Дъждовно време (Yağmur zamanı) и след това... - TEMA 5

  • 37 892
  • 421
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Момичета,прегледахте ли сайта от който damapika01 ни даде песните от сериала? Има страхотни песни на Кърач и не само.Аз се влюбих в една негова песен,която се казва Чобан.Знаещите езика,кажете ми какво означава. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 16
  • Мнения: 0
Ако толкова не ви харесва с мустаци и не го искате, аз ще го взема  Wink, няма да оставим човека самотен, я!
rib4e и аз го искам,пък ако ще и с брада до коленете да бъде. Grinning Grinning Grinning Само не знам как ще си го делим. newsm78 newsm78 newsm78 Grinning
Ама то като има желание има и начин.

# 17
  • Мнения: 0
Вижте колко са сладки нашите люимци!
Ако можете,преведете текста от първата картинка,понеже ми е много любопитно какво означава...

 

 

 
 
 

Последна редакция: чт, 15 апр 2010, 22:20 от silveto777

# 18
  • Мнения: 0
Ето още сладки снимчици...
 
      

      

        
 

# 19
  • Мнения: 0
А ето и ПЪРВАТА ЦЕЛУВКА........ Grinning Grinning Grinning За вас...... Hug Дано да ви хареса.

   http://www.vbox7.com/play:5adbc51c

Мелодията(инструментала) е от Avutma beni.Ако знаете дали я има самостоятелно,моля дайте линк.... Grinning Grinning Grinning

# 20
  • Мнения: 0
Оффф....ами не мога да се стърпя.Ето още малко снимчици от мен.... Grinning за най-запалените почитателки на Тамер..... Grinning Grinning Grinning

      

      

      


 Ако не ви е писнало.........мога да ви дам още "мааалко" снимки.... Grinning Grinning Grinning

# 21
  • Мнения: 0
Ама моля ви се сега.............къде се загубихте всички.Хайде  някой бързо да се включва,защото вече ще почина от скука. Grinning Моля вииии...

# 22
  • Мнения: 0
Аз май ще ви се разсърдя........ Grinning Grinning Grinning Да не би да сте  забравили вече нашия сериал... Grinning Grinning Grinning

# 23
  • Мнения: 0
Споко има още хора тука, просто нещо май се позаплеснаха по снимчиците и забравиха да пишат  Whistling Whistling Joy Joy Ако дадеш още малко и направо да викаме Бърза помощ за поприпадналите  Joy Joy

# 24
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Мелодията(инструментала) е от Avutma beni.Ако знаете дали я има самостоятелно,моля дайте линк.... Grinning Grinning Grinning
Кое дали го има самостоятелно?
Ако е за песента... нали в първия пост съм сложила линк към саундтрака (и от списъка се вижда, че Avutma beni я има).
Песните не се теглят ън-блок, а една по една. Така че - можеш да си теглиш, която ти душа сака  Grinning

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 311
Силвето, тук сме, тук сме, най-запалените фенки на Тамер :lol, къде ще ходим! Много хубави снимки си дала, направо ммммммм.... да го разцелуваш тоз сладур  love001  love001  love001 Ще си го поделим ние по братски, ти не се притеснявай, той само веднъж да ни падне  smile3508 smile3508 smile3508

Гледам с някаква доста разкрепостена мацка е играл (тази с червеното), разголила се е милата да го впечатли, ама нещо хич не хваща окото, пък и старичка ми изглежда, да ме прощава Rolling Eyes Друго си е нашето момиче Ейлюл за чудо и приказ  newsm03

# 26
  • Мнения: 0
За разтоварване от емоциите и желанията, предизвикани от тези снимки по горе, предлагам да отидем да счупим някоя и друга чиния, а после да ударим и по една ракия за капак, а?! Нали Фърат и Еда така си лекуваха нервите, да вземем пример от тях  Twisted Evil Twisted Evil Hug Hug

# 27
  • Мнения: 117
Момичета, аз въпреки че само ви чета и не пиша в темата, да взема да ви пусна един линк (май не е пускано), да се насладим отново на запомнящите се моменти от филма.
http://www.vidoemo.com/videosearch.php?q=Ya%C4%9Fmur+Zaman%C4%B1

А и да ви питам, няма ли скоро да дават някой филм с Тамер.

# 28
  • Мнения: 0
Мелодията(инструментала) е от Avutma beni.Ако знаете дали я има самостоятелно,моля дайте линк.... Grinning Grinning Grinning
Кое дали го има самостоятелно?
Ако е за песента... нали в първия пост съм сложила линк към саундтрака (и от списъка се вижда, че Avutma beni я има).
Песните не се теглят ън-блок, а една по една. Така че - можеш да си теглиш, която ти душа сака  Grinning
Avutma beni си я свалих от същия сайт,но въпроса ми е друг.Питам дали самата мелодия на песента я има като инструментал,като музикален фон,без да се пее в нея-както е във филма.Някак си по ми харесва да е само мелодията....звучи много нежно,лирично и много ми въздейства......

Последна редакция: пт, 16 апр 2010, 02:06 от silveto777

# 29
  • Мнения: 0
Силвето, тук сме, тук сме, най-запалените фенки на Тамер :lol, къде ще ходим! Много хубави снимки си дала, направо ммммммм.... да го разцелуваш тоз сладур  love001  love001  love001 Ще си го поделим ние по братски, ти не се притеснявай, той само веднъж да ни падне  smile3508 smile3508 smile3508

Гледам с някаква доста разкрепостена мацка е играл (тази с червеното), разголила се е милата да го впечатли, ама нещо хич не хваща окото, пък и старичка ми изглежда, да ме прощава Rolling Eyes Друго си е нашето момиче Ейлюл за чудо и приказ  newsm03


Ееееееех,rib4e.....ако ни падне дали пък няма да му обърнем хастара.

Общи условия

Активация на акаунт