Третата сливица - лечение, мнения, препоръки - 5-та тема

  • 126 439
  • 766
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 334
Krisi_mb,
Ние живееме в Бургас от 2г, първо бяхме там на УНГ - Аврамов, уж само той ставал според педиатърката ни.
Той ни препоръча операция другата пролет, за да имаме 3 навършени годинки.
За съжаление с влажния климат в Брг  проблемите с хреми и сливици нямат край, а като сложиме и ф-р ясла/детска градина.....
Определено е добре да посетиш Транспортна болница или Исул в Сф.
Стискаме палци за добро решение!

# 46
  • Мнения: 206
Имаме инфекциозна мононуклеоза ,сега вече се стреснах.
Доктора каза никакви операции и АБ от пеницилиновата група.
Сега може да ми помогнете ,като ми дадете малко информация,предпочитам от изпатили,прочетох доста неща в нета.
Искам да кажа,че не сме имали специфичните симптоми,просто трудно оздравяване и за кратко,постоянна хрема.
Отивам да тъся тема по въпроса. Cry

# 47
  • Мнения: 545
Здравейте, отдавна не съм влизала, много работа имах напоследък. Днес бяхме при Мустаков по съвет на Ботева - предложи серумен анализ (май така се казваше, не помня), т.е. кръвен тест, който показвал дали има или не алергия към 20 групи алергени, характерни за тази възраст. Цената е 104 лв.
Направо се чудя има ли смисъл. За 4-те месеца откакто сме извадили сливицата, имаше хреми, но само веднъж пихме антибиотик и то си беше вирус от дг, всичко го изкараха по един и същ начин. Въпросът е че остава спането с отворена устта, хъркането, има непрекъснато сенки под очите, защото спи със запушен нос. И най-вече опасението, че е алергична от нещо и на този основа сливицата ще се възстанови отнови.
Някой правил ли е такъв кръвен тест за алергии при Мустаков и знае ли нещо повече, доколко е надежден, изобщо всяка информация ми е от полза.

# 48
  • Мнения: 75
Ние правихме преди години .Оказа се че дъщеря ми е алергична от белтъка на кравето мляко и всякакви продукти които го съдържат,пшеница,ябълки,моркови,картофи,кучета ,котки,домашен прах и др.Не ме питайте какво можеше да яде,почти нищо.Бяхме правили теста с повечето алергени тридесет и няколко те нали са 2 вида тест.  Сто тридесет и няколко лв беше тогава.След година и половина правихме отново и се оказа, че вече нямала никакви алергии а все още и се появява едно червено петно на коремчето от време на време.Колко е надежден не мога да кажа надявам се да е имало доза истина в него.Еlyam за мононуклеозата и дъщеря ми я кара но без да усети, до колкото знам зависи си от детето и имунитета му newsm78надявам се и при вас да няма усложнения.А за третата ни сливица при нас не настъпи ама никакво подобрение след операцията при Цолов а аз в началото си мислех като теб да не би пак да е порастнала ама доктора-втория беше категоричен,че тя за три мес. е невъзможно да се възстанови на 90% още повече че нито ден не се е чувствала различно след операцията.Както и да е сега си имате други грижи,бързо оздравяване Hug

# 49
  • Мнения: 206
Хора днес се оказа ,че не сме болни от мононуклеоза,а сме се срещнали в визруса назад във времето.
Това добре,но сега гледам изследването на носния секрет.Сополите са му жълто зелени,а резултатът нормална бактериална флора. Shocked

# 50
  • София
  • Мнения: 334
Elyam,  ако има гной от 3-та сливица, сополите са жълто-зеленикави, лепкави.....или поне така беше при нас!
Чудесна новина, че не сте болни от мононуклоза! Simple Smile

# 51
  • Мнения: 206
Благодаря ви много момичета и аз се успокоих много.  bouquet

Irina_a допускам ,че е точно така,защото му издухвам носа,няма и в двете ноздри нищо,а прохърква,явно тесе гадинката.Въпроса е какво да я правим,при вас как се развиха нещата?


galikrasi ,лекарката ме успокои,че даже може изобщо да не сме боледували,просто вируса е попаднал в организма.Вие къде я вадихте втория път сливицата.Нашата е малка ,но този непрестанен теч май ще трябва да го спрем,утре ще ходя при Цолов ,поне докато имам право на това ,но вече съм разколебана ,а и той си мълчи за операция,допускам,че ако посискам,ще се случи случка...Утре ще пиша.

Четох за новия продукт хомеопатичен ,чакам схема от доктора в другия форум. Praynig

# 52
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 307
За съжаление аз също трябва да споделя, че след операцията на 3та сливица при Цолов-резултата след половин година беше 3та сливица. Не знам каква е причината, но наистина съм в шах.
Много съм объркана. Водих го при Райгачев-каза 3та степен увеличение... пием капки от които няма никакво подобрение. Дечко диша ужасно тежко, хърка, дави се... само като го слушам и се задушавам..
Ако имате идеи и съвети МОЛЯ ви давайте. Иска ми се да опитам и с хомеопатия. Опитах се да запиша час при Михайлов от "Часът на мама", но имаше своб.часове чак за август.
При нас оплакванията са предимно с тежкото дишане. Мога да споделя, че след махането?! изкарахме един конюнктивит и 2-3 безболезнени хреми. Мисля си, че проблемите са предимно на алергична основа.
Най-лошото е че не знам какво да правя?!
Благодаря ви предварително за съветите на всички минали по този път   bouquet

# 53
  • София
  • Мнения: 334
Elyam, ние успяхме да разкараме гнойта с Калиум Бихромикум 15CH, при все, че имахме изписан АБ, но след 3 дни прием на монопрепарата на Боарон, вече нямаше гной. Искам да уточня, че имахме само сополи, без Т, кашлица и други видими симптоми.

Д-р Камел от Исул, както и Д-р Михайлов ( известен от предаването Часът на мама) препоръчват хомеопатични хапки Лимфомиозот.

За какъв нов хомеопатичен продукт говориш?
Би ли споделила и схемата му, като я получиш от доктора в другия форум?

# 54
  • Мнения: 75
При нас и другите две сливици бяха огромни и при първата операция решихме да ги запазим но когато се разболееше дъщеря ми и се възпаляха се опираха една в друга и ставаха още по-големи,направо се задушаваше, бяха ненормално огромни.Как гълташе,незнам newsm78.голям зор изкара милата и сега е мн добре качи и някое килце след операцията вече яде нормално smile3521и мн рядко боледува.Извадихме двете заедно с третата при Френгов в Транспортна болница и много съм доволна от него като специалист но и той се е оял като другите. Money #2gunfireи това го разваля с две думи иска си човека, но поне си заслужава.Така,че и аз незнам какво да те посъветвам, Elyam.А колкото до Цолов започне ли да ти увърта че няма свободни легла,сещай се сама Mr. GreenУСПЕХ Hug

Последна редакция: вт, 20 апр 2010, 20:01 от galikrasi

# 55
  • Мнения: 75
А обърнали ли сте внимание с какви ръждясали инструменти преглежда Цолов. ooooh!

# 56
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
А обърнали ли сте внимание с какви ръждясали инструменти преглежда Цолов. ooooh!

 #Crazy

Това сериозно ли?

# 57
  • Мнения: 206
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=488418.30
Това е подфорума,четете,нямам време сега по-късно ще пиша. Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 6 269
За съжаление аз също трябва да споделя, че след операцията на 3та сливица при Цолов-резултата след половин година беше 3та сливица. Не знам каква е причината, но наистина съм в шах.
Много съм объркана. Водих го при Райгачев-каза 3та степен увеличение... пием капки от които няма никакво подобрение. Дечко диша ужасно тежко, хърка, дави се... само като го слушам и се задушавам..
Ако имате идеи и съвети МОЛЯ ви давайте. Иска ми се да опитам и с хомеопатия. Опитах се да запиша час при Михайлов от "Часът на мама", но имаше своб.часове чак за август.При нас оплакванията са предимно с тежкото дишане. Мога да споделя, че след махането?! изкарахме един конюнктивит и 2-3 безболезнени хреми. Мисля си, че проблемите са предимно на алергична основа.
Най-лошото е че не знам какво да правя?!
Благодаря ви предварително за съветите на всички минали по този път   bouquet

Доколкото знам, всеки петък Михайлов има свободен прием, но се чака много. Опитай се пак да му звъннеш, да попаднеш ан него и да обесниш,ч е става въпрос за малко дете с проблем, може да ви приеме.


galikrasi, как си иска Френгов - директно ли? Аз съм много заблудена за тези неща, никога не разбирам искат ли си или не...

# 59
  • Мнения: 206
А обърнали ли сте внимание с какви ръждясали инструменти преглежда Цолов. ooooh!

Не не съм ,но днес ще обърна.Ще видя все пак какво ще кажа,след като види изследванията ни.
irina_a ,нашите сумптоми са същите,напълнои здрав се води.Изследванията са му като слънце,нямаме никакви оплаквания освен този секрет.Ще взема днес тези Каликум Бихромикум.
По колко да давам?

Общи условия

Активация на акаунт