори ти тежи на душата ми пиши на лични.

# 107
  • Мнения: 4
Q-T, много съжалявам  Cry
Прегръщам те силно и бъди смела  Hug Hug Hug

# 108
  • София
  • Мнения: 1 827
Q-T  Hug Hug Hug каквото и да напиша ще е малко, искрено съжалявам Cry Пожелава ти да се възстановиш възможно най-бързо физически и емоционално, с помощта на подкрепа от най-близките ти хора. За ангелчето ти  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 109
  • Miami
  • Мнения: 413
Q-T, много ми е мъчно за теб и искрено съжалявам, че ти се случва всичко това  Cry Твоята компания ми беше много приятна. Силно те прегръщам и ти желая всичко най-хубаво тепърва да ти предстои  Hug

# 110
  • Мнения: 151
Q-T, безкрайно много ми домъчня като прочетох какво се е случило  Tired. Все си мислех, че всичко ще се оправи...

Вчера прочетох, че една от нашите близнашки мами, също е изгубила бебетата си, но нека тя ако сама пожелае да каже.

# 111
  • Мнения: 72
Q-T много съжалявам за случилото се  Cry Cry Cry Cry , каквото и да ти кажем сега е безсмислено. Дано бързо се възстановиш и сбъднеш мечтата си  Praynig

# 112
  • София
  • Мнения: 533
Q-T мила, най-искрено съжалявам за загубата ти, знам че какво то и да кажа ще е излишно, но те препгръщам силно и ти пожелавам най-скорошно възстановяване. Ние всички сме с теб и е те прегръщаме и стискаме палци скоро да се похвалиш с нови две чертички. Досега от всичките т и постове си звучала като страшно позитивен човек, продължавай в същия дух  Hug

# 113
  • Мнения: 101
Q-T,
знам какво е да загубиш близък човек и какво е усещането.Дано успееш бързо да преодолееш мъката и да събереш сили .Гледай само напред и мисли позитивно колкото и да е трудно в този момент.

# 114
  • София
  • Мнения: 5 762
Ако може да предложа нещо. Да сложим ангелче най-отпред на темата и да я затворим преждевременно. Peace

# 115
  • Мнения: 46
Misleto, на мен ми звучи като нещо, което определено е начин да изразим почит! Подкрепям напълно!

И едно допълнително предложение - за да не губи време аделина да прави пак нова тема, следващата, която бихме почнали днес, да е без красивата първа страница. Пък и пак като почит.

# 116
  • Смолян
  • Мнения: 1
Q-T съжалявам много Cry. Знам, че каквото и да ти кажа ще бъде малко, пожелавам ти много бързо да се възстановиш физически и психически, колкото и трудно да ти е в този момент намери сили в себе си, за да продължиш напред! Прегръщам те силно Hug
И на мен идеята ми звучи добре!

# 117
  • Мнения: 160
Q-T, много съжалявам за това, което се е случило newsm45 newsm45 newsm45 Знам, че думите са излишни, но бъди силна, мила! Hug

Момичета, не влизайте в безсмислени спорове. Всички знаем, че при този вид комуникация не винаги успяваме да пресъздадем точно мислите и чувствата си и може да останем неразбрани. Още повече, че никой от нас не се познава лично и не знае изразните средства, който използва човека насреща!
За сватбата - ние се оженихме преди 3 години, като сме заедно от 10. Не мисля, че нещо се е променило в отношенията ни, просто си изкарахме един страхотен ден с много положителни емоции. Моето момче е много грижовен и мил човек, не бих могла да желая нищо повече от него като отношение. При нас няма разделение на задълженията - който когато има желание и възможност, прави нещо, но никога не изпадаме в битови драми относно готвене, чистене и т.н. Ако няма нищо за ядене - поръчваме или излизаме на вечеря. За мен най - важното в отношенията е да има разбиране, общи цели и единен мироглед!

Аз съм ЗА предложенията на bonniem и misleto Sad

# 118
  • Мнения: 13
Аз съм "ЗА" слагането на англече. Но някак си въпреки всичко не ми се разделя с първата ни страница- временно "да", но за винаги - нещо не ми се ще сякаш.
А относно споровете, които се породиха, предполагам, че просто са породени от хормоните, които бушуват у нас. Аз например нещо напоследък съм станала много чувствителна и през последните дни ту съм в добро настроение, ту нещо все ми се плаче. Така че, според мене, е по-добре да не спорим, а да се радваме на бебоците.

# 119
  • Мнения: 46
Ама моето предложение за първата страница е напълно временно - само за темата, която бихме почнали днес.

Общи условия

Активация на акаунт