Дъждовно време (Yağmur zamanı) и след това... - TEMA 5

  • 37 887
  • 421
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Споко има още хора тука, просто нещо май се позаплеснаха по снимчиците и забравиха да пишат  Whistling Whistling Joy Joy Ако дадеш още малко и направо да викаме Бърза помощ за поприпадналите  Joy Joy

Предлагам всички да припаднем заради Тамер.А след това като ни закарат в Бърза помощ да викнем БТВ и да им кажем,че умираме от ТАМЕРАНИЯ.Това е заболяване,причинено от липсата на Тамер на телевизионния екран.То протича изключително тежко при тези,който имат слабост към Тамер.Заболяването може да има сериозни последствия,дори фатален край,ако болните не приемат лекарство на име "Дъждовно време".Така БТВ ще се смили над нас и ще ни даде лекарството за да оздравеем,макар,че 57 дози не са много и мисля,че след като ги приемем ще се подобрим значително,но........изведнъж пак ще изпаднем в криза и ще имаме нужда от долечение.

# 31
  • Мнения: 0
Ами,какво ни остава newsm78..........аммм,да сетих се.Време е да започваме да се разболяваме.И така..........нека да видим кой ще ни разболее.

       

         

         

       


Какво казвате...........?! Моооля......???Как така сте се разболели вече......???Та вие дори симптоми нямате.

# 32
  • Мнения: 8 717



Докато боледуваме от "тамерия", все пак да не забравяме и да похапваме по малко, че да не вземем да изчезнем от мъка!





Слънчево настроение и усмивки в това "дъждовно време" от мен!

Последна редакция: пт, 16 апр 2010, 08:19 от alex_b

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 311
Ех, хапнахме хубава закуска с кафенце, оплакнахме окото със страхотния Тамер, какво друго му трябва на човек за един страхотен ден! 

За вас, момичета newsm51

Гледам малката госпожица е одрала кожата на баща си, ще има да разбива мъжки сърца, ако пък е взела и неговия характер, тежко им и горко Whistling

# 34
  • Мнения: 3 504
Навън си е дъждовно време, дъждовно време е и в душите ни, много са хубави снимките на Фърат
аз се каня да гледам първите серии, че тогава още съвсем сериозно не го следях, не успявах.. в коя серия се запознават 2-ра-3та или още в първата, просто искам да си припомня запознанството им..

# 35
  • Мнения: 8 717
Момичета, аз въпреки че само ви чета и не пиша в темата, да взема да ви пусна един линк (май не е пускано), да се насладим отново на запомнящите се моменти от филма.
http://www.vidoemo.com/videosearch.php?q=Ya%C4%9Fmur+Zaman%C4%B1

А и да ви питам, няма ли скоро да дават някой филм с Тамер.

Баба Яка, страхотна си! Наистина си много ЯКА!
Този линк, който си пуснала е супер - толкова много клипчета, някои направо са цели откъси от филма, можеш напълно да се потопиш в атмосферата му! Аз го виях снощи към 1.30 ч., пуснах си го уж за малко и като се залепих, та чак до 4.00 ч. Някои от клипчетата тръгват бавно или изобщо не тръгват от първия път, но след няколко опита все пак става. Заредих се с голяма доза "дъждовно време"!

Момичета, непременно го вижте и вие!

silveto777, браво и на теб за чудестните снимки - на всичките Тамер е неотразим чаровник!

И на двете едно голямо




Баба Яка, а ти влизай по-често да пишеш в темата - ще ни е приятно! А дали ще има скоро филм с Тамер аз лично изобщо не съм чувала подобно нещо - нямам никакво представа. Някой ако знае, да казва!

Юлияна, къде изчезна? Притесних се за теб след като ни разказа за странните си изживявания! Добре ли си?      

Последна редакция: пт, 16 апр 2010, 11:32 от alex_b

# 36
  • Мнения: 0
дааааааа и аз забравих , че имам да чистя и простирам ....мн са готини клиповете smile3501

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 311
Навън си е дъждовно време, дъждовно време е и в душите ни, много са хубави снимките на Фърат
аз се каня да гледам първите серии, че тогава още съвсем сериозно не го следях, не успявах.. в коя серия се запознават 2-ра-3та или още в първата, просто искам да си припомня запознанството им..

Росонери, още в първата серия се запознават - ето специално за теб

http://www.vbox7.com/play:79965ca2

# 38
  • Мнения: 3 504
Навън си е дъждовно време, дъждовно време е и в душите ни, много са хубави снимките на Фърат
аз се каня да гледам първите серии, че тогава още съвсем сериозно не го следях, не успявах.. в коя серия се запознават 2-ра-3та или още в първата, просто искам да си припомня запознанството им..

Росонери, още в първата серия се запознават - ето специално за теб

http://www.vbox7.com/play:79965ca2

благодаря,   bouquet Hug гледам си ги отначало и се чувствам много добре, по този начин пак са сред нас Flutter

# 39
  • Мнения: 0
А и да ви питам, няма ли скоро да дават някой филм с Тамер.

В предишната тема някой беше писал, че един от сериалите с негово участие е Arka Sokaklar, а според един клип във VBOX той е закупен от БТВ заедно с Перла, Брак с чужденец и още няколко..... Надявам се скоро да го пуснат, а аз ей сега ще потърся това клипче и ще дам линк!!!

# 40
  • Мнения: 0
http://www.vbox7.com/play:9a54db72

Ето това е, но не съм 100% сигурна в достоверността му точно за този филм, въпреки че всички други са закупени

# 41
  • Мнения: 0
Avutma beni си я свалих от същия сайт,но въпроса ми е друг.Питам дали самата мелодия на песента я има като инструментал,като музикален фон,без да се пее в нея-както е във филма.Някак си по ми харесва да е само мелодията....звучи много нежно,лирично и много ми въздейства......

Мисля че знам от къде да я дръпна, но ще видя довечера, че сега имам малко работа  Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 0
Мила,ако я намериш наистина ще припадна от радост. Grinning Grinning Grinning

А Тамер аз искам да си го гледам пак в Дъждовно време не,че няма да гледам и друг сериал с негово участие,но няма да е същото.Ролята му в Дъждовно време си му отива и мисля,че този който е избирал актьорския състав е направил 100% перфектен избор.А Тамер,Тамер е незаменим-представете си ако само бяха избрали друг актьор да изиграе ролята на Фърат.Ужас!!! Филма щеше да се обезличи без него,без неговата харизма,без неговия поглед-убиец,без неговите мимики и жестове,без неговите.....,абе въобще без него.
Той беше перфектен,все едно изживяваше този филм,а не просто играеше в него.Ако не беше той все си мисля,че сериала нямяше да ни донесе толкова емоции,нямаше сега да сме "болни",щеше да бъде просто един сериал......

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 311
Силвето, абсолютно си права, мила! Дъждовно време е това, което е, само и единствено заради Тамер Карадаалъ, едва ли друг би могъл да се справи толкова блестящо с ролята си, НЕВЕРОЯТЕН Е! И наистина много му подхождаше тази роля! Но и Ейлюл до него беше много очарователна и стоеше много добре, и без нея нямаше да е същото сигурно Crossing Arms Я си придстави Аслъ в ролята на Ейлюл, хич не ми се мисли  ooooh!, все пак режисьорите си разбират от работата!

# 44
  • Мнения: 18
Момичета   bouquet
Не съм влизала от онзи ден ,знаете какво преживях и реших един ден да релаксирам ...сега влязох ,но имам голяяяма изненада за Вас.Направила съм анализ ...."Коя е най-подходящата жена за Тамер Карадаалъ".Да той е в моето съзнание като структура и схема ,но ако почва да го пиша ще отнеме 40 мин.А пък сега готвя на домочадието.Така ,че при първа възможност Ви го сервирам тук и се надявам да останете  #Crazy   и  newsm51
До скоро    и     bouquet

Общи условия

Активация на акаунт