Юлски бебета-Тема 31

  • 20 370
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
хахахах Инкс смея се със сълзи  Joy На кого ие туи прекрасно писание?

# 46
  • Мнения: X
Миме, не съм още ги ползвала, че все забравям да си сменя адреса в e-bay. Последните ми поръчки са на адреса на Габко. Тези дни обаче ще поръчам една много готина хлебопекарна от амазон (10 кг) и нея ще я пусна на адреса на Марина транс. За сега спирам с e-bay, че ще дойдат докато сме в Гърция и няма кой да ги вземе. Миме, като ти дойде кафемашината искам отзиви.

За който питаше и ние сме в зъбешка криза.

Бубе тази количка, която ти я е показала Мимето е много сладка.

Абе вярно Мила се изгуби. Може ли който и има мобилния да звънне един телефон или да пусне един sms.
 

# 47
  • Мнения: 32
Чочи, точно това мисля и аз, че е.
Инкс, Медула, много ме разсмяхте Joy.
Миме, ако наистина ще излезе до 55 лв. искам я тази шарената, ако ще поръчваш Praynig. Аз съм ненаситна на колички, то се знае Joy. Сега поразгледах малко, ще поръчваш ли нещо, да се поприсъединя към теб Blush?
Обадих се на Мила, болни са бръмбарите, ако има време ще пише, имате поздрави всички.

# 48
  • София
  • Мнения: 15
Фрида ще да си попаднала на някой снежно бял рак. Laughing
Медула ама твойта котка много еволюирала, много сладка клюкарка надничаше нещо да гледа нали.
Инкс  Joy
И ние вчера от 2 до 3ч. се гушкахме.

# 49
  • Мнения: 5 250
И аз бих се включила в поръчка за количката  Blush Цената е повече от примамлива Wink

# 50
  • Canada
  • Мнения: 649
Количката наистина е на много добра цена. Аз тъкмо се чудех дали да не купим лятна количка... newsm78 Имам приятелка, която пазарува от mothercare и е много доволна, така че може да се пробвам... Peace
Дано по-бързо оздравеят бръмбарите на Мила! Липсва във форума с нейната положителна енергия... Hug

# 51
  • Мнения: 7 263
Медула, Инкс Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha
Количките верно са страхотни, но ние вече си купихме новичка и не мился повече да инвестирам в автопарк  Mr. Green
Бръмбърчетата на Мила се надявам вече да са по-добре!

# 52
  • Мнения: 250
Инкс, Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha
cveten prashec,браво на вас  smile3501
Бързо възстановяване на бръмбарите на Мила  Praynig

# 53
  • Мнения: 1 054
Оооххх, много яка количката! Искам! Ама тия летните по принцип май нямат легнало положение.. някои имат само "полегнало", пък други само седнало нали? Щото Преслава рядко стои будна навън... Но за тия пари я искам категорично.. Разбира се, ако Мимето поръча, че аз не съм в час хич с поръчките, адресите и т.н...

Четох нещо, че купуваш 2, спестяваш 10 паунда, после джуркаш цветове, ама за мене ако може черна  Blush

Да се оправят бръмбароците бързо!  Praynig


Уффф, от всичко има и доволни и недоволни, ама намерих няколко мнения за количката, дето хич не ми харесаха.. и 1 дето не беше зле де.. http://www.babyworld.co.uk/information/reviews/product.asp?id=986

Последна редакция: сб, 17 апр 2010, 21:04 от Бубичка

# 54
  • Мнения: 76
Привет Hug

Изчетох ви и ме заразихте със снощното ви насторение и лиготия Laughing  Joy

Ние пък снощи се ораганизирахме да гледаме Мисия Лондон. Да, ама не....прожекции през 20мин, всички билети изкупени, остнанали само по едно-две места на първи-втори ред, а и изведнъж се оказа, че сме 14 човека Crazy Този се обадил на онзи, онзи на този и така се събрахме една добра компания за маса...та си откарахме до 2часа Crazy

Миме и други са ти писали...ни моиш са скри  Wink, а и я виж котето на Медула как гледа...всичко вижда Joy
Рал, Драга, да спират сополите на девойките и да дишате спокойно и те и вие Hug
Вержи, много неприятно за операцията Sad, а защо се налага първо да свалиш килограмите и тогава операция?? А относно изяждането на букви...и нас в Добрич май ни е мързяло да говорим Joy Mr. Green
Цветен прашец, как е положението при теб със схаващанията и прищипаните нерви? Последно се оплакваше от болки в областта на врата...отшумяха ли?
Мила Hug Hug Hug

Оля, как сте???

# 55
  • София
  • Мнения: 1 635
Ой, засегнахте болната ми тема с поръчка от Мадъркеър. Имам да купувам пижами и още се колебая дали да си поръчам от тях столче за кола. Сигурно вече са махнали промоцията, ама аз от чудене... ooooh!

Ех, тия бръмбари.. взеха страха на майка си. Мила, бързо да оздравяват.

А4, въведох зелен боб онзи ден. Мазнини още не ползвам, но то си има в пюретата.

Друга готина думичка на Калина: "Ей, гей"

Днес направихме една малка разходка по магазините и утре започвам с глутена. chef

# 56
  • Мнения: X
Бубе моята лятна резервна количка (за пътувания) е тази. И друг път съм я показвала. Има легнало положение. Облегалката се регулира на какъвто искаш наклон с едни въженца отзад. Като я търсих исках лека количка, която заема малко място. Маневрена е, но не е луксозно изпълнение.
Ако се заинтересуваш, има момичета от форума, които редовно пускат общи поръчки и доставката излиза 3 евро.

http://www.mytoys.de/Hauck-Shopper-Sport-Pooh-Reflection-Navy/Sp … a02.07.05/1779055

# 57
  • Мнения: 7 263
Ой, засегнахте болната ми тема с поръчка от Мадъркеър. .........

Друга готина думичка на Калина: "Ей, гей"


 Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha Джилка, май Калини доста креативно го раздава откъм речник  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Иначе и на мен поръчките от тук оттам са ми болна тема. Миналата седмица пообиколих детски щандове в някои хубави марки, ми цените са си всякак нагоре от тези в Германия и Франция. Ама ....
От Мадъркеър не съм поръчвала, защото нали искат адрес в УК, пък нямам кой да дам там и да ми ги прати... та ако правите поръчка свирнете ми да погледна. Аз от там бях харесала едно "гнездо", то не че вече ми трябва де ама още ми е в акъла.
Джиджи, аз бях пропуснала ден и половина едва ги изчетох  Mr. Green ти си отличник направо.
Кефи ме настроението тук в последните дни, ако ще и лиготия да се нарича, ама имаме нужда от тодушник от време на време.
Днес се смяхме щото споделих на мъжът ми каква анкета има и шега - майпат като пазарувахме с взе двойна доза артикули за еднократна употреба  Crazy Crazy Flutter Flutter Flutter та може да се наложи да си сменя гласа в анкетата. Той не че някога се е дърпал, неееее няма такова нещо, ама аз от известно време заспивам по пътя между банята и спаята Rolling Eyes Twisted Evil Confused Embarassed Mr. Green
Та Медулич, забаламосай нещо котето  Crazy Crazy Crazy Joy Joy hahaha hahaha hahaha Laughing Laughing Wink Wink

Рал, аз пък купих тази http://www.mytoys.de/Hauck-Shopper-6-Pooh-Best-Friends/Kinderwag … r01.27.06/1779051 и сега виждам, че цените са надолу с поне 20 Е  Twisted Evil еххх, ама и аз нали бързах да стана по-мобилна. Което обаче ме навежда на мисълта да преслушам и дрешките, защото там има много хубави неща.

# 58
  • Мнения: X
Лени ама ти още ли не си открила посредниците превозващи от UK. Редовно поръчвам на техен адрес, а те возят до тук срещу определена сума на кг. Ако те интересува свиркай да ти пратя сайтовете им на лични.
След като видях в нашенския М&S един сет от 7 долни бодита за 45 лева, който аз съм купила онлайн за 7 паунда, тотално сложих игнор на БГ магазините. И това е цената в онлайн магазина на М&S, а в E-bay сигурно е още по-ниска.

# 59
  • Мнения: 1 054
Много е хубава, Ралче, ама Слави няма да даде... Той за тая като чу "Колко колички ще събереш?!" .. обясних, че ще е петдесетина лева... и като продам нашата ще излезе без пари..
Ама така като се замисля... сегашната мога да я продам за повече от 100лв. Не знам как вървят сега, но си е много запазена... Тааа... Хмм... Малко ще поразмишлявам...
Викаш резервна, ама на мен ми трябва като основна  Mr. Green

Лени.. извинете.. на пода в коридора си те представих свита да нунаш... Между банята и спалнята, на мене ми е коридора... ама не бих се опнала там, че духа из под входната врата  smile3533

Общи условия

Активация на акаунт