Нормално ли е?

  • 2 537
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 330
И аз да похваля Ревалид. Задръствах сифона на банята, падаше с шепи, с Ревалид нещата се оправиха.

# 31
  • Мнения: 3 641
И аз да похваля Ревалид. Задръствах сифона на банята, падаше с шепи, с Ревалид нещата се оправиха.
Добре звучи,но не се ли напълнява от витамините Rolling Eyes

# 32
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 330
И аз да похваля Ревалид. Задръствах сифона на банята, падаше с шепи, с Ревалид нещата се оправиха.
Добре звучи,но не се ли напълнява от витамините Rolling Eyes
Не, при мен поне нямаше такъв ефект, а и познати, които са го пили, не са се оплаквали.

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 568
Не се притеснявай -нормално е.

# 34
  • София
  • Мнения: 39 945
Аз от време на време си правех домашни маски за коса... общо взето с това, което имам в хладилника.  Joy
Писах, че няколко пъти съм пробвала да пия Ревалид. Тъкмо го почна и се разболявам, настинка. Спирам го. 2ри опит, пак настинка. И реших, че е от него  hahaha

# 35
  • Мнения: 31 424
Нормално е, престава от самосебе си.

# 36
  • Мнения: 9 475
И аз да кажа,че е напълно нормално.При мен Фитовал действаше безотказно Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 1 892
    И аз имах зверски косопад. Чаках, чаках да си мине от само себе си, ама положението се влошаваше. Купих си ампули Фито (не ми работи латиницата  Blush ) против косопад (има мъжки и женски). Ефектът дойде още след втората.  Shocked С общо 5-6 проблемът беше отстранен напълно.  Peace
    Жени, не чакай, а си купи - гаранция, че ще се похвалиш после.  Hug И сравнявай цените, защото аз първите си ги взех по 6 и нещо, после ги видях в аптеката на Кауфланд с 2 лв по-евтини.  Twisted Evil

# 38
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Нормално ли е ча ксега да почне 6 месеца след ражането?????????? Cry Cry Cry

Моята почна 9 месеца след раждането. Тъкмо бях решила, че ми се е разминало.  ooooh!
Спря от маската с коприва и зехтин, както и от ампулите и шампоана на Дюкре.

# 39
  • Мнения: 118
При мен също започна 6 месеца след раждането,бях спряла вече да кърмя.Подстригах я доста и слагах маска,след месец се оправи.

# 40
  • Мнения: 1 677
Доста често се среща, подхранвай косата редовно с маски.

Общи условия

Активация на акаунт