Пролетна НОЕМВРИЙСКА раздумка

  • 26 713
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 804
 Hug

Успешна седмица на всички и още  Hug

# 691
  • София
  • Мнения: 614
Добра вечер! Рекох да се разпиша, че през седмицата я намеря време, я не. Васенце ми я докараха тази вечер, не можем да си се нарадваме, преди малко заспа. Направо златно детенце си имам, толкова е послушна и спокойна, майка ми вика, че 3 такива може да гледа наведнъж  Laughing Сестра ми идва да я види, че се беше затъжила и домъкна един гараж с 35 коли  #Crazy Crazy ooooh! С асансьор, автомивка, бензиностанция, паркинг отпред и писта за спускане  Joy И едни розови чехли с пухчета и високи токчета, които Василия въобще не отрази Laughing Кво ще правим с тия коли, не знам, като й гледам снимките, на всичките е с коли, няма да има за спомен ни една снимка с кукла  Tired
Веднага ми демонстрира как прави пико в гърнето, пусна 3 капчици, ама с мерак. Сложих й памперс за през нощта, но тия дни ще я пробвам без, да видим.

Вчера много красива бяла сватба направихме в Шератон, ще ви покажа снимки, като ги качим. Ето една само - Но и много тежка беше за изпълнение, поизморих се. А и днес ходих в тв и пак си изкарах 7 дни без почивка. Здраве да е. Една ВИП-младоженка ни звъня оня ден да й правим сватбата в петък в Търново, но след дълги размисли отказах. Вярно, че щяхме да си направим добра реклама, ама пък да се юркам, щото някой се сетил в последния момент, мерси. Да се оправят  Mr. Green

Ташчето дали се върна от Лондон? Да пишеш утре, ей! Hug  

Юле, железна си  Peace

Креми, Вале, само хубави новини вече чакаме от вас! Никакви болести да не чувам! Naughty Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Вал, аз не разбрах, ще идваш ли или не? Аз моя билет сигурно ще го харижа направо, така че можем да се разберем нещо. Нямам време да седна и да реша и аз какво ще правя, ще ходя ли, няма ли да ходя  newsm78

Лучи, голям си шемет, бива ли така да изпуснеш на детето градината  Laughing И какви ще ги вършите сега?

Утре ще гледам да си довърша, че е време за сън вече. Успешна седмица и от мен!

# 692
  • София
  • Мнения: 2 348
Весе  Hug  Hug Hug
Роси,  добре, че си разбрала какъв и е проблема на Лильонка с акото, но Митко си е категорично в гащите. Изобщо не смятам, че го смущавам, защото въобще не му правя на въпрос(освен, че го питам еднократно дали иска да ака в тоалетната, като го видя че тръгва да върши работа, но не му нахалствам). Щом се изака веднага идва при мен да го чистя или влиза в тоалетната.
Юлче, абе първо пиши, 'не се притеснявайте" пък после обяснявай  на дълго и широко как кърлеж, пък повръщане, пък болници. Защото докато стигна до края на разказа и три пъти се препотявам Grinning
П.п. Това горното го писах преди продължението на разказа, но не искам да си трия труда  Whistling
Приказливке, дипломат си имаш, а  hahaha
Виктоалия, чувала съм деца, които Р-кат даже на буквите Л  Laughing Много е забавно! Едно момченце вика "рере мареее"

Митко реди много дълги изречения, но без да използва съюзи:"бебе чупи 'це 'дига 'соко па'на п'аче"(бебе чупи яйце вдига високо падна плаче), а всъщност е: бебето счупи яйце в чашата, вдигна я високо, но тя падна и то се разплака(от 'Господари на ефира' един клип), но много се задъхва. Направо сякаш е тичал и често повтаря една дума по много пъти или разменя реда на думите в изречението. Даже най-често говори наопаки на това, което му казвам:"отиваме си вкъщи", а той "кичи тиуаме" или Мите дядо, Доля баба... . Иначе май всички сме наясно, че няма общо с проговарянето и умствените възможности на детето(Като Айнщайн, който проговорил на 3)

 А сега последни новини от нашия среднощен познат на прозореца  Mr. Green . Аз бях в Зимевица тази седмица и Коце спокойно си спинкал на вдигнати щори, но се събужда малкото след като е заспал и гледа старата фигура на същото място. Седи си човека кротко и наблюдава. Какво ли, като Коце е сам  newsm78 . Мислех, че е воайор, ама не. Може би психично болен. Иначе за какво ще му е да седи и да наблюдава как някой си спи? Чудех се дали не е крадец, който наблюдава режима ни на лягане, но чак пък час след като е легнал Коце да стои пред прозореца  Thinking
 Абе шантава работа. Сега пак ме е шубе, а тъкмо ми беше минало. Сложихме лампа със сензор за движение, та дано го откаже това.

# 693
  • Мнения: 44
Привет от нас!

Дита, от разказа ти направих връзка с к-с „Извора” в Арбанаси. Ходихме там преди повече от четири години и тогава Бамби едва се държеше на крачетата си. Ако е същият, сигурно вече доста е пораднал.
Потенето на Дари ми е голям проблем, особено сега след боледуването, следя я постоянно и я преобличам, че времето е доста променливо. Потенето може да си е напълно нормално при някои хора и да се дължи на повишена реактивност на вегетативната нервна система, когато няма и други симптоми. Но може да е симптом на сериозни болести, като проблеми с щитовидната жлеза, повишена кръвна захар и диабет, туберкулоза, рахит, инфекциозни болести и т.н. Това ме притеснява, че децата ни още не могат да кажат, ако нещо ги боли и мъчи.

Шлябада, ужасни преживявания сте имали, дано вече всичко е наред  Hug.

Галакси, представих си малкия гол мъж у вас и ми стана много забавно  Hug . Дари така пощурява само на плажа, като види разсъблечени околните, че едва успявам да й сложа банския. И по същия начин обича да се мушка и играе под закачалките с дрехи. Ах, тези МОЛ-ве. Дари си ходи от вчера с отпечатък на количка върху лицето. Направиха критичен сблъсък с един разсеян господин с бърза стъпка и чак падна по гръбче.
В тази връзкар Бояна, прегледах зъбките й и установих, че в момента й расте един от кътниците. Няма нещо по-различно в поведението й, освен че пие повечко вода и се опитва да си почеше зъбките с биберона на шишето.

Много трудна работа се оказа ходенето навън без памперс, голямо търсене на подходящо място при спешно искане на гърненце, ами то било голям рахат с памперсите. Само не мога да си обясня защо така не иска да възприеме, че и акото трябва да отива в гърнето.

Цеци, идвайте и насам. Всяка събота и неделя в ресторанта до селището ни се вихрят яки сатби. Тъй като е на върха на носа и е с абсолютен морски изглед във всички посоки, се е превърнал в предпочитано място за сватби дори на бургазлии и то неслучайни. През двата дена и ние живеем в сватбена атмосфера, хотелите се пълнят с гости, лимузини, музика, фойерверки... Явно се върна модата на големите пищни сватби, въпреки кризата?

О, Скреч се е разписала малко преди да публикувам. Точно си мислех, че отдавна не си писала /след мене Laughing/. Много е страшно това с непознатия, звънете на 112.

Хубава нова седмица!

# 694
  • Мнения: 3 205
Ние сме добре. Вчера даже бяхме на голяма разходка в един парк до нас, защото децата подивяха вкъщи. Така и така вече не би трябвало да са заразни. Всъщност, никой не би познал, че са болни, даже и аз вече си мисля, че само симулират пъпки и темпаратури, за да не ходят на градина. По-диви са от 4 здрави деца.

Скреч, ко напиша "не се притеснявайте", ще знаете края предварително и отиде тръпката  Mr. Green Няма да ви е интересно да четете средата. То малко като двусериен разказ на ужасите се получи, но поне завърши добре и най-важното - бързо. На този човечец му залепете фототапет на щората (вашата) и му сложете стол и понеже така и така ви е постоянен посетител, любител и ценител, почнете да му искате такса. Вашето малко бизнес начинание  Mr. Green Ако пък ви рекламира из квартала, може да му правите малка отстъпка.

Бояна, чудих се дали да отговарям  Mr. Green защото на Даниел толкова отдавна му излезнаха кътниците, че вече съм забравила кога беше - май преди да стане на 2 години. Не си спомям да е бил по-нервен и по-чувствителен от нормалното му нервно и чувствително състояние, ама мисля, че много се лигавеше и си пъхаше всичко в устата.

Цеце, сестра ти откъде е купила гаража? Иво иска такова нещо и много ми се иска да ги зарадвам.

Гале, нека си ходи голо детето, докато още не се е научило да се срамува.

Аз май ще почвам да работя.

# 695
  • София
  • Мнения: 1 262
Добър ден    chef

Юлче, евала на здравите ти нерви. Аз успявам да запазя самообладание, но пък какви черни сценарии ми ражда главата  Sick

Цеце, пак красоти  Heart Eyes Разтапям се като гледам. Честичко ви разглеждам и сайта, за да си вкарам малко финес с ежедневието  Peace

Бояна, и Кари има всички зъби от 2-рата си година. Тя вдигна температура единствено и само на първите кътници, иначе ги вадеше лесно. За разлика от Вико, който е голям мрънкалник по този повод  Mr. Green

Кари приказва здраво, и Р, и Л казва без проблем. Сега леко съжалявам, че не я кръстихме Клара (както исках), но тогава се притеснихме, че трудно ще си произнася името - Клара Кралева  Mr. Green То и на мен ми е трудно малко  Laughing Вече ползва минало и бъдеще време, но е много смешна, защото бърка "вчера" и "утре" и става голямо мазало с обясненията  Laughing

Гале, и Кари се съблича гола. Вечер я слагам с гащички и потник да спи, след 10 минути я проверявам - тя спи дибидюс  Laughing Виктор и той е същия чешит, сваля си памперса сам и си опъва достойнството като ластик  Laughing

Ето да видите моите съкровища: http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs086.snc4/35673_40 … 826_3007434_s.jpg

Лятото сме на море в Бургас - целия юли и август. Който наминава оттам да звънка  Peace

Целувки и хубав ден, че работа ме чака   bouquet

Последна редакция: вт, 22 юни 2010, 22:17 от kremito

# 696
  • Мнения: 3 416
Креми страхотни сладури! Heart Eyes Вико направо голям мъж е станал Crazy
Юлче все ти се чудя дали наистина не се шашакш толкова или просто ни поднасяш така случките? Аз направо бих откачила ooooh! Радвам се,че сладурчетата са вече добре Hug

Да се похваля,че и ние официално сме без памперс.Да видим как ще продължим занапред,отведнъж го свалих,купих на Ивчето красиви гашички с картинки и и заявих,че вече няма пари за памперси и ще трябва да чишка в тоалетната(акото отдавна там го прави).Досега вече 10-ти ден не сме имали проблем,освен веднъж като бяхме в болницата и то на инат! Само вечер слагам още памперс,макар сутрин да го махам сух мисля още да не избързвам с вечерния.

Мислех да попиша още,ама трябвало и да поработя.

# 697
  • Мнения: 3 205
Сладурка, поради ограниченото си въображение просто не мога да си развия умствен сценарии като от филм на ужасите, който да стига по-далеч от "не скачай по дивана, защото ще си счупиш главата". Всъщност и този сценарий е заимстван от майка ми, не е моя идея  Laughing Нещата обикновено са такива, каквито са - в много малък процент от случаите се случват трагедии по независещи от човешки фактор обстоятелства. А и стресът води до инфаркти и рак, затова съм си дала почивка от стресови преживявания. Няма да позволя на някакви си хлапета с варицела, скарлатина и кърлежи да ме стресират, даже и да са моите собствени  Wink
Моята кума казва за мен, че съм от типа хора, които, ако видят черна точка на тавана, ще я сметнат за муха, не за извънземно, защото статистически това е по-вероятното събитие  Mr. Green

# 698
  • София
  • Мнения: 12 163
Шлябада   Hug Hug Hug От желязо си, да знаеш. Grinning

Наистина ли всички деца имат всичките 20 зъба?  Shocked Последните 4 кътника обичайно пораствали към 3-тата годинка... Аз дори не ги очаквах сега, защото би трябвало да е малко рано. Иначе първите 16 зъба растат до 2- 2 и малко години, но следващите 4 са по- късно.

# 699
  • Мнения: 1 100
Привет, момичета! Grinning

Минавам само да ви кажа "Чао", защото след няколко часа отлитаме. Laughing Багажът е почти готов, цветята изнесени навън, сега пиша инструкции за съседа, който ще полива цветята /дано не го уплаша, а и дано повечето цветенца оцелеят без мен Praynig/ и за Ангел, а довечера ще има и персонален инструктаж как се пускат миялната и пералнята и кое къде се намира.

Прегръдки за всички и до скоро! Hug

# 700
  • Мнения: 1 546
Боянче, ни нямаме, бе.  Laughing Само първия от последната четворка изби и на следващия два ръба.  Wink

Ванилия, лек полет! Hug

# 701
  • София
  • Мнения: 2 348
Бояна, Митко има да изкарва 2 горни кътника. Първата криза с възпаление и една седмица неядене мина, но зъбите не поникнаха.
Айде, Ванилия, на добър час! Кръчмите във варна за вас работят  Laughing

# 702
  • Мнения: 27
Бояна, и Божидара още не ги е изкарала всички. Малко след варицелата ми хрумна да й погледна в устата и с голямо учудване установих, че единият кътник не само е избил, но си е пораснал вече. От другата страна доста подут изглежда венеца, а тя от снощи е един мрънкалник ... нищо чудно и той да избие, освен това пак се е разкашляла яко, а това се случва все около нови зъби.
Ванилия, приятен път и хубави дни на родна земя. Ти сама ли ще си идваш с Рони?
Креми, страхотни са малките сладури. Дано притесненията ви, и твоите и на Валенсия, скоро отминат. А Кари ми се струва, че много прилича на теб. Така ли е?
Лилчо, все забравям да ги похваля и твоите юнаци. Пораснаха дечицата. Васко вече си е момченце, а пък Деян тук-таме ми прилича на Васето като бебе. Дано са здрави и да ви радват. И къщичката ви е страхотна - пу-пу. Ха, дано се наканим да се видим през някой уикенд, или пък като се върнете от морето, Дара ще е във ваканция от яслата. Може да ни погостувате някой ден.

# 703
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Креми, големи сладури имаш  Hug. А вики какъв е пораснал, това време направо лети
Шлябада, виж в темата за My toys, там мацките препоръчваха някакви гаражи, автомивки и такива работи

# 704
  • Мнения: 199
Бояна, хвърли ме в размисъл Thinking. Бяхте казали преди време, че втората четворка кътници поникват към 6 годинки, та аз си мисля че имаме първата четворка и други не чаках в скоро време newsm78. Като се събуди младежа ще броя Simple Smile.
Марианка, аз и с Еличка се чувах и мислех да минем към Троицата този уикенд ама не се организирахме, а и в неделя беше кофти времето. Ама ще измислим нещо, ако през седмицата сте свободни ние сме на линия, ако не по-натам като излезе във ваканция ученичката Heart Eyes Hug.
Ванилия, сами ли ще идвате? Лек полет Hug

Общи условия

Активация на акаунт