Дъждовно време (Yağmur zamanı) и след това... - TEMA 5

  • 37 893
  • 421
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 717
Ето ви малко "лекарство", за да не страдате толкова много! Наздраве!



 

# 46
  • Мнения: 0
http://www.vbox7.com/play:9a54db72

Ето това е, но не съм 100% сигурна в достоверността му точно за този филм, въпреки че всички други са закупени
Благодаря! Grinning Hug Hug Изгледах го с голямо любопитство.Актрисите са красиви,но актьорите newsm78 newsm78 newsm78....мммм не.Оставам си вярна на Тамер.Ако той участва в този сериал Arka Sokaklar ще има емоции....Струва ми се,че ще бъде интересен.

# 47
  • Мнения: 0
Силвето, абсолютно си права, мила! Дъждовно време е това, което е, само и единствено заради Тамер Карадаалъ, едва ли друг би могъл да се справи толкова блестящо с ролята си, НЕВЕРОЯТЕН Е! И наистина много му подхождаше тази роля! Но и Ейлюл до него беше много очарователна и стоеше много добре, и без нея нямаше да е същото сигурно Crossing Arms Я си придстави Аслъ в ролята на Ейлюл, хич не ми се мисли  ooooh!, все пак режисьорите си разбират от работата!
Ох мила,аз от любов към Тамер съвсем забравям за другите герои..... Grinning Grinning Grinning Шегувам се разбира се....И Азра е страхотна-много миличка,много лъчезарна,и според мен като за дебютант се справи перфектно.Но като имаме впредвид,че не е професионална актриса,според мен са заложили предимно на излъчването и.Нямаше да е същото и без нея.....и без който и да било друг от актьорите.Сигурно са ги подбирали безкрайно дълго за да има филма този успех сега. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 48
  • Мнения: 0
Момичета   bouquet
Не съм влизала от онзи ден ,знаете какво преживях и реших един ден да релаксирам ...сега влязох ,но имам голяяяма изненада за Вас.Направила съм анализ ...."Коя е най-подходящата жена за Тамер Карадаалъ".Да той е в моето съзнание като структура и схема ,но ако почва да го пиша ще отнеме 40 мин.А пък сега готвя на домочадието.Така ,че при първа възможност Ви го сервирам тук и се надявам да останете  #Crazy   и  newsm51
До скоро    и     bouquet

Ммммммм......умирам от любопитство! Grinning Grinning Grinning

# 49
  • Мнения: 0
Ето ви малко "лекарство", за да не страдате толкова много! Наздраве!



 

Благодаря! Grinning Grinning Grinning Много добра идея...Ами нека да удавим мъката.Само за едно се притеснявам.....Май ще ни е необходимо голямо количество от това....

# 50
  • Мнения: 8 717
Не знам дали сте чели тази статия за Тамер - ако се повтарям, извинете!

Момичета, нашият човек бил голям плей бой!

http://tv-seriali-sepphora.blogspot.com/2010/04/tamer-karadagl-k … agmur-zamani.html


Ако ви е малко "лекарството", мога да добавя още - в бара има всичко!




# 51
  • Мнения: 0
alex b много интригуващо инфо за Тамер.Не знаех някой от нещата.А това интервю по-долу-все едно слушам майка ми,но какво да се прави като са родени на една и съща дата,само дето майка ми е с година по-малка.Имам си Тамер в женски вариат. Grinning Grinning Grinning Трудничко се живее с тези хора. Grinning Grinning GrinningМога доста да говоря на тази тема,но ще обобщя с две думи-зодия близнаци.

Мммм,какво голяяямо количество  "лекарства".Това вече ми харесва.Ще има за всички и то по-много.....

# 52
  • Мнения: 18
Какво обича едно малко дете-момченце?Да прегърне майка си ,колкото е възможно по-силно със своите ръце.А едно момиченце- да се сгуши колкото е възможно по-силно  в прегръдката на баща си.Когато в детството липсват такива моменти ,в съзнанието на детето  не се натрупва такъв спомен ,но ... когато порасне ,съзнанието му "умишлено" търси такива ситуации.И ръцете понякога са способни да се превърнат в силна ерогенна зона. Следователно в детството си ТАМЕР КАРАДААЛЪ  е преживял някаква травма /Може да е бил известно време разделен от майка си,ревнив баща ,който е ревнувал майка му от него,Липса на внимание от майка му,или го е обичала по свой си начин и не го е прегръщала често/.При такава подобна "травма" , човек се "разделя" на две .Когато не може да се "събере",тази травма прераства в талант.Той може да се прояви на различна възраст...може късно ,може и рано...зависи от други  фактори и от средата в която човек  живее...Такива хора стават актьори,художници,музиканти,танцьори  ,велики математици,откриватели,писатели,лекари със златни ръце и т.н.
Хората ,чиито ръце са ерогенна зона ,не могат да останат дълго време с един и същ човек до тях.Те прекарват живота си във вечно търсене на своята половинка ...Коя е идеалната жена за ТАМЕР КАРАДААЛЪ ....Той чувства със сърцето и обича с ръцете.Мисли си ,че владее положението ,само тогава  когато го "хваща" ....Може да казва на една жена ,че я обича ,да прави секс с нея,да  и се отдава напълно , но в същото време да се среща с друга ,да споделя ,да разкрива душата си пред нея и ...да се разхождат като братче и сестриче край босфора.В този момент двете жени не могат да разберат защо  ходи с едната и лъже другата.И самият мъж не може да разбере.Аз знам обаче ,че душата му е раздвоена...
Коя е идеалната  жена за Тамер Карадаалъ....
Ами например...Трябва да има лице като на Ани Салич,Надежда михайлова
Бюст като на ... певицата Рени ,
Дупе и глас като на...Тони Димитрова,Или Шуле от Дъждовно време-дупе
Коса ...като на Азра Акън,
Душа ...като на лейди Даяна
Изразяване на емоции ...като Светла Димитрова от Сеизмограф
Ръце ...като на Ани Цолова
Устни ...като на Денис Уур Сунат/Аслъ/

Последна редакция: пт, 16 апр 2010, 20:07 от Юлияна

# 53
  • Мнения: 0
Юлияна направила си му много добър анализ.Браво smile3501 smile3501 smile3501 И аз мисля така.
Много ми допаднаха характеристиките които си изброила за това какви жени харесва Тамер.
Аз откривам себе си в повечето от тях, Grinning Grinning Grinning като в това за гърдите въобще не мога да се вместя,но каквото дал Бог-това да бъде.
А вие момичета....???

# 54
  • Мнения: 18
Юлияна направила си му много добър анализ.Браво smile3501 smile3501 smile3501 И аз мисля така.
Много ми допаднаха характеристиките които си изброила за това какви жени харесва Тамер.
Аз откривам себе си в повечето от тях, Grinning Grinning Grinning като в това за гърдите въобще не мога да се вместя,но каквото дал Бог-това да бъде.
А вие момичета....???

Аз ставам за душевната му половинка...на мен ще споделя,при мен ще плаче-аз ще давам съвет , но няяяяма и да изпитва нужда да ме целува.А мен  Embarassed Embarassed Embarassed, толкова ме кефи.Ох ако прочете това ,което пиша  ,просто няма да ме остави на мира от споделяне.То такава душа има... newsm09

# 55
  • Мнения: 0
Момичета искате ли още снимки???  Аз имам мнооого и имам желание да ги споделя с вас,но..... вие кажете все пак дали ви е приятно.

# 56
  • Мнения: 0
Какво обича едно малко дете-момченце?Да прегърне майка си ,колкото е възможно по-силно със своите ръце.А едно момиченце- да се сгуши колкото е възможно по-силно  в прегръдката на баща си.Когато в детството липсват такива моменти ,в съзнанието на детето  не се натрупва такъв спомен ,но ... когато порасне ,съзнанието му "умишлено" търси такива ситуации.И ръцете понякога са способни да се превърнат в силна ерогенна зона. Следователно в детството си ТАМЕР КАРАДААЛЪ  е преживял някаква травма /Може да е бил известно време разделен от майка си,ревнив баща ,който е ревнувал майка му от него,Липса на внимание от майка му,или го е обичала по свой си начин и не го е прегръщала често/.При такава подобна "травма" , човек се "разделя" на две .Когато не може да се "събере",тази травма прераства в талант.Той може да се прояви на различна възраст...може късно ,може и рано...зависи от други  фактори и от средата в която човек  живее...Такива хора стават актьори,художници,музиканти,танцьори  ,велики математици,откриватели,писатели,лекари със златни ръце и т.н.
Хората ,чиито ръце са ерогенна зона ,не могат да останат дълго време с един и същ човек до тях.Те прекарват живота си във вечно търсене на своята половинка ...Коя е идеалната жена за ТАМЕР КАРАДААЛЪ ....Той чувства със сърцето и обича с ръцете.Мисли си ,че владее положението ,само тогава  когато го "хваща" ....Може да казва на една жена ,че я обича ,да прави секс с нея,да  и се отдава напълно , но в същото време да се среща с друга ,да споделя ,да разкрива душата си пред нея и ...да се разхождат като братче и сестриче край босфора.В този момент двете жени не могат да разберат защо  ходи с едната и лъже другата.И самият мъж не може да разбере.Аз знам обаче ,че душата му е раздвоена...
Коя е идеалната  жена за Тамер Карадаалъ....
Ами например...Трябва да има лице като на Ани Салич,Надежда михайлова
Бюст като на ... певицата Рени ,
Дупе и глас като на...Тони Димитрова,Или Шуле от Дъждовно време-дупе
Коса ...като на Азра Акън,
Душа ...като на лейди Даяна
Изразяване на емоции ...като Светла Димитрова от Сеизмограф
Ръце ...като на Ани Цолова
Устни ...като на Денис Уур Сунат/Аслъ/



Така като гледам ,аз не познажам мъж,който не би харесал такава жена,ама щом казваш,вярвам Wink

# 57
  • Мнения: 8 717
Силве, давай смело снимките! Естествено, че искаме!

Юлияна, радвам се, че си добре вече - бях се притеснила за теб! Доста подробен анализ си направила на Тамер - жалко, че той не може да го прочете, за да знае какво да търси! Grinning

# 58
  • Мнения: 0
Заповядайте момичета.... Hug Hug Hug  Нашата красавица Азра...

         

         

       

       

         

 Май малко са поулях.... Grinning Grinning Grinning Hug

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 311
Алекс, много интересна статия, не бях я чела, благодаря ти smile3525 Сега разбрах защо дъщеря му е родена в Америка, много се чудих! А че е плейбой нашият човек, то това беше ясно, даже си му личи  Wink Sunglasses bowuu Прав е, че  тръпката при брака се губи, рабира се, ама ако всеки седне да се развежда щото няма тръпка, няма да остане нито едно семейство  ooooh!

Юлияна, невероятна си  newsm10 smile3501, мисля че си уцелила в десетката, само за лицето на Ани Салич малко се чудя  newsm78, предвид жените, с които е бил!

Силвето, давай снимки, защо питаш, колкото повече, толкова повече както е казал Мечо Пух  Laughing За Азра каквото и да кажа все ще е малко, за мен тя е невероятно красива жена!

Общи условия

Активация на акаунт