Пее и играе Февруарското дете, а майка му за сън реве

  • 28 801
  • 718
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 784

Гал, беше на ескурзия и затова не пише, а сега има доста работа по подреждането на къщата, но надявам се да се разпише със снимки.

Ееее, щом е такъв повода... А аз чак я сънувах нощес в някаква болница, подобна на тази от "Осъдени души", сред някакъв пущинак, и ми казваше, че децата били болни.  Crazy

# 46
  • Мнения: 140


Ками, все забравям да ти благодаря за поканата във фотобокса.ВЕче съм наредила снимките в албума  Mr. Green




Дани , няма за какво да ми благодариш Flutter Да те питам какъв албум си взе? Аз вече 3 доставка получих и събрах 150 снимки, а не мога да си намеря албум с размер 13 на 15 см мин. Все едни сватбарски ми предлагат ooooh!

# 47
  • Мнения: 356
Фокси,на нас фонтанелата ни беше затворена на прегледа на годинката.Чела съм,че е добре да се затвори до към 18-я месец  Peace

Алхимиче,ама и аз съм една патка.Сега покрай поста на Фокси се сетих какво искам да ти кажа по-рано,а именно да честитя сините ви гащи  Hug

Ками,страшна е Сиянка на снимките!

# 48
  • София
  • Мнения: 83


Ками, все забравям да ти благодаря за поканата във фотобокса.ВЕче съм наредила снимките в албума  Mr. Green




Дани , няма за какво да ми благодариш Flutter Да те питам какъв албум си взе? Аз вече 3 доставка получих и събрах 150 снимки, а не мога да си намеря албум с размер 13 на 15 см мин. Все едни сватбарски ми предлагат ooooh!


Ками аз поръчах 10*15, защото албума ми е такъв, а и докато се оправя с размерите там.  ooooh!

# 49
  • Мнения: 2 829
Привет и от мен!

Миме, страхотни снимки! И честито че ще си имаш и момченце! Алекс не проявяваше такъв интерес към корема ми докато бях бременна Simple Smile

Толо, Раличка е разкошна!!!

Бори, моя Дими не ползва никакви биберони и накрайници, пие от обикновена чаша и от бутилка.

За курсовете- само училища Европа ли организират? Чудя се дали няма някъде наблизо, да пратя рецепционистите, че някои са доста зле с английския!

Фокси, само ще повторя останалите- нормално е да имат "моряшка" походка децата, и моя Дими се калти все едно е изпил 2 големи ракии Simple Smile Даже днес гледах един пияница, излизаше от кръчмата до нас- ами точно същата походка! Фонтанелата ще му я пипна утре- отдавна не съм гледала дали е затворена Simple Smile

# 50
  • Мнения: 4
Фокси, и нашата фонтанела не е затворена още. Има около 1 пръст някъде, но не се притеснявам. На Гого също късно му се затвори.

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
Привет!

Дани, не съм се изразила правилно! Не че не се очаква доставка, а че по принцип имаше в магазина 3 налични аз като я купувах. Т.е. държат си налични но като се свършат, си се чака за зареждане.  Peace

Ние тази вечер бяхме на моноспектакъла на Камен Донев и буквално ревахме от смях! Много е голям този човек! Страхотен е!!!!!  Любимец ни е и за пореден път не ни разочарова! Препоръчвам го на всички! Уникално е... Party Grinning

А Венци е побъркал баба си Sad Ревал е час и половина  Confused За пръв път в живота си ме е търсил, викал е "мамо", "тата", плакал, плакал..... Ужас, горкото ми детенце  Sad Точно беше заспал, като се върнахме и още похлипваше насън.....

Лека нощ на всички!  Hug

# 52
  • Мнения: 1 134
Цял ден съм без компютър. Той бил много дълъг деня!  Mr. Green

Мими, страхотни сте двете! Ще видиш каква невероятна кака ще бъде пчеличката. От друга страна - Бобчо е много по - гальовен от кака си. Нея от бебе до сега я гоня да я гушкам и целувам, а той си играе, играе и по някое време дойде до мен и подаде главичка да го целуна. Heart Eyes Така, че и батковците ще бъдат грижовни - не го мислете от сега. Peace

Пате, никой няма да те хока или нещо подобно. Нали всичко си казваме тук. Разкажи как се държи юнака, как възприема всичко?

Ламтурниче, ще взема да не пиша повече, че явно пренасям зараза Laughing. Първо - сме попаднали на дъщери! Когато много се ядосам на Мими й казвам, че ми остава ейй толкова малко да я набия, тя ме поглежда хладнокръвно и казва - "Като ме набиеш ще се обадя в полицията, защото това е домашно насилие."  Rolling Eyes Ама хак да ми е, като си изкарах цялата бременност с нея в съда и явно се е наслушало горкото още от тогава...
Второ - "Осъдени души" те гонят по нощите. Като засънуваш и "Птиците умират сами", вече трябва да се леят халбите. Mr. Green

Силве, позата е супер! Simple Smile

Браво на адашчето, че се оправя! Hug

Фокси, като каза, се загледах и ми се струва, че и Бобчо ходи разкрачен. Пък нали бяхме на ортопед към седмия месец, ако е имало нещо би трябвало да е давало индикации и тогава. Не знам. А фонтанелата - сега на последната консултация казаха, че е затворена.

# 53
  • Мнения: 2 784
Ламтурниче, ще взема да не пиша повече, че явно пренасям зараза Laughing. Първо - сме попаднали на дъщери! Когато много се ядосам на Мими й казвам, че ми остава ейй толкова малко да я набия, тя ме поглежда хладнокръвно и казва - "Като ме набиеш ще се обадя в полицията, защото това е домашно насилие."  Rolling Eyes Ама хак да ми е, като си изкарах цялата бременност с нея в съда и явно се е наслушало горкото още от тогава...
Второ - "Осъдени души" те гонят по нощите. Като засънуваш и "Птиците умират сами", вече трябва да се леят халбите. Mr. Green
А, сакън! По-добре "Отнесени от вихъра" и без това ме завихрят разни периодично.  Mr. Green Но пък, ако държиш да избера , полският актьор ще ми свърши по-добра работа от Чембърлейн... по нощите. Wink

# 54
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 667
Ааа, Фоксуно, мола та не ми го разказвай Praynig Четох книгата и искам да си го гледам Sunglasses
Много поздрави имате всички от Карбо, пихме по една бира за ваше здраве Mr. Green

# 55
  • Мнения: 139
Привет момичета!

Да ви се похваля, кацнахме! Дени се държа отлично през цялото време, нямахме никакви проблеми.

Днес се видяхме с Дането, Елфи и Кониконкони и техните дребни сладури. Дени успя да се просне по лице почти веднага, резултата беше леко ожулен нос. Дано утре успеем да се видим за по-дълго време, че дребна днес ми скрои номер и спа от 11 до 13,00 и не успях за срещата навреме.

ФОКСИ, за фонтанелата, Дени също още е с отворена, около 1 см, доки каза че до 18 месеца има време, но ме успокои, че това е по-добрия вариант и за предпочитане, защото главоболията в ранна възраст често се дължат на рано затворена фонтанела.

Така, за срещата за утре аз съм ЗА. Мен не ме притеснява разстоянието, викам едно тахи и сме там Simple Smile. Само че, утре няма да имаме ток от 9 до 17,00 и няма да имам скайп. Телефона ми го има Елфитка. Ако се разберете за час, ми пратете стреличка да се обадя. Фокси, аз мога да дойда с такси и до вас, да те взема и да ходим заедно пеша,че района там ми е непознат и не знам как ще се ориентирам.

Сега ви оставям и отивам да лягам, че нещо се скапах днеска Simple Smile

И да не забравя, Алхимикова, много сте сладки с Мая!
Пате, как е Краси, разкажи! Ще е полезно за всички без опит (като мен).
Толо, много хубави снимки!

ПС. Днес ядох кебапчета и пих бира Crazy hahaha

# 56
  • Мнения: 89
Йоли,добре дошла на БГ земя-кебапчета и бира ...на тъмно!  Joy

Инче,блазе ти за спектакъла! Много хубаво ми напомни,че ми беше в план програмата... Laughing

Яна,как го научи Дими да пие от чаша и обикновено шише?! Трябва да опитам и аз.

# 57
  • Мнения: 4
Фокси, и нашата фонтанела не е затворена и сигурно е повече от 1 см, доки каза да продължаваме с вит.Д. Аз обаче не се притеснявам - има време да се затвори - сигурно много мозък има детето и черепа не смогва да компенсира Joy
Ламтурниче, с мен не искаш ли да се запознаеш Mr. Green Sad

# 58
  • Мнения: 242
Добро утро Hug

Като гледам среща днес май няма да има Sad Нищо,другата седмица като се оправи времето...

Гея,снощи гледах филма до посред нощите.Личното ми мнение е,че филма е хубав и си заслужава да се гледа,най-малкото заради ей тоз уникално красив левент Heart Eyes Mr. Green Crazy,но не успя да ме грабне така,както Тетрадката или Писмо в бутилка.Не ми се разтуптя сърчицето и даже не си и поплаках така качествено,както на Тетрадката.. Но иначе е хубав и наистина си заслужава да се гледа.


Но това си е моето мнение,разбира се...На теб може да ти хареса повече..
Айде това ми е подаръка за вас рано сутрин Mr. Green Каква по-хубава и освежаваща гледка от тази? Laughing

# 59
  • Мнения: 226
Добро утро  smile3507 !

Тази нощ Влади ни спретна серенада. Явно е сънувал кошмар, защото започна да плаче без дори да се събуди напълно. Повече от час ми трябваше да го успокоя. Като му никнеше кътника пак така плачеше, но беше крив и ревлив и следващите два дни и нощи, а днес си е добре.

Гледам че никой още не се е сетил за кафенце. Моля заповядайте:


Честит петък на работещите  smile3558 !

Общи условия

Активация на акаунт